Zavrieť

Porady

Obťažovanie zo strany vymahacskej firmy

ahojte, vedel by mi niekto poradiť ako ukončiť neustále obťažovanie zo strany vymahačskej firmy eos ksi ? celú dlžnú sumu som uhradil, doklad o tom mám a napriek tomu že som im ho už dva krát poslal stále chcú aby som im zaplatil nejakú istinu plus úroky a zakaždým sú tie čísla iné, keď im napíšem že mám ich pohľadávku vyrovnanú tak pol roka pokoj potom to začína znovu, sms e maily ...
Naposledy upravil Mariana B. : 29.11.13 at 21:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Tiež osobná skúsenosť - najprv výhražný list na ktorom bola uvedená dlžná suma 0,00 a žiadali neodkladne uhradiť - teraz neviem akým spôsobom narástla táto suma na 8,49 eura - teším sa neskonale na súdnu obsielku - medzitým kopu výhražných SMS - to všetko mojej mame, ktorá ma cez 70 rokov. Na súde si ich vychutnám
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babka - ježibabka Možno súd ani nebude: EOS KSI - vymahacska firma plna hlupakov - otvor si link.
    willma aký link ?
    misoft Asi tento http://sk.eos-solutions.com/
    babka - ježibabka Neviem prečo mi to tam nedalo. Poslala som práve Wilme do odkazov. http://195.210.28.123/viewtopic.php?...79596&start=15
    willma Už som prečítala sranda na kolečkách. Ale ma jeduje, že s tým obťažujú moju maminu, ktorá má svoje roky a v podstate sa vlastne ani nevie brániť a má riadny stres z ich obťažujúcich SMS aj napriek tomu, že jej kol dokola verklíkujem, že ich treba ignorovať.
      zbaliť

    Hereditas je offline (nepripojený) Hereditas

    Hereditas
    Také veci riešia právnici, spadá to pod zákon o ochrane spotrebiteľa a pod smernice EU.

    terezia19 je offline (nepripojený) terezia19

    som žena, ktorú trápi situácia v oblasti práva a ktorej sa aj venujem ...viac terezia19
    ahoj,. ja som mala tiež s nimi problém nejakých 8 rokov ....neakceptovali nič ..až to posunuli na PR / platobný rozkaz / na ktorý som dala námietky pre uhradenie celej dlžnej sumy čo som samozrejme aj zdokladňovala a napokon ako o premlčaný dlh a vyhrala som celý súd.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    add. 1 - možno si dlžnú sumu uhradil
    add. 2 - možno medzi časom ( pred uhradením dlžoby ) oprávnený posunul pohľadávku fieme EOS
    add. 3 - možno si uplatňujú tie svoje náklady

    ...možno .............................

    Ak si si istý svojim vyplatením všetkého , tak jeden ľúbozvučný doporučený list ( nie mail ) pošli ...
    Dôraz kladiem na tú " ľúbeznosť "...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft add. 4 - možno to posunúť iným (v uniformách) - ako výpalníctvo......
    buchač ...tie bodky v mojom príspevku sú tiež dôležité ...
    misoft ...aj v mojom komentári..... šak sa nebudem rozpisovať
      zbaliť

    Obťažovanie zo strany vymahacskej firmy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.