Zavrieť

Porady

Kotleba vyhral....cesta ako odhaliť podvody, dlhoročné rozkradanie

Ľudia už majú tak vymyté mozgy, že keď im budú klamať o ich vlastnom živote uveria. Ale našťastie takých už ubýva a ľudia dostávajú rozum. Tento systém, ktorý tú máme bol planovaný dlhodobo - komunisti, bolševici(židia - Marx). Najprv ukradli majetky ľudom do rúk štátu a cez kapitalizmus tie isté osoby si ho od štátu zobrali do vlastných rúk. Voľby sú dlhodobo plánované tak, že všetky strany aj keď navonok sú proti sebe, v skutočnosti sú spolu. Či tam je Dzrurinda, Slota, LIpšic...je to jedna sieť. Zmena nastane keď sa zvoli úplne iná strana, vtedy je šanca, že podvody, ktoré sú zaužívané sa narušia a odhalia. Kotleba je v Banskej Bystrici sám proti všetkým, nedokáže nič, ale podvody môže zverejňovať. Dúfam, že ho nik neodstráni.
Naposledy upravil Richard : 25.11.13 at 13:16
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

rado3105
Ľudia už majú tak vymyté mozgy, že keď im budú klamať o ich vlastnom živote uveria ........
Zmena nastane keď sa zvoli úplne iná strana, vtedy je šanca, že podvody, ktoré sú zaužívané sa narušia a odhalia. Kotleba je v Banskej Bystrici sám proti všetkým, nedokáže nič, ale podvody môže zverejňovať. Dúfam, že ho nik neodstráni.
S prvou vetou čiastočne súhlasím. Ozaj veľa ľudí má vymyté mozgy. Ale žeby zmena mala nastať až... "keď sa zvolí úplne iná strana" ... tak to je tvrdenie, ktoré s vymytým mozgom súvisí. Za 23 rokov sa v parlamente vystriedalo množstvo strán, ktorých politici mali charaktery z rýdzeho zlata a boli tí naj ... A keď skončili, ukázalo sa, že tie charaktery boli zo zlata mačacieho a naj ... boli pre seba. Veď nie je hanba mať rád svoju peňaženku a svoju rodinu.

Kotleba chvíľu zamúti vodu, ale nič nezistí, nezverejní, a ani pre Stredoslovákov nič prospešné neurobí. Nie preto, že bude sám, ale preto, že predstavy a sľuby sa ľahko vyslovia, ale ťažko plnia. Vlastne si ani nespomínam, ktorý politik aspoň časť zo svojich sľubov splnil. Myslím z tých zásadných. A jestvujú aj mantinely, určené zákonmi. Počúvala som pozorne vystúpenia Mariana Kotlebu, má síce dve vysoké školy, aj viem akú diplomovú prácu spracoval na tej druhej, to vďaka tomu, že ju niekoľko ráz spomínal, ale absolvent Harvardu to nie je. Banskobystrický kraj pod vedením Kotlebu bude na tom horšie ako za predchádzajúcich županov.

A ty, rado3105, nešír bludy, veď ktože by už len chcel zvoleného Kotlebu odstrániť?! To ako škvrnu z prádla?
1 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

V den vyhlasenia mu zapalili auto....a kto ho chce odstranit? Vsetky firmy ktore predavali VUC za 10 nasobne drahsie dohodnute ceny...CSS, ktore sú vlastnene a ryzovane politickymis sietami....

http://*************/viewtopic.php?f=7&t=337
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kukučka
Indeed,
a ty poznáš Danilu, že sa do nej navážaš? Alebo ti stúpila na otlak keď si bol ešte Laco montér a ty jej to nevieš odpustiť?
Toto bol montér ?
A už nie je ?
Tak to teraz bude mať urkite oblek od Armaniho .
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

[QUOTE="Indeed"]
korela
Indeed
To Daša a ostatní:

To je tak - kto vyššie sedí, ďalej dovidí.
Pozri sa korela,
ja veĺmi dobre viem kam tento štát smeruje alebo ide , /čo je komu ľubozvučnejšie/
Ako mudro povedal moj otec: "nikto zo mňa nezoblečie monterky a neoblečú ma do obleku od Armaniho"
a ešte niečo ked ma nepoznáš, tak sa do mňa nenavážaj !
Ďakujem.
Keď si taký ostrozraký, prečo nepodávaš športku ???
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

rado3105
V den vyhlasenia mu zapalili auto....a kto ho chce odstranit? Vsetky firmy ktore predavali VUC za 10 nasobne drahsie dohodnute ceny...CSS, ktore sú vlastnene a ryzovane politickymis sietami....

Tromfneš aj blondýnky
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať