Zavrieť

Porady

Deň učtovníkov a ekonómov - návrh

Určite máte aj vy roboty vyse hlavy a neviete sa dockat kym skončí marec.

Preto by sme si nasledujúci den zaslúžili mat svoj vlastny den - Den úctovníkov a ekonomov. Je to sice 1.4. ale celkom by to aj sedelo, lebo neviem ako vy ale ja ku koncu marcu vidim len same cisla, sniva sa mi o cislach a uz som z nich skoro scvoknuta

co vy na to?:p

Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A pre peších?

Daniela ani nevieš jak sa na EĽRO teším. Ľudia príďte! Aj premiér nás chodí kuknúť
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

kukučka
A pre peších?

Daniela ani nevieš jak sa na EĽRO teším. Ľudia príďte! Aj premiér nás chodí kuknúť
Ešte upresnite kedy to býva. Niečo som tu čítala o poslednom júlovom víkende.
Daniela SĽ ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Musí to byť zaujímavé. Aj vo Východnej to takto nejako býva a tiež stojím pred každým stánkom dovtedy kým sa manžel neozve, že už by bolo načase ísť.:p
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
endrju
Íha!!!!! To sú medzi nami aj takí, čo nevedia, kde sú Krahule? ........ Treba ešte niečo doplniť?
úplne vyčerpávajúce, ďakujem som v obraze, len je to mimo môjho obzoru a neviem prečo, ale ešte som o tom mieste nepočula, tak sa radšej pýtam.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

druhý júlový týždeň
http://www.elro.sk/elro.php
http://www.kezmarok.net/index2.php?id=elro&ln=sk
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

endrju
Íha!!!!! To sú medzi nami aj takí, čo nevedia, kde sú Krahule?
Tak pre upresnenie. Krahule je jedno zo známych slovenských turistických centier. Mnohí tvrdia, že na Krahuliach je stred Európy, Slovenska a pod. Skrátka ide o "pupok sveta", ktorý je priam ako stvorený na usporadúvanie podobných akcií.
Najbližšie väčšie a tiež známe mesto je Kremnica. Prístup autom na Krahule je možný z Kremnice alebo z Kremnických Baní. Treba ešte niečo doplniť?
Pupok sveta, ako všetci dobre vieme, je RAPA NUI! Vyzývam poradákov na zorganizovanie zájazdu na RAPA NUI a založenie celosvetového dňa účtovníkov, ekonómov a mzdárov. Nebudeme sa predsa trocháriť, no nie?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

To nám urobili naschvál, že letný čas sa posunul už dnes a nie až o týždeň, aby nám ten termín, keď každá minútka je dobrá, skrátili ešte o celú hodinu.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Endrju, poslušne hlásim, že včera som naštudovala, kde sa nachádzajú Krahule ... a zase som o niečo múdrejšia.
0 0
Janalu Janalu

Janalu je offline (nepripojený) Janalu

Teraz neviem, to strašíš - varuješ - alebo ako.....
0 0
Janalu Janalu

Janalu je offline (nepripojený) Janalu

kukučka
A pre peších?

Daniela ani nevieš jak sa na EĽRO teším. Ľudia príďte! Aj premiér nás chodí kuknúť
Myslela, som tento výrok
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Janalu
Myslela, som tento výrok
Ani nestraší , ani nevaruje......jednoducho chcela tým povedať kukučka , že je to podujatie hodné videnia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať