Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Jara Pozri príspevok
No, niekto je šikuľka, tak čo už...
Nie šikulka, ale blbý (akože ja). Tá "daňová optimalizácia" by mohla byť aj lepšia.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Vytlačené a založené. Už len poznámky k tomu napísať.
Nezabudni na podmienené pohľadávky a záväzky .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Johanka Pozri príspevok
Nezabudni na podmienené pohľadávky a záväzky .
Nemám také. Aj nájomné som vyplatil fyzickej osobe, takže to ide do nákladov... Aj autíčko svoje nabehalo. Len som pozabudol na údržbu IT, čo mám každoročne zaúčtované.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Nemám také. Aj nájomné som vyplatil fyzickej osobe, takže to ide do nákladov... Aj autíčko svoje nabehalo. Len som pozabudol na údržbu IT, čo mám každoročne zaúčtované.
A oznamovaciu povinnosť podľa Zákona o správe dani a poplatkoch si si splnil? Aj daň z MV si podal?....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tweety Pozri príspevok
A oznamovaciu povinnosť podľa Zákona o dani a poplatkoch si si splnil? Aj daň z MV si podal?....
Oznamovaciu povinnosť nemám, nikomu som nevyplatil viac ako 100 tisíc. DP k MV podané, ale ešte nezaplatené.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Oznamovaciu povinnosť nemám, nikomu som nevyplatil viac ako 100 tisíc. DP k MV podané, ale ešte nezaplatené.
Aj za pani doktorku?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tweety Pozri príspevok
Aj za pani doktorku?
Áno podané.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Tak to vyzerá, že máš všetko, len euroše chýbajú. Tak hýbaj zarábať, nech to máš aj poplatené..... My menej šikovní len budeme kumštovať, ako čo najmenej platiť...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som raz videla Zoliho naživo. Celý čas som po ňom škúlila, že na koho sa mi ten chlapec podobá . A je to on - SUPERMAN .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Johanka Pozri príspevok
Ja som raz videla Zoliho naživo. Celý čas som po ňom škúlila, že na koho sa mi ten chlapec podobá . A je to on - SUPERMAN .
No svoje vlastné mám hotové, ale ma ešte čaká cca. 60 až 65 ďalších. Takže až taký superman nie som. A ani Coperfield, a ani kúzelník.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pozor, vlani som sa chválila koncom februára, že už skoro všetko mám hotové na 90% a svoje na 100% a ako sa darí aj v práci, keď je človek zdravý a to som športovala, plávala v bazéne a v noci som skolabovala, ešte 2 dni som dorábala DPH a hlásenie o liehu a poobede som sa nasťahovala do super hotela, nemocnice na dva týždne. Odborník na srdiečka mi oznámil, že som celý život znášala vysoký adrenalín a teraz žiadne pohodičky, ale trošku si ho musím udržovať, takže tento rok ešte nemám hotové ani na 45% moje DP a adrenalín si udržujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALDA Pozri príspevok
Pozor, vlani som sa chválila koncom februára, že už skoro všetko mám hotové na 90% a svoje na 100% a ako sa darí aj v práci, keď je človek zdravý a to som športovala, plávala v bazéne a v noci som skolabovala, ešte 2 dni som dorábala DPH a hlásenie o liehu a poobede som sa nasťahovala do super hotela, nemocnice na dva týždne. Odborník na srdiečka mi oznámil, že som celý život znášala vysoký adrenalín a teraz žiadne pohodičky, ale trošku si ho musím udržovať, takže tento rok ešte nemám hotové ani na 45% moje DP a adrenalín si udržujem.
Heluš, zdravie je dôležitejšie, ako skoro podané DP. Drž sa.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Johanka Pozri príspevok
Však aj len vypíšem tlačivá , ale kedy to bude ?
Prosím, poradíte mi?
Vraj sa dá niekde zadarmo stiahnúť soft, ktorý sám, ale úúúplne sám "od seba" vypíše a vypočíta daňové priznanie , len neviem, či mu k tomu stačí iba moja fotografia

Už som mala totiž asi 3 takéto telefónne dotazy

P.S.
Podotýkam, že od ľudí, ktorým som odmietla už urobiť účtovníctvo /ktoré sa im aj tak zdalo zbytočné/...a chcú si urobiť sami DP.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Prosím, poradíte mi?
Vraj sa dá niekde zadarmo stiahnúť soft, ktorý sám, ale úúúplne sám "od seba" vypíše a vypočíta daňové priznanie , len neviem, či mu k tomu stačí iba moja fotografia

Už som mala totiž asi 3 takéto telefónne dotazy
Jasne že existuje. Ešte si aj sám zaúčtuje a sám sa zaplatí. To ešte nemáš ???
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Muška Pozri príspevok
Prosím, poradíte mi?
Vraj sa dá niekde zadarmo stiahnúť soft, ktorý sám, ale úúúplne sám "od seba" vypíše a vypočíta daňové priznanie , len neviem, či mu k tomu stačí iba moja fotografia

Už som mala totiž asi 3 takéto telefónne dotazy

P.S.
Podotýkam, že od ľudí, ktorým som odmietla už urobiť účtovníctvo /ktoré sa im aj tak zdalo zbytočné/...a chcú si urobiť sami DP.
Mala si im odporúčiť nejakú free verziu programu. Chcel by som potom vidieť ich výraz tváre, keď dôjdu na to, že to tak nefunguje.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
katkaj Pozri príspevok
Jasne že existuje. Ešte si aj sám zaúčtuje a sám sa zaplatí. To ešte nemáš ???
Také chceeeeeem aj ja. Veď bubáky nazviš nie sú.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

KTO ? Pochváľte sa .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Johanka Pozri príspevok
KTO ? Pochváľte sa .


Ako čo???... ...je už zničený?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Keď sa vytiahne táto téma mne to zo stresu stiahne žalúdok
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Na stránke Daňového riaditeľstva vraj je také tlačivo. Ale sa samé nezaplatí-škoda. Len je cez neho reklama. Tak si ho vytlač a prepíš na čisté ručne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať