Zavrieť

Porady

Cenova ponuka

Prosim mohol by mi tu niekto poradit ako by mala vyzerat neake cenova ponuka pre konkretny podnik. Uvediem modelovu syt.: Som maser a planujem pre urcite firmy vypracovat cenovu ponuku. Ide o to ze poklial ja viem tak zamestnavatel by mal vytvarat "socialny fond" a z tochto socialneho fondu by mohol preplacat napr. ak chce ist zamestanec na masaz alebo ist na plavaren a podobne aktivity. Tak bude taky dobry a skuste mi poslat neaky vzor asi podla coho by som sa mal drzat. Ak nahodou neaku podobnu cenovu ponuku mate v svojom pc tak mi ju mozete posal aj na mail jkvasnak@zoznam.sk
UZ teraz dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Caf
    Mozem ti poslat vzor cenovej ponuky, ale robim v inom obore ako ty ak ti to nebude vadit.

    mirva je offline (nepripojený) mirva

    mirva
    Dobry vecer, potrebovala by som vzor cenovej ponuky na prestavbu socialnych zariadeni./wc, sprcha,/
    dakujem

    x2x2 je offline (nepripojený) x2x2

    x2x2
    Pls mohol by mi niekto poslat na adresu mx2x2b@gmail.sk VZOR AKO MA VYZERAT CENOVA PONUKA? Dakujem. Jedna sa o stavebnictvo (kanal. rury, cerpadla atd....)

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    x2x2 Pozri príspevok
    Pls mohol by mi niekto poslat na adresu mx2x2b@gmail.sk VZOR AKO MA VYZERAT CENOVA PONUKA? Dakujem. Jedna sa o stavebnictvo (kanal. rury, cerpadla atd....)
    Ak pekne poprosím, môžem ju dostať aj ja (služby)? Čo všetko sa do cenovej ponuky má zakalkulovať? (nemam ekon. vzdelanie).

    banick je offline (nepripojený) banick

    banick
    Mohol by niekto vzor cenovej ponuky publikovat, prosim? Zrejme to hlada vecsi pocet ludi... (teda aj ja)

    maaya je offline (nepripojený) maaya

    maaya
    Prosime dobre duse na porade, aby niekto sem prilepil vzor cenovej ponuky. Vela ludi ma o to zaujem. Dakujeme.

    bebe217 je offline (nepripojený) bebe217

    bebe217
    Ahoj mohol by aj mne niekto skusit poslat cenovu ponuku ako vzor, nerad by som to hned domrvil, je jedno z akeho odvetia (ja robim ozvucovanie a osvetlenie) dakujem za pomoc tu je mail jono5 @ azet . sk

    Ľubica 025 je offline (nepripojený) Ľubica 025

    Ľubica 025
    Vypracovať cenovú ponuku je jednoduché:
    1. vypísať hlavičku (vaše kontaktné údaje)
    2. Názov (Cenová ponuka)
    3. Podľa toho, v čom podnikáte, vypisovať druhy sortimentu alebo služieb + cena za službu alebo produkt - upraviť to do nejakej tabuľky
    4. dátum, pečiatka a podpis

    danivax je offline (nepripojený) danivax

    danivax
    ...že to som to tu našla až teraz...už ste určite všetci poučení, múdri a spokojní...ale ak ešte niekto hľadá vzor cenovej ponuky, pošlem...D.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.