Zavrieť

Porady

pohoda

ahojte, potrebujem poradit ,som zaciatocnicka a mam program pohoda a neviem sa v nom akosi vysomarit zacala som vyplnovat mzdy- personalistika co by bolo ok ale chcem si zadat aj to co treba na ich vypocet teda % do poistovni len neviem kde,ono to bez zadania mi vypocitalo cistu mzdu a ja chcem zadat % a danovy bonus a nejde to, asi som nieco povinne nevyplnila?dakujem vam...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    elena74
    ahojte, potrebujem poradit ,som zaciatocnicka a mam program pohoda a neviem sa v nom akosi vysomarit zacala som vyplnovat mzdy- personalistika co by bolo ok ale chcem si zadat aj to co treba na ich vypocet teda % do poistovni len neviem kde,ono to bez zadania mi vypocitalo cistu mzdu a ja chcem zadat % a danovy bonus a nejde to, asi som nieco povinne nevyplnila?dakujem vam...
    netreba zadávať percentá do poisťovní, choď do agendy personalistika na daného zamestnanca a v zložke dane a poistné zadaj-poistné všetko a prípadne iné, ktoré sa toho zamestnanca týkajú-zamestnanec podpísal vyhlásenie a pod. Veľa zdaru.

    elena74 je offline (nepripojený) elena74

    elena74
    dakujem ti...
    teda uz som v dani a poistne a idem vyplnovat, ak to bude sa to automaticky nahodi do mzdy za prislusny mesiac-hruba mzda,odvody a cista mzda?

    elena74 je offline (nepripojený) elena74

    elena74
    trapim sa s tou pohodou uz dlho poradte mi pls....vyplnujem v odieli mzdy personalistika: dane a poistne a ked zadam prislusný TYP a chcem ciastku, zobrazi sa mi iba cierne policko kt. sa neda vyplnit....

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Ak mas klasickeho zamestnanca, tak iba zadas
    danovnik (podpisal vyhlasenie)-pohoda automaticky doplni sumu
    poistenie-vsetko
    tam sa suma nezadava, pohoda to automaticky dopocita v mzdach za dany mesiac.
    Tie ostatne poistenia su skor nie standartne pripady-tam doporucujem zavolat hotline do Stormware, na cislo 0264780332, tam ti to vysvetlia presne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.