Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vulxy
PS: ja som varoval ze mam z tej zimy depku....
...mi niečo vrav .....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
uzamkli tému pre bosorky, tak čo už
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bosorky? Kde? Aj ja chcem vidieť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
ty sa nejak vyznáš
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
ty sa nejak vyznáš
Nedráždi štrkáča bosou nohou!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
ty sa nejak vyznáš
Nedráždi štrkáča bosou nohou!
a ČO......??? dá mi holej
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

HEJ !
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vcera v tvnovinach Markizy bola reportaz ze vraj "odbornici" sa zhoduju v tom ze deti na slovensku su preto tucne lebo su chudobne.....tak teraz vaham ci poslat kazdorocny financny prispevok pre UNICEF pre hladujuce deticky .....ked su chudobne deti tucne ergo chude deti musia byt bohate.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vulxy
vcera v tvnovinach Markizy bola reportaz ze vraj "odbornici" sa zhoduju v tom ze deti na slovensku su preto tucne lebo su chudobne.....tak teraz vaham ci poslat kazdorocny financny prispevok pre UNICEF pre hladujuce deticky .....ked su chudobne deti tucne ergo chude deti musia byt bohate.....
Svojím spôsobom je to pravda .
Tlačia do seba najlacnejšie , ergo nekvalitné potraviny , ktoré síce nasýtia no zároveň ich vedľajšie účinky ( prísady a éčka ) majú neblahý vplyv na tú tučnotu ...

Tie príspevky na charitu ...a vždy sa tieto organizácie ozvú v čas predvianočný ???
Svojho času som čítal článok o detských domovoch ...deti ( drvivá väčšina ) cigánskeho pôvodu nevie , čo od rozkoše vôbec robiť ...

...ergo ...dlabem na charitu takéhoto typu....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

...ergo ...dlabem na charitu takéhoto typu....
Podobný názor...... charita, čo to vlastne je? Dáš peniaze pre černoščatá, ale nevieš, kde tie prachy skončia. Dáš peniaze na detské domovy a nevieš čo s nimi urobia..... taktiež dlabem na takéto "aktivity"......
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
buchač

...ergo ...dlabem na charitu takéhoto typu....
Podobný názor...... charita, čo to vlastne je? Dáš peniaze pre černoščatá, ale nevieš, kde tie prachy skončia. Dáš peniaze na detské domovy a nevieš čo s nimi urobia..... taktiež dlabem na takéto "aktivity"......
tak tak, ja poskytnem pomoc tym co ich vidim, alebo viem za nimi ist, alebo tym, o ktorych mi povedia ti ktorym verim
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
buchač

...ergo ...dlabem na charitu takéhoto typu....
Podobný názor...... charita, čo to vlastne je? Dáš peniaze pre černoščatá, ale nevieš, kde tie prachy skončia. Dáš peniaze na detské domovy a nevieš čo s nimi urobia..... taktiež dlabem na takéto "aktivity"......
Nielen na Slovensku charita končí v rukách obchodníkov
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...s-typhoon.html
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Našli najchladnejšie miesto na svete, leží pozdľž horského masívu v Antarktíde s teplotou -91 C.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

vulxy
ja nepoznam vo svojom okoli ludi co by" po narocnom polroku pocas ktoreho si zaobstaraly potravu na cely rok" zahodily lopaty ,krompace...
ani som si nevsimol ze by sa sem niekto hrnul za 4 rocnimy obdobiami(hlavne zimnemu) napr. z Australie,Floridy ci od rovniku..
Ja tiež neviem, prečo a odkiaľ sa nahrnuli na Poradu všetci chlapi, čo nemajú čo robiť a píšu somariny

PS.
vulxy, ospravedlňujem sa za zásah a spotvorenie tvojho príspevku, ale mám veľmi dobrú náladu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ja tiež neviem, prečo a odkiaľ sa nahrnuli na Poradu všetci chlapi, čo nemajú čo robiť a píšu AJ somariny

PS.
vulxy, ospravedlňujem sa za zásah a spotvorenie tvojho príspevku, ale mám veľmi dobrú náladu
...že inak aká nuda by tu bola .......či ???
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misoft
buchač

...ergo ...dlabem na charitu takéhoto typu....
Podobný názor...... charita, čo to vlastne je? Dáš peniaze pre černoščatá, ale nevieš, kde tie prachy skončia. Dáš peniaze na detské domovy a nevieš čo s nimi urobia..... taktiež dlabem na takéto "aktivity"......
ved nie som extra charitativec ale raz za rok vyzbieram nejake peniaze od rodiny kazdy da nejaku 20-ku aby si odlahcil svedomiu a poslem to na ich ucet..nak si poradia oni su "odbornici"studovany na poskitnutie pomoci....to nie je moj job , a ked to skonci inde??? ja to neuhlidam...no a potom cely rok mam pokoj,ked ma pristavia pri poste ze ci by som na nieco neprispel....ja uz som prispel,co chcete?....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
..

..no, aspoň vidíš, aké sme kamošky!..nenechali sme ťa v tom samého!..(fšak, len ten, kto je s nami, može vedieť, že máme priepustky!..

...a keďže nesnorím po porade a nešmírujem za rohom a ponad plece, tak nemožem vedieť, že ftip z face bol predtým na porade a zapotom bude v kaviarni..

...a áno, mám dobrú náladu, lebo konečne je zima, len snehu by mohlo napadnuť viac-ale zas nemožem byť svynajenna, lebo šoferi potrebujú suché cesty,aby prišli statok do henotam..asi tak..

(a moja radosť nie je násobená zvýšením platu,ale robko načrel do štátnej kasy a prihodil mi k dôchodku pár šestákof, aby som mala na cigy pod stromček...nech nesuším hubu aspoň na vánoce..
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

kukučka
vulxy
ja nepoznam vo svojom okoli ludi co by" po narocnom polroku pocas ktoreho si zaobstaraly potravu na cely rok" zahodily lopaty ,krompace...
ani som si nevsimol ze by sa sem niekto hrnul za 4 rocnimy obdobiami(hlavne zimnemu) napr. z Australie,Floridy ci od rovniku..
Ja tiež neviem, prečo a odkiaľ sa nahrnuli na Poradu všetci chlapi, čo nemajú čo robiť a píšu somariny

PS.
vulxy, ospravedlňujem sa za zásah a spotvorenie tvojho príspevku, ale mám veľmi dobrú náladu
nemaj boj to ja len docasne....uz odchaziiim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niektorý chlapi....sú akí uražliví.....bóžinku
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Presne na toto čakajú hyeny a rátajú s tým, majú to dobre premyslené. Ty máš akože čisté svedomie, lebo si pomohol a oni tvoje peniaze.
Je také ťažké pomôcť niekomu konkrétnemu? Keď nevieš ako, urob nákup a daj chudobnej rodine za dvere.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať