Zavrieť

Porady

Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap
Vulxy je na Markíze


preboha - už aj tam?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
pmajap
Vulxy je na Markíze


preboha - už aj tam?
Zdrhol, a to on celý podvečer tv hviezda, skoro sa aj oženil
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap

Zdrhol, a to on celý podvečer tv hviezda, skoro sa aj oženil
Jááááááj - toto oné? Tak takéto ja nesledujem....... mám na to svoj názor....... a nechcem sa zbrechať.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
buchač
pmajap
buchač

Pôrod a vojna sú dve neporovnateľné veci ....
Vo vojne ľudia umierajú a pri pôrodoch sa rodia ...


Takže radšej nechajme tie zážitky vojenského typa niekde ku pivu ...
Ber to v zmysle obľúbených tém
Ale šak aj hej ....
Ibaže dosť málo prispievateľov by tu bolo ...
by si sa divil, však hneď sme tu traja a tie morbídne sa normálne vynechávajú i keď tie sa najhlbšie vryjú do pamäte
Pali, ty máš skúsenosti aj s pôrodom?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač
pepsikova
buchač
vulxy
hubatá
Tu panna, tu Hubatá (za slobodna Papuľnatá)......
hehe Pepsiková (za slobodna Cocacolová) máš hneď zrána aj v takomto počasí podozrivo dobrú náladu. Zvýšili ti plat?
a to z coho Vas dve usvedcily???....ze uz nie ste na slobode...
Dostali priepustky z psycho ....???
..

..no, aspoň vidíš, aké sme kamošky!..nenechali sme ťa v tom samého!..(fšak, len ten, kto je s nami, može vedieť, že máme priepustky!..
No hej ...ale len na víkend ...
Ja až do konca roka...
...a keďže nesnorím po porade a nešmírujem za rohom a ponad plece, tak nemožem vedieť, že ftip z face bol predtým na porade a zapotom bude v kaviarni..
Točíš dookola ...a staré jak republika...
...a áno, mám dobrú náladu, lebo konečne je zima, len snehu by mohlo napadnuť viac-ale zas nemožem byť svynajenna, lebo šoferi potrebujú suché cesty,aby prišli statok do henotam..asi tak..

(a moja radosť nie je násobená zvýšením platu,ale robko načrel do štátnej kasy a prihodil mi k dôchodku pár šestákof, aby som mala na cigy pod stromček...nech nesuším hubu aspoň na vánoce..
Bodaj si nohu polámal na tom snehu ....H****L jeden ...
..



..no,len nepraj nikomu nič zlé,lebo, poznáš to-može sa proti tebe otočiť!..akoby si už nebol dosť potrestaný!..

(vystrčíš ráno raťafák z chalúpky, zje*eš sa na sniežiku a bác ho tam-labka do sadry!)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Napíšeš - vyjadríš názor na Porade - označia ťa, že SPAMuješ - kam to smerujeme?
Kua - idem ja radšej jazdiť po Európe.
Týmto:
ets2_00000.jpg  
ets2_00001.jpg  
ets2_00002.jpg  
ets2_00003.jpg  
1/1
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Napíšeš - vyjadríš názor na Porade - označia ťa, že SPAMuješ - kam to smerujeme?
Kua - idem ja radšej jazdiť po Európe.
Týmto:
Takto ???

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
buchač
pmajap
buchač

Pôrod a vojna sú dve neporovnateľné veci ....
Vo vojne ľudia umierajú a pri pôrodoch sa rodia ...


Takže radšej nechajme tie zážitky vojenského typa niekde ku pivu ...
Ber to v zmysle obľúbených tém
Ale šak aj hej ....
Ibaže dosť málo prispievateľov by tu bolo ...
by si sa divil, však hneď sme tu traja a tie morbídne sa normálne vynechávajú i keď tie sa najhlbšie vryjú do pamäte
Pali, ty máš skúsenosti aj s pôrodom?
no ešte to by mi chýbalo ku šťastiu, aj moje deti som rodil diaľkovo, ja som pôrody nespomínal to maja
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

[QUOTE="buchač"]
misoft
Napíšeš - vyjadríš názor na Porade - označia ťa, že SPAMuješ - kam to smerujeme?
Kua - idem ja radšej jazdiť po Európe.
Týmto:
Takto ???

0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

aspon nieco pozitivne...http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...-bude-realitou
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

myslím,že väčšine to je jedno,kto si to bude môcť dovoliť?iba tí,čo sa chodili liečiť do zahraničia už aj pred tým
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kopretinka
myslím,že väčšine to je jedno,kto si to bude môcť dovoliť?iba tí,čo sa chodili liečiť do zahraničia už aj pred tým
Doteraz si to museli zaplatit cele.Ale po novom by sa vysetrenie v zahranici malo platit zo slov. ZP. Pacient zaplati iba rozdiel,ak nejaky vznikne
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona
kopretinka
myslím,že väčšine to je jedno,kto si to bude môcť dovoliť?iba tí,čo sa chodili liečiť do zahraničia už aj pred tým
Doteraz si to museli zaplatit cele.Ale po novom by sa vysetrenie v zahranici malo platit zo slov. ZP. Pacient zaplati iba rozdiel,ak nejaký vznikne
sorry,ale vážne si myslíš,že iba ak vznikne? to budú pálky jakhovado......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chcela by som vidiet v reale ako to bude fungovat...ze ako sa budu poistovne popierovo dotahovat...Moj chlap si plati v De mesacne cca.150e....dva roky do zadu mu tu robili gastro...jasne a zrozumitelne dochtorovi povedal ze ma poistenie v De....dochtor ze nie je problem bude to na De poistovnu......hadajte ako to dopadlo....par dni dozadu som platila 196,50e za gastro.....tak asi tak....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

v sobotu som čítal rozhovor s týmto pánom o game biznise.okrem iných hier vytvorili trainstation - typnite si priemerné mesačné tržby (99% zo zahraničia)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska
v sobotu som čítal rozhovor s týmto pánom o game biznise.okrem iných hier vytvorili trainstation - typnite si priemerné mesačné tržby (99% zo zahraničia)
na obálke píšu,že miliónové..........ani sa neodvažujem typovať......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Chcela by som vidiet v reale ako to bude fungovat...ze ako sa budu poistovne popierovo dotahovat...Moj chlap si plati v De mesacne cca.150e....dva roky do zadu mu tu robili gastro...jasne a zrozumitelne dochtorovi povedal ze ma poistenie v De....dochtor ze nie je problem bude to na De poistovnu......hadajte ako to dopadlo....par dni dozadu som platila 196,50e za gastro.....tak asi tak....
nemala si to platiť,mala si šek vrátiť a pripísať pár teplých slov
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Za normálnych okolností koľko paličiek môže mať bubeník?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Normálne dva - ale môže aj osem.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Chcela by som vidiet v reale ako to bude fungovat...ze ako sa budu poistovne popierovo dotahovat...Moj chlap si plati v De mesacne cca.150e....dva roky do zadu mu tu robili gastro...jasne a zrozumitelne dochtorovi povedal ze ma poistenie v De....dochtor ze nie je problem bude to na De poistovnu......hadajte ako to dopadlo....par dni dozadu som platila 196,50e za gastro.....tak asi tak....
nemala si to platiť,mala si šek vrátiť a pripísať pár teplých slov
chlapovi sa nechcelo s nimi naťahovať....žiadala som o splátkový kalendár.....ked poslali "zmluvu" s názvom priznanie dlhu nič sa nepodpísalo a zaplatilo v celku.....ja im dám že priznanie dlhu....človek je ochotný zaplatiť niečo čo spôsobil niekto iný a "ja"priznám dlh....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať