Zavrieť

Porady

Certifikát na účtovníctvo.

Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Neviete mi poradiť ako je to s certifikátom na účtovníctvo.Viem že to robí firma SÚVAHA. Potrebujem vedieť či je niečo natom pravdy,že certifikát bude musieť mať každý účtovník.Kto niečo vie o tých certifikátoch,rada by som vedela bližšie info.
Usporiadat
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Prosím Vás, mám nezvyčajnú otázku.

Neviete aký rozsah strán má kniha od:

prof. Ing. Valach, J., CSc.
FINANČNÍ STRATEGIE (ČR)

Audítorstvo L. Kareš

Analýza účtovnej závierky A. Šlosárová a kol.

Medzinárodné účtovné štandardy na zostavenie účtovnej závierky IFRS/IAS M. Tumpach

Ak máte info aspoň o jednej, ďakujem moc
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
betka Pozri príspevok
Prosím Vás, mám nezvyčajnú otázku.

Neviete aký rozsah strán má kniha od:

prof. Ing. Valach, J., CSc.
FINANČNÍ STRATEGIE (ČR)

Audítorstvo L. Kareš

Analýza účtovnej závierky A. Šlosárová a kol.

Medzinárodné účtovné štandardy na zostavenie účtovnej závierky IFRS/IAS M. Tumpach

Ak máte info aspoň o jednej, ďakujem moc
Analýza účtovnej závierky = 478 strán


INFO:

Vysokoškolská učebnica rieši problematiku účtovnej závierky komplexne, pričom v konkrétnych oblastiach sa zameriava na analýzu v podnikateľskej účtovnej jednotke. Všeobecne charakterizuje účtovnú závierku a vysvetľuje podstatu bilančnej politiky účtovnej jednotky. Ďalej sa podrobne analyzujú uzávierkové operácie s dôrazom na účtovnú analýzu a uvádza sa postup pri uzavieraní účtovných kníh. Na individuálnu účtovnú zavierku podnikateľa nadväzuje finančná analýza, rozpracovaná teoreticky a ilustrovaná na príklade. Samostatné kapitoly sú venované konsolidovanej účtovnej závierke a podstate bilančných teórií a pre úplnosť aj mimoriadnym účtovným závierkam a harmonizácii účtovníctva.

Učebnica je určená študentom na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave v prvom stupni štúdia (bakalárske štúdium) a vybrané okruhy problémov aj pre tretí stupeň štúdia (doktorandské štúdium). Je vhodným študijným materiálom aj pre rôzne formy vzdelávania v oblasti účtovníctva po zvládnutí metodiky účtovania, napr. pri príprave uchádzačov na audítorské skúšky, na skúšky certifikovaných účtovníkov a v praxi ako pomôcka pri zostavovaní účtovnej závierky a jej následnej analýze (napr. pre manažérov).

Rok vydania: 2006
Počet tlač. strán: 478
Väzba: tvrdá
Formát: B5
ISBN-80-8078-070-06
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Medzinárodné účtovné štandardy = 473 strán

INFO:

Vstup Slovenskej republiky do Európskej únie sa spája s množstvom procesov súvisiacich s prispôsobovaním sa požiadavkám tohto zoskupenia. Jedným z nich je aj tlak na zjednotenie predpisov v oblasti účtovníctva, s cieľom dosiahnuť porovnateľnosť údajov z účtovných závierok, a to bez ohľadu na sídlo podniku, zostavujúceho účtovnú závierku. Na tento účel sú vydávané Medzinárodné štandardy pre zostavenie účtovnej závierky (IFRS).

Cieľom publikácie nie je opis obsahu jednotlivých štandardov IFRS/IAS, ale práve naopak, autor sa snaží vysvetliť jednotlivé vecné problémy na základe ustanovení relevantných štandardov. Výsledkom je teda taký spôsob prezentácie, ktorý by mal v čo najväčšej miere vychádzať z potrieb potenciálnych používateľov pri aplikácii týchto štandardov v praxi.

Publikácia je určená najmä širokej účtovníckej verejnosti, ktorej by mala pomôcť pri prechode na medzinárodné účtovné štandardy, a to najmä pri zostavovaní účtovných závierok v súlade s týmito štandardmi.

Rok vydania: 2006
Počet tlač. strán: 473
Väzba: tvrdá
Formát: B5
ISBN-80-8078-072-2
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
audítorstvo = 392 strán

INFO

Publikácia je prvou originálnou prácou určenou audítorom, asistentom audítora, ako aj študentom vysokých škôl ekonomického zamerania. Originálne je celkové poňatie, a to ako "výňatky z denníka asistentky audítora ...". To umožnilo prezentovať problematiku audítorstva veľmi jasne, ľahko a účelne z hľadiska praktického použitia.
Jej autormi sú audítori, ktorí nielen ovládajú teóriu auditu, ale majú predovšetkým bohaté praktické skúsenosti z prác v renomovaných medzinárodných audítorských spoločnostiach (veľká štvorka). Vhodne sa v nej kombinujú teoretické poznatky s krátkymi príkladmi a otázkami. Vysvetľované audítorské postupy sú v súlade s Medzinárodnými audítorskými štandardmi (ISA), ktoré sú od roku 2004 povinnými audítorskými štandardmi na Slovensku a zohľadňujú sa ISA platné pre audity finančných výkazov zostavených za účtovné obdobia začínajúce 15. decembra 2004.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

ďakujem Ivan. Práve tieto tri kusy som si objednala.

Na finanční strategii v češtine sa pre tento rok ešte vykašlem... Nekdy příšte.... Predpokladám, že táto bude mať rozsah cca 700-900 strán, pretože je i dosť mastná....
0 0
Horskyhotelier Horskyhotelier

Horskyhotelier je offline (nepripojený) Horskyhotelier

Zdravim vsetkych.
pre tych,ktori si chcu zvysit kvalifikaciu mam na predaj komplet 18 knih na uspesne zvladnutie Uctovnictva.
V r.2009 som robil Certifikat z Uctovnictva(Certificate in Accounting)cez Open University.Je to rocny kurz,uznavany medzinarodne.
Mam na predaj 16 knih +2 ako doplnkova literatura.
Viac info o kurze na stranke Open University/Business

k dispozicii su aj 3CD s modelovymi situaciami a otazkami s odpovedami.
mnoztvo prikladov a vypoctov.

Tieto knihy su idealne pre tych,co studuju ACCA,kedze knihy obsahuju material pre F1-F3 papers.
cena je iba €100 (k dispozicii vsetky knihy-18 + 3cd)
knihy su v anglictine

odpoviem na vsetky otazky
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať