Zavrieť

Porady

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kukučka
predbehni Bastiana, založ novú s lepším názvom
kukuč, mám tých 15-tich či koľko ich je úplne na háku. asi tak
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ten návrh som dala Paľovi, jemu tá téma chýba, mne tiež nie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika by pasovalo ani(nám niektorým) tu už nikto nenadáva, zase nám zavreli jednu plodnú tému no čo už
Stanica tichá , stanica pustá
Čo sa to len deje
Nik nenadáva , Porada nie hustá ?

Procházkovi vierozvesti ..
Ficova Nová ...
Tajtrlíkov dosti ...

Robko , Hruško , Kňažko , Procházka
Jedno isté je !
Bagáž ...na houbes docházka !
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/137937...--je-vo-vazbe-

....moja skorošvagriná s ním robila....stále ju chcel odprevádzať domov cez malý lesík...ked to videla v tv...skoro zdrevenela
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak dnes sa zase pán premiér vynašiel , na otázku denníka SME či bol v byte z Haščákom odpovedal : z protivládnym denníkom nekomunikujem. Hold DEMOKRACIA.
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
willma
.
Ak toto prejde, p. Mihál a ďalší mudrlanti, ktorí toto navrhli, by osobne mali robiť ručiteľov ľuďom pracujúcim 5 rokov na dobu určitú.
Neprejde, ako všetky návrhy čo dala opozícia. Už ste si predsa mohli všimnúť, že to tak funguje a fungovalo aj za predošlej vlády a aj tej pred tým. Jednoducho opozícia dáva návrhy- koalícia ich zmetie zo stola. A keď sa vládnuce strany zmenia - je to to isté. Akurát nepochopím, že vždy majú všetci super nápady a návrhy zákonov, keď sú v opozícii a keď sa im podarí dostať k moci, tak tie isté návrhy nezrealizujú.[/QUOTE]
Oni to navrhovali aj pred touto vládou. A nikde nie je napísané, že SaS navždy bude v opozícii.[/QUOTE]

Napísané to síce nie je nikde, ale zato je to pravda
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pavol54
srska
pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika by pasovalo ani(nám niektorým) tu už nikto nenadáva, zase nám zavreli jednu plodnú tému no čo už
kerú?
no šak o prezidentoch
Žeby som aj ja s "5" k tomu prispelll ?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
predbehni Bastiana, založ novú s lepším názvom
Kukulka .

Naozaj je taký doležitý názov ????????????

Nie náhodou obsah ?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pivko
Tak dnes sa zase pán premiér vynašiel , na otázku denníka SME či bol v byte z Haščákom odpovedal : z protivládnym denníkom nekomunikujem. Hold DEMOKRACIA.
A mali by sa ho to pýtať KAŽDÝ deń
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika
Že je stanica tichá, stanica pustá...? Netreba sa čudovať. Po tom, čo vlastní poslali VÝPRAVCU na smetisko dejín, hromotlk s devinou, ktorý nesmie nikde chýbať, letel na tú stanicu a "vystrieľal" tam také rýmy, že všetky staničné myši, potkany, šváby a blchy z nich od smiechu pokapali. A tak je stanica tichá, stanica pustá ...
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika
Že je stanica tichá, stanica pustá...? Netreba sa čudovať. Po tom, čo vlastní poslali VÝPRAVCU na smetisko dejín, hromotlk s devinou, ktorý nesmie nikde chýbať, letel na tú stanicu a "vystrieľal" tam také rýmy, že všetky staničné myši, potkany, šváby a blchy z nich od smiechu pokapali. A tak je stanica tichá, stanica pustá ...
Buchy je bývalý vojak z povaľovania
- tam dostal rozkaz aby napísal a tak aj napísal prepytujem "básničku"
- aj ho za ňu pochválili
- preto si myslí, že nie je hranatá

Ale je :
- trhá uši
- aj dušu



A hlavne - nemá dušu



PS

Ale čo by sme zas nesteli od Buchyho
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika
Že je stanica tichá, stanica pustá...? Netreba sa čudovať. Po tom, čo vlastní poslali VÝPRAVCU na smetisko dejín, hromotlk s devinou, ktorý nesmie nikde chýbať, letel na tú stanicu a "vystrieľal" tam také rýmy, že všetky staničné myši, potkany, šváby a blchy z nich od smiechu pokapali. A tak je stanica tichá, stanica pustá ...
Hlavne , že trafená hus zagágala .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LukyKs

Buchy je bývalý vojak z povaľovania
- tam dostal rozkaz aby napísal a tak aj napísal prepytujem "básničku"
- aj ho za ňu pochválili
- preto si myslí, že nie je hranatá

Ale je :
- trhá uši
- aj dušu

A hlavne - nemá dušu

PS
Ale čo by sme zas nesteli od Buchyho
...uši ??
Mne skôr poniektoré názory v tej uzatvorenej témy oči skoro vyklalo ...

Očujú báči ...mne už môže rozkazovať IBA vnučka ... nik iný sa nechytá !
To je tá výhoda vyslúžilcov ...

...a ozaj ...že TY si nepochopil ten rým ???
Kua ...NEVERÍM !!!
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
ten návrh som dala Paľovi, jemu tá téma chýba, mne tiež nie
ja keby som dal tému tak do troch dní skape to vieš to pre veľa prispievateľov ako to tu píšu"ignore" pre niekoho len ten ošťávací stlpik.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
pavol54
stanica tichá, stanica pustá.... z básne klasika
Že je stanica tichá, stanica pustá...? Netreba sa čudovať. Po tom, čo vlastní poslali VÝPRAVCU na smetisko dejín, hromotlk s devinou, ktorý nesmie nikde chýbať, letel na tú stanicu a "vystrieľal" tam také rýmy, že všetky staničné myši, potkany, šváby a blchy z nich od smiechu pokapali. A tak je stanica tichá, stanica pustá ...
To mi tu niekdy pripadá ako na slávnom majdane 1. toho nechceme (červení), 2. všetkých čo sú proti rozstrieľať 3. keď je otázka koho? a sa spýtaš prečo toho koho vychvália tak si zaradená objekt skupiny skupiny 1, 2
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Automobilky majú minimálny ziska z predaja automobilov vraj okolo 1 - 2% (citácia z pred dvoch rokov )
vlani sa zvýšil vo VW o 1,5 % na 11,7 mld ale po zdanení daňou 58,2% poklesne na 9,12 mld (tiež novinárska matematika)
divná matematika len neviem prečo tá firma sídli v tom zlom Nemecku s takými vysokými daňami čo ju tam drží že by len národná hrdosť na Nemeckú vlasť, alebo transfér zisku pred zdanením z kolónií? , zo Slovenska pri tej 23% dani by už dávno utiekla lebo FICO
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
To mi tu niekdy pripadá ako na slávnom majdane 1. toho nechceme (červení), 2. všetkých čo sú proti rozstrieľať 3. keď je otázka koho? a sa spýtaš prečo toho koho vychvália tak si zaradená objekt skupiny skupiny 1, 2
Máme šťastie, že "Majdan" v niektorých témach je len vo verbálnej rovine. Zatiaľ. Zachytila som správy o akýchsi Revolučných súdoch a o vzniku Revolučnej rady Slovenska, ktoré sa majú organizovať vo všetkých mestách a obciach. Keď k tomu pripočítam Kotlebu s jeho priaznivcami, tak debaty na Porade tento trend len kopírujú. Žalostné je na nich to, že tými najmilitantnejšími sú ľudia, ktorí sami seba pasujú za elitu národa.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Co sa vadite? Oklamani, zufali, ludia neustale cakajuci a spoliehajuci sa na mesiasov zvolia klamara a demagoga za pseudo-lavicoveho prezidenta a potom bude s pseudo-lavicovym predsedom vlady a pseudo-lavicovym predsedom parlamentu pekne vladnut. Dalej bude slubovat krasne socialne zajtrajsky, spravodlive pre vsetkych a nestastni ludia, ktori najviac pocituju jeho pseudo-lavicove vyciny budu dalej na svatu trojicu pozerat s obdivom a cakat a cakat a cakat. Narod bude rozdeleny, desiatky (aj tie buduce) tiez a tzv. "lavicovi" a "pravicovi" volici si dalej budu tlacit karu. Vzajomne si budu dalej nadavat a ani ich nenapadne, aby podporili myslienky, nabadajuce ich k tomu, aby aspon ciastocne vzali moc do vlastnych ruk, pomocou vybojovanych referend, vacsim uplatnovanim obcianskych a regionalnych preferencii na stranickych kandidatkach, ci inych "vierolomnych" napadov.
Nuz taka je asi nasa karma. Sluzit, podriadovat sa, nerozmyslat, slepo posluchat a potom nadavat, zavidiet, hundrat a plakat.
A ze "Majdan"? Niee, ziadna revolucia este nikdy nepriniesla nic dobre. Iba sa jedna partia zlodejov a klamarov, podvodnikov a manipulatorov vymeni za druhu. Evolucia je to co potrebujeme, vnutorna obroda kazdeho z nas. Pomala, cielavedoma, dokladna. Musime sa sami menit, zvnutra, pomaly ale isto sa presviedcat, ze dobrota, poctivost, svedomitost, prajnost, spravodlivost, ochota sluzit a obetovat sa su nie trestuhodne a na posmech, ale prave naopak hodne obdivu a nasledovania.
Iba ak toto pochopime, az potom oni pseudo-vladcovia nebudu mat viac silu nas ovladat a zotrocovat, akokolvek klise-ovite to znie. Nie nie je to utopia, do tej ci onej miery to funguje hocikde na svete.
Naposledy upravil taiko : 22.02.14 at 12:44
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
pavol54
To mi tu niekdy pripadá ako na slávnom majdane 1. toho nechceme (červení), 2. všetkých čo sú proti rozstrieľať 3. keď je otázka koho? a sa spýtaš prečo toho koho vychvália tak si zaradená objekt skupiny skupiny 1, 2
Máme šťastie, že "Majdan" v niektorých témach je len vo verbálnej rovine. Zatiaľ. Zachytila som správy o akýchsi Revolučných súdoch a o vzniku Revolučnej rady Slovenska, ktoré sa majú organizovať vo všetkých mestách a obciach. Keď k tomu pripočítam Kotlebu s jeho priaznivcami, tak debaty na Porade tento trend len kopírujú. Žalostné je na nich to, že tými najmilitantnejšími sú ľudia, ktorí sami seba pasujú za elitu národa.
Žalostné je to , že terajšia " ELITA " národa ( ONI sa za ňu pasujú ) by si v pohode zaslúžila defenestráciu z toho Zbojníckeho vŕšku a priľahlých usadlostí ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať