Zavrieť

Porady

Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
Petra Nová
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru. Do soboty.
Myslíš? Pochybujem.
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania.
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mária27
Veď aj ten zákon z dielne sociálneho ministerstva - ak si dôchodca privyrobí, strhne sa mu na dôchodkové poistenie. Aj keď má 80 rokov. Kedy sa mu to vráti? Na nemocenské nie, tam by štát na dôchodcoch prerobil (už to raz skúsil)
Aj to,že starobný dôchodca nemá nárok na NČZD (!?)
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Petra Nová
misoft
Petra Nová
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru. Do soboty.
Myslíš? Pochybujem.
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania.
Stačí,že VERÍŠ,môžeš byť aj veriaca-neorganizovaná...
Bolo by to logické, keby si tu agitovala za prestup k luteránom...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania.

Ja si s "porozumením" vypočujem Romulána, ktorý si "vypýta" s nožom v ruke "príspevok" na "stravu" a potom mu (s MOJIM porozumením) jednu tresnem po gebuli (obuškom) - tým ho obraciam na dobrú cestu - na asfaltovú cestu.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
pavol54
Petra Nová
Ja tomu fakt nerozumiem. Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.
No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta.
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru. Do soboty.
jaj, tak už viem prečo tie rožky, to vieš že my luteráni ich máme? Aspoň dobre vedieť pôvod línie zdravého úsudku a slobodného myslenia a aj sankciami za to, počnúc Lutherom a cez Štúra Štefánika a končiac Dubčekom
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
jaj, tak už viem prečo tie rožky, to vieš že my luteráni ich máme? Aspoň dobre vedieť pôvod línie zdravého úsudku a slobodného myslenia a aj sankciami za to, počnúc Lutherom a cez Štúra Štefánika a končiac Dubčekom
Tak to som nevedela. Pre istotu som si pohľadala, či predsa len nejaké na hlave nemám. A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Petra Nová
misoft
Petra Nová
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru. Do soboty.
Myslíš? Pochybujem.
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania.
Stačí,že VERÍŠ,môžeš byť aj veriaca-neorganizovaná...
Bolo by to logické, keby si tu agitovala za prestup k luteránom...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Peggynka
LukyKs
Petra Nová
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne???

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".
Takisto Riško zatrhol od 23. mená mínuskujúcich , aby si mi tam nesvietila

(pluskujúce mená vidím)
Čo ja viem,tak to takto funguje už takmer 2 mesiace,nie od 23.3.Ale nemyslím si,že je to OK,keď mám názor,tak si za ním stojím a nemám problém s identifikáciou.
Vyzerá to, že užitočné mená píše hneď a neužitočné (čo keby si to 5 rozmyslela ) asi vtedy dávalo po pár hodinách



24.03.14 15:29
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Ja tomu fakt nerozumiem. Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta.
Inšpirátívne (pre mňa) nič

Iba okázalá duševná obmedzenosť
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
Petra Nová
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
Ako to urobiť? Prídeš si šiahnúť, alebo mám prestrčiť hlavu cez monitor?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- stačí to notársky overené......
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
pavol54
Petra Nová
Ja tomu fakt nerozumiem. Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.
No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta.
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru. Do soboty.

Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán

Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

MisheliQ
Dovoľte mi len pán premiér upriamiť Vašu pozornosť na jednu drobnosť, ktorá Vám zrejme v zápale protiúžerníckeho boja unikla: V septembri 2010 napísala Európska únia list slovenskej vláde, v ktorom upozorňuje na úžernícke praktiky niektorých spoločností. Nie, nepíše sa o Triangel či Quattro, ale o spoločnosti POHOTOVOSŤ.
V liste sa tiež píše o 90-percentných úrokoch z omeškania, likvidačných poplatkoch a pod. Skratka, čistá úžera.
A predstavte si vážený pán Fico, že táto spoločnosť POHOTOVOSŤ má dcérsku firmu Ex Credit s.r.o. spoločne so štátnym tajomníkom za stranu SMER Jozefom Burianom. Pikantné na tom celom je, že Jozef Burian nie je hocijaký štátny tajomník, ale pôsobí práve na ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny.
Ten, ktorý má dbať na sociálnu ochranu slabých – zdieral ľudí
http://www.aktuality.sk/clanok/249761/prezidentske-volby-2014-komentar-richarda-sulika-pan-fico-v-boji-s-uzerou-zacnite-u-vasho-tajomnika/?i9=629256748843
A prečo si myslíš, že by toto mohlo 5 vadiť ?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
- stačí to notársky overené......
Počkám pár dní či nepodrastú, potom dám miestoprísažné vyhlásenie.
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

misoft
Petra Nová
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
5 sa bojí prísť aj na stretko
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

LukyKs&
Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
Luky - trochu nevhodné - vierovyznanie poraďákov by sa rozoberať nemalo....
Kua - už ma se*ie ten editor - zase opravovať.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
misoft
Petra Nová
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
Ako to urobiť? Prídeš si šiahnúť, alebo mám prestrčiť hlavu cez monitor?
Prídeš si šiahnuť ?

Si sa nejako zmenila :
- pozvanie na kávu si odmietla
- keby si sa vybrala na stretko, tak iba do vzdialenosti 10 m a ani by si sa nepriznala

A tu že "šááááhnuť" by si dala
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

misoft
LukyKs&
Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
Luky - trochu nevhodné - vierovyznanie poraďákov by sa rozoberať nemalo....
Kua - už ma se*ie ten editor - zase opravovať.
ona prvá svoje ukázala
ja moje
= možem
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kašli na to - toho tam hore-hore-hore necháme na pokoji.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať