Zavrieť

Porady

Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

avion je pri ikea...BA-Trnávka...hento je aupárk...fúj
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nebol som tam dva roky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
nebol som tam dva roky
ja som tam...chvilu iba do desigualu chodila + nejaký obchod vedla tuším čaje tam mali...ale to bolo minulý rok tuším....ale iba s deckom ona tam vedela šikovno zaparkovať
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ufff, vy sa v Blave vyznáte...Ja tam idem s sb raz do roka a dôjdem zničená ako by som šoférovala na Sibír.... A tie super, hyper a centrá blé, ja som na cucky z nákupov... Max. potraviny a voňavky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evuš
Ufff, vy sa v Blave vyznáte...Ja tam idem s sb raz do roka a dôjdem zničená ako by som šoférovala na Sibír.... A tie super, hyper a centrá blé, ja som na cucky z nákupov... Max. potraviny a voňavky
Najmä včera aké to bolo parádne prázdne už som si myslel že budú točiť o severnej Kórei
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkujesi asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
avion je pri ikea...BA-Trnávka...hento je aupárk...fúj
máš pravdu, však A bordel ako A bordel.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkujesi asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
Kde je doba keď som na Trenčianskej odstavil Áviu a aj na pol dňa som zmizol v Blave ale to bolo dovtedy kým tam stála stará mliekáreň.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino, ale lepšie to už nebude...ludí a aut pribúda....cesty sú stále tie isté....jediné čo bolo akože na vylepšenie situácie je dvojprúd smer rovinka -ba...inak si nepomíňam....všetci majú plnú hubu riešenia situácia....a to aj ostane!že sme v sračkách a ešte do väčších smerujeme....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino, ale lepšie to už nebude...ludí a aut pribúda....cesty sú stále tie isté....jediné čo bolo akože na vylepšenie situácie je dvojprúd smer rovinka -ba...inak si nepomíňam....všetci majú plnú hubu riešenia situácia....a to aj ostane!že sme v sračkách a ešte do väčších smerujeme....
Keby nebola hlavný architekt žena, tak by som povedal nakopať ho do gúľ. Ja som staval a musel som na svojom pozemku vytvoriť určitý počet státí, súčasťou všetkých nových projektov by malo byť parkovanie v objekte nie na ulici.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no vieš tu keby bol každý zodpovedný zato čo podpíše schváli....tak by to bolo asi iné...nepoznám petržalku, ale nebude to asi jeden prípad...ale že niekde postavili dom medzi dva už stojace...kde musela byť na 100% narušená statika susediacich....statik podpísal..dom stojí...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ch.n. praje všetko dobré v novom roku :-)

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkujesi asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
Luik ...a ako nazveš tú kompenzáciu u héééérečky , ktorá idúc na tereňáku za jazdy telefonuje a poprípade popíja kaveju ...???
Žeby to bol opak malého penisu ???
Takzvaná veľká pochva !!!!
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkujesi asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
Luji, podľa tých nervákov za volantom u vás v BA musia mať mikropenisy alebo došli o guľky
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Buch, máš pravdu ako Luji...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
Buch, máš pravdu ako Luji...
...ja mám VŽDY pravdu .....respektíve - teda občas sa aj opak zadarí
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
lujza.j
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkujesi asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
Luik ...a ako nazveš tú kompenzáciu u héééérečky , ktorá idúc na tereňáku za jazdy telefonuje a poprípade popíja kaveju ...???
Žeby to bol opak malého penisu ???
Takzvaná veľká pochva !!!!
tou kavejou zapíjala tabletku"PO" tak jej nezáviď vieš aký to musí byť stres keď ju nevypije včas? alebo mala upravené auto "na koníčka"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Poradím pre mimobratislavských ako cestovať v MHD, sama to využívam, pretože pre mňa je napr. Petržalka neznáme územie. Mám tam iba zo 3 orientačné body.

Zoznam má pre MHD stránku IMHD a je tam tzv. plánovač cesty, treba zadať východziu pozíciu a cieľ cesty a nájde najrýchlejšiu dostupnú trasu, takže do mobilu a nestratíte sa a nemusí sa nikto pýtať cudzích náhodných ľudí ako v stredoveku.

http://imhd.zoznam.sk/ba/planovac-ce...true&dprv=true

Navolila som Nám. Franza Lizsta (náhodou sama viem až 2 dni, že má tento názov, hrala som sa s google mapami, predtým stačilo zadať Hlavná stanica, o čo to bolo jednoduchšie, však? ...)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ej, krivdila som, plánovač reaguje aj na Hlavná stanica a Avion (obch. centrum), predtým bolo treba zadať ulicu Ivánska, tak to je už lepšie
http://imhd.zoznam.sk/ba/planovac-ce...true&dprv=true
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko síce nemá tereniak...ako ona tomu hovorí "ešte do nej nik neinvestoval"...ale ona za jazdy....robí si oboma rukami cop....kolenom volantuje....čo ti poviem hovädo jedno
babenky-vagínyv tereniakoch....tie asi malý mozog...ak vôbec nejaký majú....si kompenzujú....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať