Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja áno, úž vegetím, maľujeme,, upratujeme ...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

tíško závidím....
Žabinka Pozri príspevok
Urobené, podané, aj RZZP. A začínam relaxovať.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

to nemyslíte vážne????
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
svoje spravené, aj podané.
Ešte dokončujem 1 sro, akosi cesťáky ešte mi nedošli, neviem ako dlho budú cestovať, a ešte mám rozrobené združenie FO.
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
tohto roku sa mi podarilo všetkých leňochov ponaháňať, takže zajtra podám posledné 2 a mám fajront... aj keď veď zasa končí kvartál, takže roboty je stále dosť
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
DP podám zajtra, dnes šli prevodné príkazy.
ešte 2 DPPO.
0 0
KlaudiaKK KlaudiaKK

KlaudiaKK je offline (nepripojený) KlaudiaKK

Dnes podávam vlastné, môjho zákonitého, - tie boli posledné. A mám jedného klienta, čo keď som mu povedala koľko bude platiť - podal oznámenie o predĺžení termínu podania . . . .a to už nebudem komentovať . . .
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Vlastné áno, manželove áno, kolegyni áno, ale ešte dokončujem 3 posledné s.r.o.-čky. /čakala som na doklady do dnes/
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Hotovoooooo !!!!! 5x sro + 3x fo a aj moje !!!
Sa teším na záhradu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

hotovo: vybavená rodina aj kamoška s manželom a ja samozrejme tiež. Zajtra okružná jazda po DÚ
PS a aby som nezabudla: vďaka za pomoc tamile a veronike
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a dnešná skúsenosť s okružnej jazdy: BA II Ružinov - cca 10:00 prišla som, odovzdala som, odišla som, BA VI síce Vrakuňa ale v Petržalke cca 10:30 detto BA II bez čakania. O 10:45 sme boli späť v Ružinove - doma.
0 0
lienka123123 lienka123123

lienka123123 je offline (nepripojený) lienka123123

Zdravím, prosím Vás je zamestnávateľ povinný robiť zamestnancom daňové priznanie? Existuje niečo ako požiadanie o vykonanie daňového priznania? Lebo ja som počula len o vykonanie ročného zúčtovania. Ďakujem za odpoveď.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lienka123123 Pozri príspevok
Zdravím, prosím Vás je zamestnávateľ povinný robiť zamestnancom daňové priznanie? Existuje niečo ako požiadanie o vykonanie daňového priznania? Lebo ja som počula len o vykonanie ročného zúčtovania. Ďakujem za odpoveď.
Nie, nie je. Na žiadosť zamestnancov vykoná RZD. DP podáva( ak má takú povinnosť) zamestnanec sám.
0 0
LUBY LUBY

LUBY je offline (nepripojený) LUBY

konateľka
Uff, práve posledné odovzdané, až sa mi hlava točí od únavy....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak hotovo, vypísané, zanesené....
Vykladám nohy na stôl
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
AlaNR Pozri príspevok
Tak hotovo, vypísané, zanesené....
Vykladám nohy na stôl
.....a k tomu vyloženiu nôh dobrá kávička.....hmmmmmm....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
už je na stole... :-)
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mne volala jedna pani 29.3. večer, či urobím DP jej synovi, lebo si mesiac riešil sám DP cez účt.kancel. a nevedeli si rady s jeho dan.prizn....tak čo su to za profesionálne kancelárie na webe ked nevedia, že príjem z ČR sa musí vyňať(základ dane)-čo mal príjmy z prenájmu v čr? trocha čudné móresy.....tak som mu po mailovaní vypracovala DP bez problémov a to nie som profesionálna kancelária......
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
AlaNR- tak je to pohodička.....vôňa kávy a kľud....to milujem....aj ja....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Vlastné = ročné zúčtovania ako zamestnankyňa hotové ešte v januári (áno, už v januári a v januárovej výplate aj vyplatené preplatky ). Dnes odovzdané aj za firmu - už žiadne stresy z toho, že posledné doklady do minulého roka som dostala včera ráno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať