Zavrieť

Porady

Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Stanislav 1975
Peggynka
lujza.j
Saudek vie asi niecim ocarit..aj ked je to stary chren....je to take zacarovane
Je na tom ako Dalibor Janda - vybavený,vie sa to o ňom a erotoman.
Bohužial,príroda je krutá, niekomu dá viac niekomu bohužial menej :-(((((((((((((((((

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A nie je to tak,že ak pridá tam,uberie z mozgu?Lebo väčšina týchto machov je primitívna...Zakladá si na tom,hehe
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Petra Nová
Včera som upozornila na vysielanie dokumentu o scientológii na dvojke RTVS. Ten film by si mal pozrieť každý povinne. Preto, aby bol informovaný. Kto ho dopozerá do konca, nemôže inak len skonštatovať, že je to desivé pozeranie a počúvanie.

Krátka charakteristika scientológie podľa nemeckého Úradu na ochranu ústavy: je to totalitárna psychologická sekta, s jednoznačne politickými ambíciami, s vlastnou tajnou službou a "vojenskou pokladnicou", ktorá má k dispozícii prakticky neobmedzené finančné prostriedky.

Ten film je aj na YOU TUBE a možno si ho pozrieť tu:


Príbeh Kisku je akoby kópia príbehu ľudí, cez ktorých sa scientológia etabluje v štátnych orgánoch v rôznych častiach sveta.
Na Slovensku sa to volá RKC.
0 2
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

LukyKs
Ščera sa niekto sťažuvav, že dostal 11 mínusiek

To dnes o 19,00 sa prihlásila nejaká Szuka (asi Bischoniková )

a do 19,21 mi dala 12 mínusiek

(šťastie, že som nedal o 1 príspevok viac = 13 a 13 mínusiek = hotové nešťastie )
Asi ťa miluje Tak ako mňa niekto, kto sa veľkohubo rozkrikuje, že mu na bodovaní nezáleží, no akonáhle jeho blbečkovský príspevok náležite ohodnotím, do 20 min. mám od neho neužitočné späť
0 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Rešerš - všetko z TASR - tu je zhrnuté všetko podstatné z predvolebnej kampane
Oveľa kratšie zhrnutie ... ani rešerš nie je potrebný ...
To, že pre Fica pracuje prakticky celý štátny aparát (plus amatérska TA3), za naše peniaze, vieme všetci....
http://viktorlehocky.blog.sme.sk/c/3...l?ref=tit-blog
Iba by som chcela dovysvetliť, že pre objektivitu som prebrala všetky správy z agentúrneho spravodajstva (TASR), a nie z redakčného, ani žiadneho blogera, ani komentátora.
Agentúrne správy sú objektívne. Takže ide o holé fakty.
Ak redakcia napíše vlastnú správu, nie prebratú z agentúry tak, že sa redaktor zúčastní tlač. besedy, brífingu, nemal by ju n i k d y osobne okomentovať. Na to slúžia iné útvary.

Keďže som nechtiac prespala prezidentov príhovor, vyhľadala som si ho. Okrem toho ma zaujalo vyjadrenie ku kandidátom na prezidenta od SMK, SNS, Matice slovenskej. O Korcovi som tiež nevedela.
Ku každému výberu som pridala kvôli autencitite link, aby si ho mohol, kto má záujem, prečítať celý.

Pridala som aj linky správ o vyjadrení k voľbám Kňažka, Procházku, Beblavého, Hrnčiara, atď., aby som zachytila celé politické a spoločenské spektrum.
Ak som niečo vynechala, resp. nenašla, budem iba rada, ak info doplníte. Ak by mal niekto záujem.
Ďakujem za pochopenie, že mi išlo iba o objektivitu, a nie o agitáciu.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
POZOR , NEZABUDNITE !!!

V noci zo sobotu na nedelu sa posúva čas .
Buď o hodinu dopredu alebo o 30 rokov dozadu !
6 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

sito
I kristušát. Ktosi, komusi sa uľavilo, tými mínuskami ...
Ja dostávam toľko, že musím aj rozdávať
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

buchač
korela
Rešerš - všetko z TASR - tu je zhrnuté všetko podstatné z predvolebnej kampane
Oveľa kratšie zhrnutie ... ani rešerš nie je potrebný ...
To, že pre Fica pracuje prakticky celý štátny aparát (plus amatérska TA3), za naše peniaze, vieme všetci....
http://viktorlehocky.blog.sme.sk/c/3...l?ref=tit-blog
preto by bol nezávislý

ale ja by som bol raččej keby bol závislý (resp za tie miliardy € už aj odvislý )
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte sa vyjadrím k tejto fotografii, je zaradená medzi vtipnými, ale ja ju považujem za dokumentárnu. Sami cítite, čím sa vám prihovára.
Viem si predstaviť týchto starších ľudí, ktorí majú väčšinou odpracovaných plný počet rokov, cca 35 až 40, penziu pritom tak malú, že si nemôžu dovoliť inú kategóriu kultúry, ako je tu prezentovaná. Žiadne SND, koncert vážnej hudby, kúpa dobrej knihy, čo bolo kedysi pre mnohých samozrejmosťou, výlet na kávičku do Viedne či Pešti, Krakova, o Prahe nehovoriac. O odborných mesačných časopisoch podľa hobby (foto a pod.) nad 7 eur to asi nepôjde.
Sú radi, ak si môžu dožičiť denne málokvalitnú stravu, iba aby sa zasýtili, topánky mnohokrát dedia po rodine, oblečenie rovnako, rozpočet limitujú nemilosrdne ich lieky.
Sú radi, že ešte dýchajú. Žiť s chorobami a vedomím, že takto úboho dožijú, žiadna slasť.
Je ale aj na deťoch, ako sa ku svojim rodičom chovajú, ako ich pozdvihujú a podporujú psychicky, aby neupadali na mysli. Nemá z nich určite každý možnosť si privyrobenia, jedine ak, tak duševnou prácou. Fyzickou už sotva.
Udržujte si rodičov čo najdlhšie na dobrej psychickej úrovni a sviežosti. Nebudú pribúdať podobné fotografie. Tiež mali a určite aj majú ešte svoje nesplnené sny.
Osobne pochybujem, že by tam sedeli iba nesvojprávne osoby. A hlavne by vám vedeli ešte podať množstvo kvalitných informácií z histórie Slovenska aj súkromných.


0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

lujza.j
Ved ja vieem
A odkiaľ ??????????????????????
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Ešte sa vyjadrím k tejto fotografii, je zaradená medzi vtipnými, ale ja ju považujem za dokumentárnu. Sami cítite, čím sa vám prihovára.
Viem si predstaviť týchto starších ľudí, ktorí majú väčšinou odpracovaných plný počet rokov, cca 35 až 40, penziu pritom tak malú, že si nemôžu dovoliť inú kategóriu kultúry, ako je tu prezentovaná. Žiadne SND, koncert vážnej hudby, kúpa dobrej knihy, čo bolo kedysi pre mnohých samozrejmosťou, výlet na kávičku do Viedne či Pešti, Krakova, o Prahe nehovoriac. O odborných mesačných časopisoch podľa hobby (foto a pod.) nad 7 eur to asi nepôjde.
Sú radi, ak si môžu dožičiť denne málokvalitnú stravu, iba aby sa zasýtili, topánky mnohokrát dedia po rodine, oblečenie rovnako, rozpočet limitujú nemilosrdne ich lieky.
Sú radi, že ešte dýchajú. Žiť s chorobami a vedomím, že takto úboho dožijú, žiadna slasť.
Je ale aj na deťoch, ako sa ku svojim rodičom chovajú, ako ich pozdvihujú a podporujú psychicky, aby neupadali na mysli. Nemá z nich určite každý možnosť si privyrobenia, jedine ak, tak duševnou prácou. Fyzickou už sotva.
Udržujte si rodičov čo najdlhšie na dobrej psychickej úrovni a sviežosti. Nebudú pribúdať podobné fotografie. Tiež mali a určite aj majú ešte svoje nesplnené sny.
Osobne pochybujem, že by tam sedeli iba nesvojprávne osoby. A hlavne by vám vedeli ešte podať množstvo kvalitných informácií z histórie Slovenska aj súkromných.


Korela, co si napisala je pravda, takto ziju dochodcovia, ale aj rodiny s malymi detmi, nezamestnani. Myslis si, ze niektori z tych dvoch to zmeni?
2 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Skopírované zo systému :

26.03.14 19:03
Stanislav 1975
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:03
Stanislav 1975
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:03
alaya1
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:03
sito
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:03
Stanislav 1975
(evidencia sa asi posunula o 1 riadok )

VERSUS

skopírované :
Milane, toto NIEJE PRAVDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !, bude to nejaké zmanipulované

Jeden z nich KLAME - tipnite si ktorý
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

MisheliQ
toto je hodné kampane
Jednota Smeru–SD, už 15 rokov najstabilnejšej politickej strany na Slovensku, je zabezpečená pri akomkoľvek výsledku prezidentských volieb.
a nie toto
„Prezidentský úrad nemôže byť hračkou v rukách milionára."
(a neviem teraz či tým milionárom nemyslí aj seba, lebo ,,podľa majetkového priznania 72 399 € (2,181 mil. Sk)" (r.2009, snáď odvtedy neochudobnel pri postoch, ktoré zastáva) http://www.cas.sk/clanok/121011/fico...od-volieb.html )
Nič v zlom, MischelliQ, pomôž mi nájsť, na koho sú napísané dve Kňažkove vily v Starom meste v BA. Vďaka. Na katasterportal.sk nie sú.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Stanislav 1975
LukyKs
Petra Nová
Petra Nová
Stanislav, na HRAD!!!!!!!!!!!!
Ficovi za kancelára!
Toto myslím celkom vážne. Stanislav, zaslúžil by si si to.
Takže ty si nepočula, že pri havárii padol na hlavu ????????????????
Vobec som pri havárii nespadol na hlavu- odniesol si to hrudník, takže nepresná informácia :-)
Ja som iba opísal od niekoho
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
Ešte sa vyjadrím k tejto fotografii, je zaradená medzi vtipnými, ale ja ju považujem za dokumentárnu. Sami cítite, čím sa vám prihovára.
Viem si predstaviť týchto starších ľudí, ktorí majú väčšinou odpracovaných plný počet rokov, cca 35 až 40, penziu pritom tak malú, že si nemôžu dovoliť inú kategóriu kultúry, ako je tu prezentovaná. Žiadne SND, koncert vážnej hudby, kúpa dobrej knihy, čo bolo kedysi pre mnohých samozrejmosťou, výlet na kávičku do Viedne či Pešti, Krakova, o Prahe nehovoriac. O odborných mesačných časopisoch podľa hobby (foto a pod.) nad 7 eur to asi nepôjde.
Sú radi, ak si môžu dožičiť denne málokvalitnú stravu, iba aby sa zasýtili, topánky mnohokrát dedia po rodine, oblečenie rovnako, rozpočet limitujú nemilosrdne ich lieky.
Sú radi, že ešte dýchajú. Žiť s chorobami a vedomím, že takto úboho dožijú, žiadna slasť.
Je ale aj na deťoch, ako sa ku svojim rodičom chovajú, ako ich pozdvihujú a podporujú psychicky, aby neupadali na mysli. Nemá z nich určite každý možnosť si privyrobenia, jedine ak, tak duševnou prácou. Fyzickou už sotva.
Udržujte si rodičov čo najdlhšie na dobrej psychickej úrovni a sviežosti. Nebudú pribúdať podobné fotografie. Tiež mali a určite aj majú ešte svoje nesplnené sny.
Osobne pochybujem, že by tam sedeli iba nesvojprávne osoby. A hlavne by vám vedeli ešte podať množstvo kvalitných informácií z histórie Slovenska aj súkromných.


Korela, co si napisala je pravda, takto ziju dochodcovia, ale aj rodiny s malymi detmi, nezamestnani. Myslis si, ze niektori z tych dvoch to zmeni?
No, keď tu čítam, ako sa dá vďaka jednému, jedinému dňu prísť k dávke v nezamestnanosti až nad 800 eur mesačne po ukončení rodičovskej dovolenky, tak je to podstatný rozdiel.
Inak ja tvrdím, že niet šikovnejších žien, ako sú Slovenky. Ako dokážu rodinu ako-tak
udržať stále slušne nad vodou. Hotové zázraky. V starobe to mnohé však dobehne. Večene sa nedá ťahať.
Moje dieťa bez praxe a známosti (prvé zamestnanie) získalo cez prac. agentúru miesto veľmi ale veľmi nadpriemerne platené. Prišla kríza, najprv znížili platy o 40%, potom o 30%, ešte o 10%, nechali si z 30 ľudí 5. Tak sa nečudujme, že stoja diaľnice. Lebo Fico.
Ak ešte vôbec niekto veríte, že je vôbec nejaká kríza. Umelo vykonštruované. Manipulácia.
Ak si kúpim naraz 10 kožuchov, dve autá, tri vily, tiež sa dostanem do osobnej krízy. Asi tak.
Hospodárska kríza v tridsiatich rokoch min. st. bola o niečom inom. Nie ako dnešná. Presuny peňazí po EÚ, že sa v tom ani divé prasa už možno nevyzná, od fondov po euroval, neverím.
Alaya1, veď o to ide, donútiť tak ľudí žiť celoplošne, bez milosrdnosti.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
MisheliQ
toto je hodné kampane
Jednota Smeru–SD, už 15 rokov najstabilnejšej politickej strany na Slovensku, je zabezpečená pri akomkoľvek výsledku prezidentských volieb.
a nie toto
„Prezidentský úrad nemôže byť hračkou v rukách milionára."
(a neviem teraz či tým milionárom nemyslí aj seba, lebo ,,podľa majetkového priznania 72 399 € (2,181 mil. Sk)" (r.2009, snáď odvtedy neochudobnel pri postoch, ktoré zastáva) http://www.cas.sk/clanok/121011/fico...od-volieb.html )
Nič v zlom, MischelliQ, pomôž mi nájsť, na koho sú napísané dve Kňažkove vily v Starom meste v BA. Vďaka. Na katasterportal.sk nie sú.
Keď len to chceš ....List vlastníctva je zvýraznený .

Priezvisko, meno (názov firmy), adresa Dátum nar./ IČO Dátum nar. BSM Číslo LV

1 Kňažko Milan r. Kňažko a Eugénia Kňažková r. Michaliková, Vlčkova 24, Bratislava, PSČ 811 03, SR 28.08.1945 16.10.1953 4810

1 Kňažko Milan r. Kňažko a Eugénia Kňažková r. Michalíková, Vlčkova 24, Bratislava, PSČ 811 05, SR 28.08.1945 16.10.1953 8558

1 Kňažko Milan r. Kňažko a Eugénia r. Michaliková, Vlčkova 24, Bratislava, SR 28.08.1945 16.10.1953 3569

1 Kňažko Milan r. Kňažko a Eugénia r. Michaliková, Vlčkova 24, Bratislava, SR 28.08.1945 16.10.1953 5712
Ja som to pred týždňom nenašla, neviem prečo, hľadať viem. Stalo sa. Nechceš vyhľadať aj druhú, ak si tak akčný, ak to nie je na ich syna? Ale ďakujem, inak sa ani nedá. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja som to pred týždňom nenašla, neviem prečo, hľadať viem. Stalo sa. Nechceš vyhľadať aj druhú, ak si tak akčný, ak to nie je na ich syna? Ale ďakujem, inak sa ani nedá. :-)
Aj moja akčnosť má svoje medze ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

LukyKs
lujza.j
Ved ja vieem
A odkiaľ ??????????????????????
Tak odkial asi som pocula
0 1
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
MisheliQ
toto je hodné kampane
Jednota Smeru–SD, už 15 rokov najstabilnejšej politickej strany na Slovensku, je zabezpečená pri akomkoľvek výsledku prezidentských volieb.
a nie toto
„Prezidentský úrad nemôže byť hračkou v rukách milionára."
(a neviem teraz či tým milionárom nemyslí aj seba, lebo ,,podľa majetkového priznania 72 399 € (2,181 mil. Sk)" (r.2009, snáď odvtedy neochudobnel pri postoch, ktoré zastáva) http://www.cas.sk/clanok/121011/fico...od-volieb.html )
Nič v zlom, MischelliQ, pomôž mi nájsť, na koho sú napísané dve Kňažkove vily v Starom meste v BA. Vďaka. Na katasterportal.sk nie sú.
A čo by si tým AKO zistila A ČO BY TO OVPLYVNILO?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

lujza.j
LukyKs
lujza.j
Ved ja vieem
A odkiaľ ??????????????????????
Tak odkial asi som pocula


z "PRVEJ RUKY" , ALEBO Z PRVÝCH ÚST, ALEBO Z PRVEJ ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať