Zavrieť

Porady

korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
BXLmiami
No neviem či to bude iné ked bude to naše vrece zemiakov zvolené.Nasledujú dalšie voľby a dalšie a dalšie.Mali by sme spraviť extra tému na agitky rôzneho typu.
BXL ...tak poviem ,

Keď boli onehdá voľby , kandidáti boli Mečiar a Gašparovič , tak ako sa volilo ?
Prečo vyhral Gašparovič ???
Lebo Mečiara a jeho politiku ( čítať ako - kydy a okrádanie ) mali už ľudia plné zuby .

Teraz je situácia obdobná ...
Oproti sebe sú Fico a Kiska .
Fica má už tiež každý normálny dosť ...a keby miesto Kisku bol trebárs aj Gumimacík , tak by ho volili .

Dnes sa Béla vyjadril , že odporúča voličom dať svoj hlas Kiskovi ... a to aj napriek tomu , že ho v politike nepoznáme ...
No Fica už POZNÁME ...
http://www.ta3.com/clanok/1037294/tb...ch-volieb.html
To je teda argumentácia od starého politika. Nakoniec, ani sa mu nečudujem, keď už takmer určitý prísľub od Kisku má. Či sa naplní, je vec druhá. Neviem na čo sa stále menšiny sťažujú. Určite majú základné aj stredné školstvo lepšie ako slovenské. To je dokázateľné a známe. To sa Slovákom v narvaných triedach ani nesníva o luxuse vyučovania. Aj svoju univerzitu. Nikto im nezakazuje ich rodnú materinskú reč.
Nezabudnem ako Bugy rozstrasený na obraze reportoval hneď po voľbách do Budapešti. To bol pohľad, ako malý chlapec. Na MTV.
V STV v živom vysielaní klamú až sa práši, verejne rozoberajú stratégiu získavania hlasov Rómov pri každých voľbách, scítaní ľudu. Ak keď sa Rómovia už konečne začnú uvedomovať, a hlásia sa k svojim, tak kde sa dá, tam Maďari dookola verklikujú, ako ich ubýva. No bodaj by aj nie. Že im to niekto ešte toleruje. Min. kultúry im prispieva tak ako iným menšinám, aj Petit press, vydavateľ SME , Korzára asi tiež, kultúrne spolky fungujú, dostáva prídel na maďarskú menšinu, tak už neviem kde majú problém. Tabule kde majú byť, tak sú. Ak sa už aj Európa vyjadrí v neprospech HU pri niektorých nevhodných krokoch (prezident. návšteva a pod.),tak nech sa tiež trochu uvedomia.
To komu stále vyhovuje nesčítať konečne Rómo aby sa to nedalo stále zneužívať a vyplakávať aj v EP vymyslenou arumentáciou? Je to až taký problém?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nerozčuľuj sa korela,máš to jedno,aj tak to neovplyvníš.Pozri ako Putin otvoril Pandorinu skrinku-Krym,je tam väčšina Rusov,tak k Rusku.Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života.Čo sa má stať sa stane.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
BXLmiami
Nerozčuľuj sa korela,máš to jedno,aj tak to neovplyvníš.Pozri ako Putin otvoril Pandorinu skrinku-Krym,je tam väčšina Rusov,tak k Rusku.Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života.Čo sa má stať sa stane.
Ej, Rusko je veľká krajina. A susedí, s kým chce.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zaujalo ma..
http://7wall.sk/AOYDAA2
Dieťa sa narodilo priskoro, už v 19. týždni. Jeho rodina však za pár minút jeho života zažila niečo silného...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes ma nepotešil doktor, ale potešilo ma, že dcéra príde zo zahraničia, kde už 5 rokov býva, teda príde voliť a Fico to veruže nebude. Tiež budem voliť ako ona, teda to menšie zlo, ako som už volila pár raz predtým. Tiež mi prekáža tá novodobá totalita, mali by sme ju ukončiť. Všimla som si, že niečoho sa náš premiér ale strašne bojí, niečoho, čo by mohlo byť, ak nebude (dúfam) prezidentom.
7 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vážený pán Hykisch by mal vedieť minimálne toto:
1) V zavedených demokraciách,ktoré v tomto bode menoval,funguje sebareflexia politikov:
Podľa Sokrata je sebareflexia rozumové sebapoznanie, opierajúce sa o psychologické pozorovanie a poskytujúce vedenie, ktoré je hlavnou cnosťou ľudskej činnosti. Vediaci človek totiž koná rozumne a rozvážne, pretože usilovne hľadá a nachádza čoraz jasnejší pojem toho, čo je dobré, spravodlivé a čestné, a keď vie, čo je dobré, i sám sa stáva dobrým, spravodlivým a čestným.
Funguje u nás ?
2) Radoslav Procházka nekandidoval za KDH
4) Scientológia je u nás zaregistrovaná ako Občianske združenie.Kto je za to zodpovedný ??? Kiska ??? Za čo platíme armádu rôznych tajných služieb,keď toto ohrozuje bezpečnosť nášho štátu? Vyvodí niekto z tohto stavu dôsledky ? Lebo je úplne jedno,či je to cirkev alebo občianske združenie-sú tu a sú tu oficiálne.Rozdiel je napr. len v tom,že ako cirkev by poberali ešte od štátu príspevky z našich daní.
Apelujete,aby sme my,občania nestratili zdravý rozum...Zdá sa,že plačete na nesprávnom hrobe.Môj názor.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Sociálne siete pláčú? Sú pobúrené z nepodpory Kisku? Nuž, pánom neúspešným kandidátom Procházkovi a Kňažkovi sa konečne otvorili oči, keď zistili, kto je Kiska. Sociálne siete ešte dlho budú plakať za svojou hračkou. Dúfam, že celých 5 rokov. A potom ďalších 5.
2 1
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
Nuz niektorí nepotrebuju usmernovat ako ovce a vedia akoho volit. Rozhodli sa koho volit aj predtym preco by to teraz malo byt inak??
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
nie je všetko tak ako to na prvý pohľad vyzerá niektorí začali pochybovať, keď Procházka nevyzval jasne koho majú voliči voliť, ale konečne niekto, kto túto možnosť nechal na voličovi.

A preto som dvakrát povedal, že ho v druhom kole budem voliť a dvakrát povedal tiež to, že voči svojim voličom prechovávam dosť pokory a rešpektu na to, aby som ich ušetril „povelov“, čo majú robiť. Robím to tretíkrát teraz: budem voliť Andreja Kisku a vy si prosím podľa svojho gusta vyberte tiež, je to váš hlas a vaša voľba.

Nikdy som sa na voličov SMER-u netváril, že sú retardovaní, nikdy som ich neoznačil za tupovoličov a nikdy som nimi neopovrhoval, lebo majú iný pohľad na svet a na spoločnosť.

Každý si vyberáme podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Aj by som dodal, že vlastnou hlavou, ale to už má dlhšie obsadené niekto iný.

O mne je známe, že som súperom súčasnej vlády a že si prajem jej výmenu. Zároveň som vždy, možno až príliš ochotne, vyliezal zo straníckych zákopov a schytával kvôli tomu sprava aj zľava. A budem to robiť aj naďalej.

Dá sa totiž ľudí spájať slovami z tribún a dá sa ich spájať skutkami, ktoré bolia. Vybral som si tú druhú cestu dobrovoľne, nesťažujem sa na tŕne, ktoré ju lemujú a nenechám sa od nej odradiť.

To všetko z úcty k ľuďom, ktorí od politikov nepotrebujú počuť, čo majú robiť; potrebujú reálnu a aktívnu službu na ochranu svojich nárokov voči moci.
http://www.aktuality.sk/clanok/24985...ska-po-tretie/
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť
Dobieham ťa...9x
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Peggynka
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hééééj - čo to? Nová súťaž?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

volali mi šmejdi po telefóne
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Ak sa stane Fico prezidentom, ocitne sa aj na poštovej známke. Ak sa má známka nalepiť, je potrebné zadnú stranu olízať. Fico ešte nie je prezidentom ale niektorí to robia už teraz...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
volali mi šmejdi po telefóne
Lui -ja takýmto oznamujem "Vaše telefónne číslo je zaznamenané a bude oznámené polícii......"
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
Nekaz mi radosť,nájdi si inú zábavku...
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Peggynka
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Peggynka
Excise Duty
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
Nekaz mi radosť,nájdi si inú zábavku...
Vynasnaž sa, porota je tu síce veľmi prísna ale určite ti vďačne napokon nejaké udelí!
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kuk tu:
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať