Zavrieť

Porady

Bude mi uplatnený bonus za prenos čísla?

Dobrý deň,
prostredníctvom Orange e-shopu som si objednala paušál spolu so žiadosťou o prenos čísla. 14.10. prišiel kuriér spolu so zmluvou, v ktorej však bolo spomínané nové číslo, a nie prenos. Bola som preto v predajni, kde ma ich pracovníčka ubezpečila, že nové číslo je len dočasné a že k prenosu dôjde. Vyše týždňa sa nič nedialo, preto som predajňu navštívila znovu, kde to ďalší pracovník začal riešiť, oznámil mi, že došlo k technickej chybe, a oznámil mi, že sa to už rieši. Až ďalší týždeň mi volal kuriér spolu s papiermi o prenose čísla.
Paušál, ktorý som si objednávala, bol Delfín so zľavou na ISIC, pri ktorom sa už v súčasnosti bonus za prenos čísla nesposkytuje, táto akcia platila len do 25.10.
Chcem sa preto spýtať, či mi bude napriek tomu poskytnutý bonus a ak nie, či sa ho mám možnosť domáhať. Číslo som prenášala predovšetkým kvôli tomu. Prenos čísla sa uskutoční zajtra, 18.11.2013

Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Zajtra sa dozvieš, ak ti bonus neuplatnia, napíš reklamáciu. Orange zvykne reklamácie uznať, viem z vlastnej skúsenosti.

    Bude mi uplatnený bonus za prenos čísla?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.