Zavrieť

Porady

sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia
sito
Llívia
So mnou sa tu niektorí tiež naťahujú, neviem z akého dôvodu. Niektorí vypatlanci si o mne dokonca myslia, že som Rómka Mám plakať alebo čo?
... a nie si ?
Cogito ergo sum
... som, som ... ale či si?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

sito
Llívia
sito
Llívia
So mnou sa tu niektorí tiež naťahujú, neviem z akého dôvodu. Niektorí vypatlanci si o mne dokonca myslia, že som Rómka Mám plakať alebo čo?
... a nie si ?
Cogito ergo sum
... som, som ... ale či si?
Čo si myslíš ty?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Niekto má krásny deň, zas sa realizuje rozdávaním mínusových bodov
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

sito
Llívia
Dá sa nejako zistiť, ktoré témy mám ako sledované?
Da. Dá!
Druhá otázka k tomu problému: Ako? Kde? Najepšie foto inštruktáž. Ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hore vpravo v téme máš sledovať, klikni a zafajkni.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety
Hore vpravo v téme máš sledovať, klikni a zafajkni.
Pýtala som sa, ako zistím, ktoré mám pridané ako sledované, nie ako si nastavím sledovanie, čo už dávno viem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak prepáč. Je to v nastaveniach
http://www.porada.sk/usercp.php
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia
sito
Llívia
sito
Llívia
So mnou sa tu niektorí tiež naťahujú, neviem z akého dôvodu. Niektorí vypatlanci si o mne dokonca myslia, že som Rómka Mám plakať alebo čo?
... a nie si ?
Cogito ergo sum
... som, som ... ale či si?
Čo si myslíš ty?
... tiež som ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

sito
Llívia
sito
Llívia
sito
Llívia
So mnou sa tu niektorí tiež naťahujú, neviem z akého dôvodu. Niektorí vypatlanci si o mne dokonca myslia, že som Rómka Mám plakať alebo čo?
... a nie si ?
Cogito ergo sum
... som, som ... ale či si?
Čo si myslíš ty?
... tiež som ...
Je to podstatné?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety
Tak prepáč. Je to v nastaveniach
http://www.porada.sk/usercp.php
Také ľahké Ďakujem
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia
Tweety
Hore vpravo v téme máš sledovať, klikni a zafajkni.
Pýtala som sa, ako zistím, ktoré mám pridané ako sledované, nie ako si nastavím sledovanie, čo už dávno viem.
Málo snoríš! Bývalo to na začiatku témy, každej, vraj zbytočnosť, ale bolo vidieť záujem o tému.

Klikni si na svoj profil, posledné tvoje príspevky, tam uvidíš to ako si sledovaná, čítaná.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Sito, Tweety mi už dobre poradila. Ty píšeš o niečom inom.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia
Tweety
Tak prepáč. Je to v nastaveniach
http://www.porada.sk/usercp.php
Také ľahké Ďakujem
Prve ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nie je to kde inde zaradit, dam to tu.
http://www.cas.sk/clanok/273124/tine...-jej-niet.html
Tínedžerka Petra (16) zmizla bez stopy: Odišla v nedeľu z domu a viac jej niet

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.cas.sk/clanok/273113/snou...na-radost.html

....no asi tak....cest vynimkam.... poznala som jedneho olympionika...toto bola odpoved,ze ako bolo na olympiade....
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
korela
Llívia
Kvaka
Ja len nechápem, keď toto tu čítam, prečo neprijmete názor a skúsenosti starších a skúsenejších, akým právom korelu hneď nálepkujete. Ja som tiež vyrastala v takom prostredí, vždy sme sa ako deti cigáňov báli. Mala som starú mamu, kde som chodila v 50 rokoch na prázdniny, sama vlakom a bolo pre mňa utrpením prejsť cestu zo stanice k babke, veru vedeli ubližovať už vtedy a dosť, hádzali kamene po mne a nikdy som ich nevidela chodiť do roboty, teda aspoň matky boli vždy doma. Koľko času a možností mali, aby svoje deti viedli k iným hodnotám, nevyužili, majú to proste v génoch, česť výnimkám.
Akým právom nálepkuje Korela všetkých Rómov za zlých?
Posledný raz ti okopírujem moju myšlienku: "Pracujúci Rómovia sa dnes ostro dištancujú od nepracujúcej časti svojho etnika."
Myslím, že každému okrem teba je to dostatočne jasné. Iba toľko ku "každému Rómovi" v kontexte citovaného článku.
Poslednýkrát ti kopírujem TVOJU myšlienku:
korela
...Pod toto som ochotná sa verejne podpísať: každý Róm ma zmapované dvory a záhrady vo svojom okolí. Každý Róm vie, kde býva osamelý starší človek. ...
Hej, snažila si sa naznačiť, že mapujú kvôli novým mapám a všetci
Slovo : "každý" aj ja chápem ako "všetci"
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
LukyKs
korela
Llívia
Tweety
Zo svojich daní im dávame asi málo keď nám to oplácajú takto.http://www.topky.sk/cl/100370/137796...acili-po-zemi-
No zaujímavé, že bieli zmrdi robia to isté, ale nikto o tom neinformuje. To je tá "objektivita". Alebo keď niečo takéto urobí biely, je to OK
Pod toto som ochotná sa verejne podpísať: každý Róm ma zmapované dvory a záhrady vo svojom okolí. Každý Róm vie, kde býva osamelý starší človek. Smetiari majú zmapovaný stav životnej úrovne obyvateľov rodinných domov!
Osobne si ani nechcem predstaviť, čo prežívajú v súčasnosti starí ľudia v niektorých lokalitách na Slovensku.
Treba sa zamyslieť aj nad dôvodmi, prečo táto situácia vznikla. V spoločnosti došlo k fatálnej chybe riadenia a stratégie štátu.
Do revolúcie pracovali, od revolúcie mnohí začali "parazitovať" na štáte a teraz sa ocitli vo svojej pasci. Pracujúci Rómovia sa dnes ostro dištancujú od nepracujúcej časti svojho etnika.
Je samozrejmé, že táto situácia a zbabelosť niekomu v tomto štáte veľmi vyhovuje. A je jedno či sa nachádzajú v tábore modrých, červených, zelených alebo iných. Sú infiltrovaní všade.
Korella ty si jak chorella (alebo ochorella - napr na XENOFÓBIU )
Aj ten článok je xenofóbny?
Možem sa ti ja na nejaký článok oné = nečítam linky (najma nie neobjektívne !! )

Ja vravím za seba,
aj ty vraj za seba !
1 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Kvaka
Ja len nechápem, keď toto tu čítam, prečo neprijmete názor a skúsenosti starších a skúsenejších, akým právom korelu hneď nálepkujete. Ja som tiež vyrastala v takom prostredí, vždy sme sa ako deti cigáňov báli. Mala som starú mamu, kde som chodila v 50 rokoch na prázdniny, sama vlakom a bolo pre mňa utrpením prejsť cestu zo stanice k babke, veru vedeli ubližovať už vtedy a dosť, hádzali kamene po mne a nikdy som ich nevidela chodiť do roboty, teda aspoň matky boli vždy doma. Koľko času a možností mali, aby svoje deti viedli k iným hodnotám, nevyužili, majú to proste v génoch, česť výnimkám.
kvak
kvak
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Llívia
korela
Llívia
Kvaka
Ja len nechápem, keď toto tu čítam, prečo neprijmete názor a skúsenosti starších a skúsenejších, akým právom korelu hneď nálepkujete. Ja som tiež vyrastala v takom prostredí, vždy sme sa ako deti cigáňov báli. Mala som starú mamu, kde som chodila v 50 rokoch na prázdniny, sama vlakom a bolo pre mňa utrpením prejsť cestu zo stanice k babke, veru vedeli ubližovať už vtedy a dosť, hádzali kamene po mne a nikdy som ich nevidela chodiť do roboty, teda aspoň matky boli vždy doma. Koľko času a možností mali, aby svoje deti viedli k iným hodnotám, nevyužili, majú to proste v génoch, česť výnimkám.
Akým právom nálepkuje Korela všetkých Rómov za zlých?
Posledný raz ti okopírujem moju myšlienku: "Pracujúci Rómovia sa dnes ostro dištancujú od nepracujúcej časti svojho etnika."
Myslím, že každému okrem teba je to dostatočne jasné. Iba toľko ku "každému Rómovi" v kontexte citovaného článku.
Poslednýkrát ti kopírujem TVOJU myšlienku:
korela
...Pod toto som ochotná sa verejne podpísať: každý Róm ma zmapované dvory a záhrady vo svojom okolí. Každý Róm vie, kde býva osamelý starší človek. ...
Hej, snažila si sa naznačiť, že mapujú kvôli novým mapám a všetci
Hraješ neférovo, vytrhávaš veci z kontextu.
Kam prídu, je peklo. Aj keď ich netrápi bieda a hlad. Celá Európa sa snaží ich udržať na jej východe. Ako reagujú na nich v Británii, Francúzsku, Taliansku? Tí sa s nimi nebabrú, ak niečo nefunguje, zmenia legislatívu.
Tu nechávame radšej z územia odchádzať ďalšiu vlnu inteligencie z vlasti. Mňa nikto medzi xenofobikov do vreca hádzať nebude. Nemá dôvod. To sú fakty.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

+15

'Biological trash': A stray mother and her puppy sit by the railings of a motorway leading into the city of Sochi


Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/arti...#ixzz2tImmbBZ9
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať