Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ľudkovia všetkým makajúcim držím palčeky nech vydržia,
ja už len moju firmu... s migrénou... , ale zajtra budeme PIŤ !!!!!!!!!!!!
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Ja chcem piť už včul!
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ja už môžem, kto sa pridá?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja som dnes bola u kamaráta, ktorému robím JU a mzdy. Aj sme pili, aj sme mali horkú čokoládu, ktorú mám rada, aj ma pozval na obed ... Vedel, že dnes ráno som odovzdala 5 posledné DP /dúfam, že posledné/ ... No radosť žiť ...

Všetkým ešte nekončiacim - zajtra si už poviete - konečne!!!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

JankaO Pozri príspevok
Ja chcem piť už včul!
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené , myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes .
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Johanka Pozri príspevok
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené , myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes .
Svoje mám, manželove nie

... kávu mi varí, jedlo zohrieva, ...aj mi ulial .....len nech mu spravím.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

je fajn,že si na Porade rozumieme aj tak ľudsky - alkoholicky . V tieto dni si švacne tuším aj účtovník - inak abstinent ...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

azla Pozri príspevok
Svoje mám, manželove nie

... kávu mi varí, jedlo zohrieva, ...aj mi ulial .....len nech mu spravím.
Ja som prišla na to, že ked si manžel vyrobí kvalitné cesťáky pre seba (s informáciou kde, kedy, kolko tankoval, kolko km moze prejst), tak moje cestaky (s tým istým autom) ako zamesnanca uz zvladne lavou zadnou
Obzvlašť, keď sa nám niektorí klienti kryjú
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Dáša_ Pozri príspevok
Ja som prišla na to, že ked si manžel vyrobí kvalitné cesťáky pre seba (s informáciou kde, kedy, kolko tankoval, kolko km moze prejst), tak moje cestaky (s tým istým autom) ako zamesnanca uz zvladne lavou zadnou
Obzvlašť, keď sa nám niektorí klienti kryjú
Toto je skvelý nápad, ako mať drahého pod kontrolou, len by som doplnila ešte kolonku, s kým bol. Asi to zavediem aj u nás doma, len musím zdôvodniť potrebu evidencie.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no práve som odkonzultovala aj posledné, a telefonicky nadiktovala, čo majú kde napísať , 4 odoslané na pošte, čakacia lehota cca 5 minút. Jáááá veru neviem, žeby si to naozaj všetci nechávali až na zajtra?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

JankaO Pozri príspevok
Toto je skvelý nápad, ako mať drahého pod kontrolou, len by som doplnila ešte kolonku, s kým bol. Asi to zavediem aj u nás doma, len musím zdôvodniť potrebu evidencie.
no tak my doma máme evidenciu absolutne všetkého Môj manžel je absolútne tabuľkový - takže máme prehľady o čomkoľvek. A keď hovorím o čomkoľvek, tak myslím naozaj čokoľvek . Keď som nedopatrením objavila isté prehľady, tak ma to poriadne šokovalo, ale potom som sa už na tom iba zabávala. Stačí, aby som mu vymyslela novú tabuľku a je pokoj

(v záverečnej bilancii minuloročnej dovolenky mu nesedelo 1 euro - mne osobne bolo jasné, že to mám na svedomí ja, ale neriešili sme - Si predstavte tú úľavu, ked sme na jesen robili veľké upratovanie auta a čo bolo zakotúľané pod sedačkou - presne 1 euro )
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dnes som odovzdala posledné DP. Na DU som nečakala vôbec. Konečne som hotová. Možno budem nudiť že nemám toľko práce? asi nie. Budúci týždeň ideme na výked s rodinou mimo domova. Pekný večer a pracovitý deň na zajtra pre tých, ktorí ešte neskončili.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

huraaaaaaaaa aj ja mam fajront....

konecne... zajtra si doprajem taky 3 hodinovy wellnes... no najskor si urobim radost novymi plavkami
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

sway Pozri príspevok
Ľudkovia všetkým makajúcim držím palčeky nech vydržia,
ja už len moju firmu... s migrénou... , ale zajtra budeme PIŤ !!!!!!!!!!!!
Ja som pila už dnes. Presnejšie povedané iba zapíjala. VALETOL
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Tak - už sú nohy na stole .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ešte 3
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

dobsony Pozri príspevok
Dnes som odovzdala posledné DP. Na DU som nečakala vôbec. Konečne som hotová. Možno budem nudiť že nemám toľko práce? asi nie. Budúci týždeň ideme na výked s rodinou mimo domova. Pekný večer a pracovitý deň na zajtra pre tých, ktorí ešte neskončili.
Ja som sa nudila od soboty, tak som dnes dostala ešte jednu s.r.o.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Johanka Pozri príspevok
Tak - už sú nohy na stole .
Ja som tiež prave odoslala posledné.

Len teraz by som mala všetko povypínať (vrátane mobilu) a niekam zmiznúť


Pred hodinou som zistila, že som do sro nedala jednu dohodu - takže davaj všetko prerábať. Ešte že existujú tie počítače
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Monika Kováčová Pozri príspevok
ešte 3
Mončiči,
to od včera nevieš zvládnuť 10 veterníkov ??
Ešte máš furt 3 ???
Keby si povedala , prídeme Ti pomôcť .......teda jesť, som myslela
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Sáááám s nohami na stoléééééé.....pohoda klídek, nemtabaček...

P.s. Hľadám zodpovedného, kto mi začne nahadzovať prvý kvartál...Značka hneď
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať