Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja mám už tiež svoje DP hotové a robím už len posledné doťahovačky v jednej sro a ostalo mi ešte dokončiť jedno B- ale tam chýba už len jeden výpis z bú. Samozrejme, aj ja budem cez víkend robiť hlásenia. RZZP mám už všetky hotové.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

tak som dnes odovzdala posledné .....hurá, hurá, hurá. Všetky hlásenia podané, všetky RZZP podané a samozrejme čo ostáva? No predsa moje aj moje RZZP.

A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem .

Všetkým dokončujúcim odkazujem VYDRŽAŤ.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

evina Pozri príspevok
A predpokladám, že ešte jeden sa mi ozve posledný deň ako vždy a podotýkam s s.r.o. čo nič nerobí, ale platí nejaké veci .....silne rozmýšľam, že tento rok sa na neho len milo usmejem .
...a povieš ...Jasné, že Ťa nenechám v štichu , ale za 100% príplatok.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A to si musím ešte aj svoje urobiť?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
S mojim DP práve manžel stojí v rade na DÚ, zajtra odovzdám všetky hlásenia, do ZP RZZP a mám aj ja hotovo!!!!!! Hurá, tak túžobne som čakala na tento deň, keď si môžem povedať že som s DP skončila a nech sa neopováži nikto do stredy ma ani osloviť že by chcel ešte vystaviť nejaké DP
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mysimis Pozri príspevok
S mojim DP práve manžel stojí v rade na DÚ, zajtra odovzdám všetky hlásenia, do ZP RZZP a mám aj ja hotovo!!!!!! Hurá, tak túžobne som čakala na tento deň, keď si môžem povedať že som s DP skončila a nech sa neopováži nikto do stredy ma ani osloviť že by chcel ešte vystaviť nejaké DP
Mysimis..... nehelfneš mi???? 2 daňové.....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Mysimis..... nehelfneš mi???? 2 daňové.....
Zoli pre Teba by som to aj spravila......a myslím to vážne
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mysimis Pozri príspevok
Zoli pre Teba by som to aj spravila......a myslím to vážne
Srandujem. Ostalo mi už iba jedno, čo som nestihol vyplniť pred zrútením servra DÚ. Stiahnem kros a vyplním. No čo už.

A PO, čo mám odklad.... tak snáď dovtedy to dajú do poriadku.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Navrhujem

doplniť do DP nový oddiel:

venovanie 0,5% dane na špeciálny účel - nákup výkonného servera na drsr. - nech nás už nevytáčajú.
Hádam by to pomohlo.
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Ja som tento rok bola príliš aktívna a ako prvé som spravila svoje DP
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Mne sa podarilo odvozdať moje DP včera, čím som sa dostala do dvojdňového predstihu oproti minulým rokom. No, radosť mi kalí predstava, čo všetko mám ešte do zajtra stihnúť
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
azla Pozri príspevok
Navrhujem

doplniť do DP nový oddiel:

venovanie 0,5% dane na špeciálny účel - nákup výkonného servera na drsr. - nech nás už nevytáčajú.
Hádam by to pomohlo.

O tom silno pochybujem.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zoltán Kovács Pozri príspevok
O tom silno pochybujem.
ešte by sme si ho prípadne mohli sami spravovať


Alebo idealne, nieco ako je DRAK.....
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja som ponáhaňala všetkých SZČO, nech donesú doklady a predstavte si, že DP sme mali hotové v polovičke februára. Ale sme sa namakali.A zároveň mi urobili v ZP aj RZZP. Ale včera doniesol jeden zákazník doklady s tým, že nech vyberieme čo treba a urobime DP. Ešte by mal doniesť nejaké došlé a vyšlé fa.
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som si svoje už urobiláááááá. Ešte jedno B a jedno obč.združenie a končím. Už bude načase. Pozerala som čo nové na Porade, či ešte niečo dôležité mi neuniklo a zrazu čítam Obchodovanie s opicami. " Pomyslela som si, že to asi niekto zo ZOO. Zaujímavé, kuknem a to bolo Obchodovanie s opciami. Mala by som naozaj končiť
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

ja mám za svoju firmu OK, ale svoje FO aj mužove FO nosím v taške od začiatku marca, len sa nedajbože vybrať na ten dú, ale idem zajtra s posledným, čo mi dnes ešte doniesli nejaké doklady..... hádam stihnem, prípadne pošta to istí :-( hlavne, že iné PO som odniesla :-)))
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak ja budem mať aj dnes nočnú, obávam sa, že ešte dlhšiu ako tú včerajšiu, či časť aj dnešnej
Ešte dve sro, v ktorých budem robiť opravy HV
Ale už vydržíme, prajem všetkým pevné nervy.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja sa čudujem , že ste si to nechali na poslednú chvíľu.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

dnešným dňom všetko podané, ostala mi jedna sro s odkladom, takže na túto mám čas a zajtra už len vegetím na porade

môžeme pomaly, ale isto začať nalievať ....
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
MarcelkaT Pozri príspevok
Ja som ponáhaňala všetkých SZČO, nech donesú doklady a predstavte si, že DP sme mali hotové v polovičke februára. Ale sme sa namakali.A zároveň mi urobili v ZP aj RZZP. Ale včera doniesol jeden zákazník doklady s tým, že nech vyberieme čo treba a urobime DP. Ešte by mal doniesť nejaké došlé a vyšlé fa.
Nech donesie aj bugilár, a povyberať čo treba!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať