Zavrieť

Porady

Rýchlosť Porady

V poslednej dobe mi ide Porada nejako pomalšie. Teraz nie, ale aj mi spadávala a musel som sa znova opakovane prihlasovať.
Je to môj interný problém, ktorý z nejakého dôvodu neregistrujem na iných stránkach (som tam len sporadicky), alebo máte aj Vy takéto problémy? Ak je to u mňa, tak s tým budem niečo robiť. Prihlasujem sa stále z tej istej mašiny, v tom to nie je.
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
S DSL nemám problémy,
máš modem alebo router?
My máme router .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Router sa dá resetovať, hlavne keď nejdú stránky načítať. Dá sa aj cez stránku Sl. Telecomu, ale dá sa aj priamo na routeri. Aspoň na našom. Je tam tlačítko na reset. Obnovia sa pôvodné nastavenie. Ale nesmieš byť na nete, a radšej aj vypnutý PC.
Skús sa na to mrknúť. Zvykne to pomôcť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Práve dnes sme to robili , ale nepomohlo to , chcela som robiť zahraničnú úhradu cez IB , všetko som mala nahodené a nie a nie načítať , už som aj myšku obúchala ...... zbalila som a išla domov .Vieš je to na nervy , lebo každý mesiac platíme 4000,-Sk ale za čo ? Za tie nervy .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aký máte program od ST?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Áno od ST.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Zita5
Neviem ako mám dokázať , že môže byť na vine spojenie .Oni sa mi vyhovárajú , že nepatríme pod digitálnu sieť a podobné rečičky .
Ja som bol napojený na digitálnu ústredňu,ústredňa je vo vedľajšej ulici, nemal som agregáciu a napriek tomu mi namiesto 1536 kbps nameralo 1028kbps,prešiel som na chello a z 2048 kbps mám 1920 takže dsl je hotová katastrofa,stráca to tretinu rýchlosti a pritom nemá dôvod,neviem si predstaviť mať flat program s agregáciou a bývať ďalej od ústredne
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Že by som to aj ja zmenila ......?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ak by som chcel mať s dsl to isté čo teraz tak namiesto necelých 1000Sk s dph by som platil 2500 bez dph a to nerátam kúpenie dsl modemu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bepo
Ak by som chcel mať s dsl to isté čo teraz tak namiesto necelých 1000Sk s dph by som platil 2500 bez dph a ešte si dokúpiť modem
bepo , tak radíš vymeniť ....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja som zmenil z dsl na chello a som spokojný,ostal mi nepotrebný dsl modem ktorý som musel kúpiť a teraz mám zadarmo zapožičaný, mám v cene 3 mail schránky čo som si musel extra platiť, mám flat dáta čo som doteraz každý deň pozeral aby som neprešvihol limit-a pri rádiu a tv to páli ako lesy v USA pri letných požiaroch a rýchlosť je o klasu vyššiu a to všetko lacnejšie
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Kolko Ta to vyjde??? Je pristup vsade???
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Prístup je iba tam kde je káblová TV a prvých 6 mesiacov je to nejakých 620 Sk s dph a potom okolo 920 s dph,doteraz som platil 1098 bez dph
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Ja mám tiež DSL od T-Comu, ale od 1.6. idem na Chello, je to super rýchle (2048/256 kbit/s), a naozaj za prijateľnú cenu ( v Košiciach teraz v akcii na 12 mesiacov iba za 598 Sk s dph, a v tom je aj rozšírený program káblovky UPC ).
0 0
sokrateska sokrateska

sokrateska je offline (nepripojený) sokrateska

zasnívaný idealista...
Zita5
Ja mám vo firme pripojenie DSL a doma cez eurotel . Ale to je veľký rozdiel , doma len tak brnakm ...lietam zo strany na stranu a vo firme do puknutia od jedu .
Zitka, tak akosi nahodou som narazila na túto Tvoju odpoveď a hneď ma zarazila pochvala eurotelu. Prosím Ťa, aký máš od nich intern.program? Ja pracujem cez ich internet non-stop, kde teda neraz musím počkat hodnú chvíľku, kým sa údaje načítaju /nehovoriac o fotkových súboroch, ktoré mi
tak rada posiela dcéra!/. Je fakt, že pripojenie je možné kedykoľvek, funkčné je na 99,9% a objem stiahnutých súborov je prakticky neobmedzený, ale fakt by som potrebovala už niečo rýchlejšie. A 800,-- bez dane sa mi tiež nezdá málo /do konca roka bola akcia 300,- bez DPH/.
Ďakujem Ti vopred za odpoveď!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať