Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Aj ja už svoje máááám asi 3 týždne ... tento rok sa mi s ním zadarilo ešte ako nikdy ... tiež sa vždy riešim až nakoniec ... no veru je to lepšie hneď zo začiatku, ako na poslednú chvíľku.
No ale zato ma čaká ešte 5 ks "z najlepšieho výberu 2008" a 2x mesačná DPH .... mňa to už tak nebavíííííííííííííííííí ... a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

petovsan Pozri príspevok
a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas
...nerobíme účto rovnakým klientom ???
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

... akoby ich 1 mater mala, však? ... a možno aj ... Slovensko nie je až také veľké
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Svoje hotové, drahého tiež, už len 3.... Jeden sa stále neozýva....
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

petovsan Pozri príspevok
No ale zato ma čaká ešte 5 ks "z najlepšieho výberu 2008" a 2x mesačná DPH .... mňa to už tak nebavíííííííííííííííííí ... a najlepšie na tom, že všetci z môjho "extra výberu" majú stále čas
Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katija Pozri príspevok
Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija
Tak toto nemá chybu.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Katija Pozri príspevok
Oni ho majú. Tebe hrozí stres. Mne sa osvedčilo tých, čo majú čas, trochu motivovať.
Každý rok vyhlásim už tradičnú marcovú súľaž o najneporiadnešieho klienta s jasne stanovenými pravidlami. Vyhráva ten, čo mi najneskoršie odovzdá všetky potrebné doklady a prvá cena je zvýšenie mojej odmeny za služby na ďalší rok.
Veľmi sa im to páči. Aj mne. Dnes som odovzdala posledné klientské daňové priznania. Súťaž práve skončila.
Vyhrala som zase raz ja - ešte jedno z našich DP robím.
__________________
Katija

Tak to je fakt dobré, ak môžem, skúsim aj ja...
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

tiež mám takých nespratníkov, čo prevažne u mňa vyzerá, že v kľude všetko urobím v II., tak tiež 2 kúsky ma čakajú.
Svoje a ďalšie 4 PO + 3 FO som stihla ešte v II., ale doteraz nemám nespratníkov. klasika, inventarizácie-sklady, autá-phm, asi tiež zdvihnem cenu pre tieto osôbky.
najviac ma vytáča, že teda do 31.3. odmakám po nociach ich neporiadnosť a potom pokračujem, lebo je tu pre nich dph 1q....ale však oni majú, čo je treba, však ja zase porepcem, ale urobím načas.....tak načo by sa oni stresovali.... (poznáte to...)

Osobne mám najradšej mesačných platiteľov dph, tí to proste musia mať v kôpke pravidelne...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Konečne mám hotovo. Dnes si to odstojím na DÚ. U nás sú už rady. Robila som aj známym a susedom nakoľko každý rok v marci mám najviac "kamarátov". No dúfam už nik nepríde. Chcem mať konečne voľný wekend
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

ZuzanaP Pozri príspevok
Tak to je fakt dobré, ak môžem, skúsim aj ja...
Jasné, môže to použiť každý kto chce a má súťaživých klientov.
__________________
Katija
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Katija Pozri príspevok
Jasné, môže to použiť každý kto chce a má súťaživých klientov.
__________________
Katija

Super, už sa teším, ja som sa snažila dávať ultimáta, nepomohlo, teda občas.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Hotovo, dnes odovzdaných posledných 10 priznaní. Som šťastná jak blcha. A hor sa na DPH. No a aby som nebola celkom za vodou ešte jedno DP neziskovky, ale to už je malina proti tým ostatným.
A týmto chcem aj poďakovať všetkým poraďákom, ktorí sem dávajú cenné rady, rôzne pomocné tabuľky. Veľmi ste mi pomohli.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Simonab Pozri príspevok
Hotovo, dnes odovzdaných posledných 10 priznaní. Som šťastná jak blcha. A hor sa na DPH. No a aby som nebola celkom za vodou ešte jedno DP neziskovky, ale to už je malina proti tým ostatným.
A týmto chcem aj poďakovať všetkým poraďákom, ktorí sem dávajú cenné rady, rôzne pomocné tabuľky. Veľmi ste mi pomohli.
Tíško závidím.....ale doprajem Čo sa mňa týka tak ešte dve s.r.o. plus jedna fyzická a moje sa mi zdá väčšia malina ako tá neziskovka ...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

evina Pozri príspevok
Tíško závidím.....ale doprajem Čo sa mňa týka tak ešte dve s.r.o. plus jedna fyzická a moje sa mi zdá väčšia malina ako tá neziskovka ...
Evka, ale ja aj vďaka Tebe a mnohým iným, ktorí mi veľmi pomohli svojimi neoceniteľnými radami, som tento rok takáto šikovná a aj vďaka tomu, že som si dala záväzok, že žiadny internet pokiaľ nebude robota hotová. No a svoje som musela mať hotové do konca januára, kvôli žiadosti o dotáciu, takže to bolo nútené.
Prajem všetkým pevné nervy ešte tento posledný týždeň aj pár dní.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ja ešte tak 20-30 DP včetne môjho a manželovho, v niektorých ani škrt... tento rok čistá hrôza
Naposledy upravil Marianna01 : 23.03.09 at 14:59 Dôvod: za DP sa mi zamiesilo písmenko H ... prepracovanosť
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hlásim hotové DPFO aj DPPO. V piatok zašlem príslušnú dotáciu štátnemu rozpočtu, takže ak Fico predĺži akciu "šrotovné", bude jasné komu sa môžu šrotéri poďakovať.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

No, onedlho budú všetci zdanení, odpísaní a zošrotovaní.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Aj ja, aj ja, aj ja hlásim svoje PO a FO hotovééééééééééé....


A ešte ma čakajú tri PO, z toho dve ešte ani nevideli oči moje
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

cactus Pozri príspevok

A ešte ma čakajú tri PO, z toho dve ešte ani nevideli oči moje
Gabika, veď ešte veeeľa času pred nami .....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
azla Pozri príspevok
Gabika, veď ešte veeeľa času pred nami .....
Anka, a ja som už chcela mať voľný víkend....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať