Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

evina Pozri príspevok
P.s. Hľadám zodpovedného, kto mi začne nahadzovať prvý kvartál...Značka hneď
... hlásim sa. ....len dospím zameškané.
Priprav poriadnu lopatu..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Len si tu tak poletujem Poradou a ovláda ma priam blažený pocit. Keď natrafím na tému DP a jeho záludnosti len v duchu mávnem rukou a to čo ma ešte včera tak stresovalo mám už na hááááku. Pochybnosti, či som náhodou niekde, niečo, ma prepadnú až ráno. Ale dnes večer mám na háku aj tie
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

mňa tá práca začína baviť... ešte 2
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Johanka Pozri príspevok
Ja svoje ešte nemám, iba - ako každý rok - rozmyslené , myšlienky dám na papier až zajtra. Ale s pitím čakať nebudem, dám si už dnes .
taky tak... ale myšlienky dám na papier až za týždeň...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Pomóóóóóc, nestihla som podať vlastné DP!!!

1. APRÍL!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Som rada, že už to máme za sebou ... včera ráno o 4-tej som sa strhla zo sna, že sme zabudli zaplatiť dane a už je 1.-ho, ... našťastie to bol len sen.
Dnes ma nič netrápilo,... spala som ako "bábätko"... zo spánku som sa strhla až vtedy, keď mi zaznovil telefón, ... "zaspala si" ... ...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Monika Kováčová Pozri príspevok
mňa tá práca začína baviť... ešte 2
Moničenka zlatá, včera o takom čase som mala na stole nedoúčtované 1 FO (december), 2 nevypísané FO, 1 PO (ale to len pár interných dokladov k uzávierke), ďalších 6 nevypísaných PO vrátane poznámok, a 3 hlásenia za zamestnancov. Neviem, kto to nado mnou stál, ale za 4 pol šiestej som to odovzdala na pošte. Podotýkam, že pošta je do pol šiestej v Seredi otvorená. Kolegyňa stála pri okienku, kým ja som posledné dávala prefocovať a mala za úlohu zdržiavať a miesť pani pri okienku, aby som to stihla

Tento rok bol krutý - mám na konte cez 90 DP, z toho 11 PO a nejakých cca 40 (nespočítané) ďalších áčkových (polka z toho v zahraničí, veď viete, kurzy a tak), takže to bolo strašidelné... ďalšie poznatky z tohto obdobia v téme perličky účtovnej kancelárie - postupne, ako ma budú napadať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Marianna01 Pozri príspevok
Moničenka zlatá, včera o takom čase som mala na stole nedoúčtované 1 FO (december), 2 nevypísané FO, 1 PO (ale to len pár interných dokladov k uzávierke), ďalších 6 nevypísaných PO vrátane poznámok, a 3 hlásenia za zamestnancov. Neviem, kto to nado mnou stál, ale za 4 pol šiestej som to odovzdala na pošte. Podotýkam, že pošta je do pol šiestej v Seredi otvorená. Kolegyňa stála pri okienku, kým ja som posledné dávala prefocovať a mala za úlohu zdržiavať a miesť pani pri okienku, aby som to stihla

Tento rok bol krutý - mám na konte cez 90 DP, z toho 11 PO a nejakých cca 40 (nespočítané) ďalších áčkových (polka z toho v zahraničí, veď viete, kurzy a tak), takže to bolo strašidelné... ďalšie poznatky z tohto obdobia v téme perličky účtovnej kancelárie - postupne, ako ma budú napadať.
Spočítaj bonboniéry To je tuším tvrdá mena A-čkarov
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kazu Pozri príspevok
Spočítaj bonboniéry To je tuším tvrdá mena A-čkarov
Robila som tento rok známemu DP A zahraničné príjmy z Maďarska
celý večer som sedela nad tým, lebo po maďarsky neviem, takže trvalo hodnú chvíľu, kým som preložila s pomocou prekladača ktorá kolónka potvrdenia o príjme čo znamená

Odovzdávala som mu to v robote, tak som sa tam nechcela vykecávať, čo za to, týždeň na to volala jeho žena, či by som nespravila DP A aj jej synovi,
a pri tom rozhovore som si myslela, že sa aspoň spýta, čo je dlžná

ale ona hovorí: "Jéj Ivanka, a dezert máš u nás, a nemá Ti ho kto odniesť"
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ivana Š Pozri príspevok
Robila som tento rok známemu DP A zahraničné príjmy z Maďarska
celý večer som sedela nad tým, lebo po maďarsky neviem, takže trvalo hodnú chvíľu, kým som preložila s pomocou prekladača ktorá kolónka potvrdenia o príjme čo znamená

Odovzdávala som mu to v robote, tak som sa tam nechcela vykecávať, čo za to, týždeň na to volala jeho žena, či by som nespravila DP A aj jej synovi,
a pri tom rozhovore som si myslela, že sa aspoň spýta, čo je dlžná

ale ona hovorí: "Jéj Ivanka, a dezert máš u nás, a nemá Ti ho kto odniesť"
Ivanka, to ťa veeeeľmi potešilo, však ?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

potešení sme boli dvaja

ja za úžasný zárobok

a môj manžel za to, že bude zasa niečo dobré pri telke mlsať
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

..... no aspoň voľačo
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mna by zaujímalo, čo robite dnes. Nezda sa vám, že je nejak prázdno?
Na dph je ešte skoro - doklady sa začnú trúsiť najskôr o týžden, na mzdy mám ešte čas.
Dali by sa zakladať rôzne papiere, ale do toho sa mi ukrutne nechce

Cítim sa tuším nevyužitá

A mmch, viete si predstaviť, koľko by sme toho zvladli, keby sme celý rok robili tak intenzívne, ako posledné 2-3 týžde marca ?????
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Tento rok som robila prvýkrát daňové priznania, urobila som ich cca 15, ale nechcela by som byť v takom vypätí celý rok
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja som pre istotu taaaaaaaaaaaaak strasne unavena... najradsej by som zalahla a spala... akoby ten stres ze musim byt hore a cula, kym spravim vsetky danove, opadol a unava sa dostavila teraz...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

andreaS Pozri príspevok
ja som pre istotu taaaaaaaaaaaaak strasne unavena... najradsej by som zalahla a spala... akoby ten stres ze musim byt hore a cula, kym spravim vsetky danove, opadol a unava sa dostavila teraz...
včera som mala o pol jednej krúžok s detmi v škole a zaspala som - našťastie, školu mám len cez cestu, takže som až tak veľmi nemeškala.

Ale veru dnes by som tiež len spala a spala - zrejme sa takto neutralizuje ten stres.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No mne sa včera akosi asi od rozrušenia nepodarilo dobre vyspať. Ale za to Vám práve teraz želám dobré ráno Pred 15 minútami som sa zobudila a spinkala som vlastne s jednou malou prestávkou 11 hodín ))
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ja som včera bola navštíviť synátora v nemocnici a varovala malú, ráno urobila 1 fu vyplaty a teraz mi volala nevesta, že mi zasa donesie vnučku, ale zajtra ráno idem do salónu od hlavy po päty sa dať do gruntu, takže tak oddychujem a čo ma čaká ani nemyslím.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Kazu Pozri príspevok
Spočítaj bonboniéry To je tuším tvrdá mena A-čkarov
bonbošky, káva (so sósom a ja pijem nesku... ), ďakujem, som ti vďačný/á v rôznych obmenách a verziách, skrátka vatikán, objavili sa aj cukríky a keksíky, dokonca aj pizza . Milé, nie?

Ale bolo aj také, že - len toľko? čakala som viac... to zas zamrzí, čo si človek ozaj nepýta viac , ale keď som si spätne premietla, čo som v tom účte robila, tak to zas nebolo až tak málo. Nebojte, nemám dumpingové ceny, boli už aj takí, čo mi hodili peniaze na stôl so slovami - si drahá! Ja dúfam, že len pre manžela.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Dáša_ Pozri príspevok
Mna by zaujímalo, čo robite dnes. Nezda sa vám, že je nejak prázdno?
Na dph je ešte skoro - doklady sa začnú trúsiť najskôr o týžden, na mzdy mám ešte čas.
Dali by sa zakladať rôzne papiere, ale do toho sa mi ukrutne nechce

Cítim sa tuším nevyužitá

A mmch, viete si predstaviť, koľko by sme toho zvladli, keby sme celý rok robili tak intenzívne, ako posledné 2-3 týžde marca ?????
Ja som sa dnes odmenila novými topánkami - zúfalo som ich potrebovala, ešte aj šnúrky sa mi v nich trhali a nemala som kedy si ich dokúpiť. Včera som zas poobede behala s deťmi po obchodoch, konečne obnoviť botník a šatník, takže som sa zrelaxovala. Dnes doobeda som sa pokúšala tvoriť nejakú tú činnosť zárobkovú, no nezadarilo sa, po 2 hodinách som to vzdala, obtelefonovala klientov a chodila po doklady k DPH, aby mi zas neprišli okolo 20teho... Stres zas na pol roka stačil.
Naposledy upravil Marianna01 : 02.04.09 at 14:58 Dôvod: napísala som - po 52 hodinách - to by sa ťažko vysvetľovalo, kde som toľko hodín doobeda vzala :))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať