Zavrieť

Porady

BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Odteraz len v súkromí,nie na verejnosti :-))
2 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pavol54
LukyKs

Starorímske : Ubi bene , ibi patria

vraví : Kde je dobre , tam je vlasť

=

vytvorme také podmienky (bez ohľadu na to aké majú v iných krajinách) , aby sa tu VŠETCI !!!! slušní ľudia (včetne roznych druhov menšín) cítili dobre (ako slobodní občania )



A nikto nebude pochodovať / protestovať / odtrhávať sa
to si myslel všeobecne alebo aj mňa ako človeka s iným názorom? lebo zatiaľ tu pri inom názore peníš intenzívnejšie ako by tí čo majú iný názor mali zavrieť hubu alebo zbaliť kufre a vypadnúť
1, všeobecne

2,
ja nepením pri každom inom názore
- iba pri očividne sprostom
( a prezentovanom ako jediný správny = ani 5 ani Stano nepovedali jasne :
Ja volím ficka, vy voľte ako uznáte
ale
VOĽTE / podporte ficka
= cítiš ten rozdiel ??????

Ak nie tak som ti obetoval 5 minút mojho života zbytočne)
- iba pri argumentačne falošnom

A klunne tu možu zostať

Len mi vadí, ak ako slepé stádo (ZÁSADNE "nevidiace" chyby svojho barana ) aj pre mňa zvolia do všelijakých funkcií klamárov a vagabundov iba preto, že im populisticky rozprávajú, čo im je názorove blízke.



A nepripustia, že tak ako v iných stranách sú , tak aj v ich strane sú šelijaké k.rvy



Stano s narazenou hlavou napíše, že v 50. rokoch komunisti nerobili celkom OK

- počul si o tom niečo v rodine

- mal si perzekvovaného

- prípadne zavretého niekoho ?



Ak áno, prečo sa potom divíš ak na neho vypením ??????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
NZ radar.jpg  
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
LukyKs
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
U nás už nestoja,vozia sa a vypália za tebou...A dedina má 4km,trpím ako hov...dko,aby mi neušla noha na plyne,hehe...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Hmmm nepotešilo ma
1489207_596392433768906_1138496135_n.jpg  
1 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Peggynka
LukyKs
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
U nás už nestoja,vozia sa a vypália za tebou...A dedina má 4km,trpím ako hov...dko,aby mi neušla noha na plyne,hehe...
Sa mi stalo, že blikali
spomalil som
na konci dediny stáli na obvyklom mieste
vravím OK
pridám

no nešli oproti debili s pojazdným ?

PS
Už mám nohu tak nacvičenú, že sa kotúľam na 5 a predtým ako na dedinskej tabuli zasvieti číslo, poviem :

Bude tam 54
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

LukyKs
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
A ešte kým ich prejazdom pod mostom zbadáš už ťa majú, treba si držať v osobáku klasických 58 a nič sa nestane lebo ideš 53, v Žiline majú všetky dvojpruhové 70
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!
1 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!
asi to treba vyrovnať, ak niekto môže vyzývať na voľbu jedného (nedostal za to vynadané) iní môžu tiež na iného, to uvidíš tie demokratické princípy v praxi
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.
3 4
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka

https://www.facebook.com/lenspolocne
http://lenspolocne.sk/
Naposledy upravil Richard : 24.03.14 at 13:10
3 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Petra Nová
Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!
asi to treba vyrovnať, ak niekto môže vyzývať na voľbu jedného (nedostal za to vynadané) iní môžu tiež na iného, to uvidíš tie demokratické princípy v praxi
Pavol, na to by sa dalo odcitovať to porevolučné, Havlovské, ale v opačnom garde: "Nejsme jako oni" ...
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LukyKs
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
Podobné som dnes zažil ... viem o tom mieste , kde zvyknú byť .
Každý dá dole nohu z plynu ...neznalý pomerov platí .
Dnes boli ale obzvlášť zašití , hajzli ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne???

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".
0 1
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

kopretinka
ehhhh..práve som sa dozvedela,že hranol neodporúča harabinovi sa uchádzať o funkciu........oni sa už nekamarátia?už sa neolizujú?
To že neodporúča, neznamená, že by ho neschválil, keby mohol....
2 1
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

buchač
LukyKs
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
Podobné som dnes zažil ... viem o tom mieste , kde zvyknú byť .
Každý dá dole nohu z plynu ...neznalý pomerov platí .
Dnes boli ale obzvlášť zašití , hajzli ...
Dávnejšie som viezla brata na stanicu a ukazujem mu kde stále merajú.Hádajte kto platil, keď som išla späť ....jak som si vynadala
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.
Fico kde nahrabal na hodinky ?
3 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne???

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".
Takisto Riško zatrhol od 23. mená mínuskujúcich , aby si mi tam nesvietila

(pluskujúce mená vidím)
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

maja
kopretinka
ehhhh..práve som sa dozvedela,že hranol neodporúča harabinovi sa uchádzať o funkciu........oni sa už nekamarátia?už sa neolizujú?
To že neodporúča, neznamená, že by ho neschválil, keby mohol....
To ho imagemajkry naučili (ako papagája) takéto sprostosti rozprávať
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať