Zavrieť

Porady

Poraďáci, ktorých otázky navrhujem ignorovať

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

napríklad
- vymazávajú svoje otázky po získaní odpovede
- sú neschopní akceptovať odpovede, ktoré nezodpovedajú ich očakávaniam
- napádajú seriózne odpovedajúcich

aby sme zbytočne nestrácali čas, odpovedaním na ich otázky
Naposledy upravil avalik : 08.12.13 at 19:25 Dôvod: doplnila som po upozornení od Rozalky
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pochváliť
kukučka
Ak máte toľko problémov s nováčikmi, čo keby ste načas prestali radiť a nechali to na druhých? Nikto vás predsa nenúti. Ak chcete aby dodržiavali etiketu, začnite od seba.
Je to Richardova stránka, nechajte to na neho.
I tak še dá.
A keby sme to tak vydržali aspoň týždeň, tak to tu môžu zabaliť.
2 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
kukučka
Ak máte toľko problémov s nováčikmi, čo keby ste načas prestali radiť a nechali to na druhých? Nikto vás predsa nenúti. Ak chcete aby dodržiavali etiketu, začnite od seba.
Je to Richardova stránka, nechajte to na neho.
ano, mas pravdu - dodrziavame etiketu, radime, citujeme zakony, pripajame linky ... a za dobrotu na zobrotu

nikto nie je povinny tento navrh akceptovat, ja ale uvitam kazdy dalsi navrh - mam predsa moznost pozriet si prispevky a rozhodnut sa podla seba ... nasledne mi to usetri cas a zaroven to prispeje aj k slusnosti na porade, ci?
3 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pochváliť
marjankaj
kukučka
Ak máte toľko problémov s nováčikmi, čo keby ste načas prestali radiť a nechali to na druhých? Nikto vás predsa nenúti. Ak chcete aby dodržiavali etiketu, začnite od seba.
Je to Richardova stránka, nechajte to na neho.
I tak še dá.
A keby sme to tak vydržali aspoň týždeň, tak to tu môžu zabaliť.
No ja asi znovu prestanem prispievať na Poradu z iného dôvodu - "samé" sa mi zase dnes aktivovali notifikácie na email - nechce sa mi stále mazať nevyžiadanú poštu. Vo svojich nastaveniach som nič nemenila.

Richáááárd, kde si ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pochváliť
..sa tu musí niekto ukrutne nudiť!..keď už verejná otázka, čo s tým, ak chcem niekoho ignorovať!..šmarjá!..
...chcela by som vidieť tú reťaz s guľou, ktorou sú tu ľudia prikovaní!..nofuhateda!..
3 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
alaya1
Myslim si, ze kazdy, kto chce niekoho ignorovat tak urobit moze a nemusi byt o tom zalozena tato, napr. pre mna, uplne zbytocna tema. Ved kde nechcem, nereagujem.
súhlas.... ale avalik dnes nemala dobrý deň....padla som do rany.... avalik doma niet nikoho?
0 2
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
marjankaj
A prečo iba pohar?
Veď blbé otázky spozná každý.
marjankaj aj komenty spozná každý...takže...treba len ignorovať
0 1
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť


veronikasad
marjankaj
kukučka
Ak máte toľko problémov s nováčikmi, čo keby ste načas prestali radiť a nechali to na druhých? Nikto vás predsa nenúti. Ak chcete aby dodržiavali etiketu, začnite od seba.
Je to Richardova stránka, nechajte to na neho.
I tak še dá.
A keby sme to tak vydržali aspoň týždeň, tak to tu môžu zabaliť.
No ja asi znovu prestanem prispievať na Poradu z iného dôvodu - "samé" sa mi zase dnes aktivovali notifikácie na email - nechce sa mi stále mazať nevyžiadanú poštu. Vo svojich nastaveniach som nič nemenila.

Richáááárd, kde si ...
Veronika, ved Richard o tejte zmene informoval TU http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pochváliť
arizona


veronikasad
marjankaj
kukučka
Ak máte toľko problémov s nováčikmi, čo keby ste načas prestali radiť a nechali to na druhých? Nikto vás predsa nenúti. Ak chcete aby dodržiavali etiketu, začnite od seba.
Je to Richardova stránka, nechajte to na neho.
I tak še dá.
A keby sme to tak vydržali aspoň týždeň, tak to tu môžu zabaliť.
No ja asi znovu prestanem prispievať na Poradu z iného dôvodu - "samé" sa mi zase dnes aktivovali notifikácie na email - nechce sa mi stále mazať nevyžiadanú poštu. Vo svojich nastaveniach som nič nemenila.

Richáááárd, kde si ...
Veronika, ved Richard o tejte zmene informoval TU http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
Janka, ale mne sa oddnes zase objavujú na email, nič som nemenila ...

Nechce mi akceptovať zmenu Richardovho nastavenia. Neželám si žiadne upozornenia na email ...
Už sa mi to podarilo zmeniť, dúfam že aj zrušiť zasielanie notifikácii na email.
Naposledy upravil veronikasad : 08.12.13 at 20:43
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
Pohar
alaya1
Myslim si, ze kazdy, kto chce niekoho ignorovat tak urobit moze a nemusi byt o tom zalozena tato, napr. pre mna, uplne zbytocna tema. Ved kde nechcem, nereagujem.
súhlas.... ale avalik dnes nemala dobrý deň....padla som do rany.... avalik doma niet nikoho?

Pohar, moj prispevok je vseobecny, netyka sa teba a ani tvojich prispevkov, necitala som ich. Prosim nezatahovat do zabomysich skriepok bez vyznamu.
0 1
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
Pochváliť
avalik
napríklad
- vymazávajú svoje otázky po získaní odpovede
- sú neschopní akceptovať odpovede, ktoré nezodpovedajú ich očakávaniam
- napádajú seriózne odpovedajúcich

aby sme zbytočne nestrácali čas, odpovedaním na ich otázky
Priatelia, zdá sa mi to prehnané, organizovať sa na ignoranciu. Čo keby sme to dokázali brať s nadhľadom? Buďme my tí múdrejší. Ja viem, že tu ľudia píšu kraviny, ale nikto nás nenúti sa nad tým rozčuľovať. Pousmejme sa nad hlúposťou a poďme ďalej. Prípadne sa na tom v rámci možností pobavme Nepripúšťajme si to k srdcu, lebo nás to zničí. Keď to Richardovi nevadí, tak to hrajme spolu s ním. Sme už veľkí a rozumní...

A občasné nevhodné reakcie "skalných"? Každý máme občas dobrý deň a občas zlý deň. Možno o hodinu neskôr by daná osoba reagovala úplne inak. A nevidíme pozadie, prečo niekto berie ako "rýpanie" to, čo niekto iný za rýpanie vôbec nepovažuje. Na niektoré veci sme citlivejší ako ostatní.
Naposledy upravil jslancik : 09.12.13 at 07:38
6 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
takže avalík, ber veci s nadhľadom..... ved čo ti bráni v tom, aby si neriešila moje príspevky? nič....
3 3
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
jslancik
Priatelia, zdá sa mi to prehnané, organizovať sa na ignoranciu. Čo keby sme to dokázali brať s nadhľadom? Buďme my tí múdrejší. Ja viem, že tu ľudia píšu kraviny, ale nikto nás nenúti sa nad tým rozčuľovať. Pousmejme sa nad hlúposťou a poďme ďalej. Prípadne sa na tom v rámci možností pobavme Nepripúšťajme si to k srdcu, lebo nás to zničí. Keď to Richardovi nevadí, tak to hrajme spolu s ním. Sme už veľkí a rozumní...

A občasné nevhodné reakcie "skalných"? Každý máme občas dobrý deň a občas zlý deň. Možno o hodinu neskôr by daná osoba reagovala úplne inak. A nevidíme pozadie, prečo niekto berie ako "rýpanie" to, čo niekto iný za rýpanie vôbec nepovažuje. Na niektoré veci sme citlivejší ako ostatní.
jslancik toto má moje sympatie

Na nete je ťažké udržať úroveň diskusií, je to vidno všade. Určite ju nedosiahneme takýmto prístupom a Porada slušnosť potrebuje.

Zvýraznil som "buďme my tí múdrejší" a cieľom tejto výzvy by však mohol byť pokus ako naučiť protistranu diskutovať slušne. Načo sa podieľať na plytkých diskusiách? Aký to má zmysel? Prízemnosti je na nete dosť aj bez nás... To nie je výzva...
Naposledy upravil Richard : 09.12.13 at 11:56
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pochváliť
Richard
jslancik
Priatelia, zdá sa mi to prehnané, organizovať sa na ignoranciu. Čo keby sme to dokázali brať s nadhľadom? Buďme my tí múdrejší. Ja viem, že tu ľudia píšu kraviny, ale nikto nás nenúti sa nad tým rozčuľovať. Pousmejme sa nad hlúposťou a poďme ďalej. Prípadne sa na tom v rámci možností pobavme Nepripúšťajme si to k srdcu, lebo nás to zničí. Keď to Richardovi nevadí, tak to hrajme spolu s ním. Sme už veľkí a rozumní...

A občasné nevhodné reakcie "skalných"? Každý máme občas dobrý deň a občas zlý deň. Možno o hodinu neskôr by daná osoba reagovala úplne inak. A nevidíme pozadie, prečo niekto berie ako "rýpanie" to, čo niekto iný za rýpanie vôbec nepovažuje. Na niektoré veci sme citlivejší ako ostatní.
jslancik toto má moje sympatie

Na nete je ťažké udržať úroveň diskusií, je to vidno všade. Určite ju nedosiahneme takýmto prístupom a Porada slušnosť potrebuje.

Zvýraznil som "buďme my tí múdrejší" a cieľom tejto výzvy by však mohol byť pokus ako naučiť protistranu diskutovať slušne. Načo sa podieľať na plytkých diskusiách? Aký to má zmysel? Prízemnosti je na nete dosť aj bez nás... To nie je výzva...
..



..navrhujem túto tému vymazať!..
2 1
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Pochváliť
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pochváliť
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
Pepsi, ja neviem kde vidis nejake rozkazovanie???? ... alebo citas len co chces?

... zadala som tuto temu ako tip ... je tu v poslednom case dost nickov, ktore si fakt nezasluzia aby im boli poskytnute odborne rady ... nikto ta nenuti ich otazky ignorovat ... je to len a len na tebe komu budes odpovedat ... a je tiez na tebe ci tuto temu budes citat alebo nie

ja osobne mam v ignoracii este jeden nick - ten som tu nedala, lebo je to vyslovene moje rozhodnutie ... ale privitam tipy na ine nicky, ktore je lepsie po skusenostiach poradakov ignorovat ... a ja, tak isto ako ktokolvek iny, sa rozhodnem, ci im budem radit alebo nie.

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
0 1
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
poslala som pochvalu (pre pepsikova) za dobre napísané.... super.
0 1
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
avalik
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
Pepsi, ja neviem kde vidis nejake rozkazovanie???? ... alebo citas len co chces?

... zadala som tuto temu ako tip ... je tu v poslednom case dost nickov, ktore si fakt nezasluzia aby im boli poskytnute odborne rady ... nikto ta nenuti ich otazky ignorovat ... je to len a len na tebe komu budes odpovedat ... a je tiez na tebe ci tuto temu budes citat alebo nie

ja osobne mam v ignoracii este jeden nick - ten som tu nedala, lebo je to vyslovene moje rozhodnutie ... ale privitam tipy na ine nicky, ktore je lepsie po skusenostiach poradakov ignorovat ... a ja, tak isto ako ktokolvek iny, sa rozhodnem, ci im budem radit alebo nie.

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
avalik ignoruj si koho chceš,a nenúť to robiť celú poradu.... každý má svoj rozum.....tak sa riad svojím, a ignoruj si sama koho chceš, a verejne tu nelanár ľudí proti niekomu.
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
avalik

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
A stopercentne ...... kuk nad mojim príspevkom
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
misoft
avalik

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
A stopercentne ...... kuk nad mojim príspevkom
ani som nestihla prečítať
0 0
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 9, Posledný príspevok: 07.12.13
  2. Príspevkov: 47, Posledný príspevok: 25.11.07
  3. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 11.02.06
  4. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 08.03.05
  5. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 20.11.04