Zavrieť

Porady

Poraďáci, ktorých otázky navrhujem ignorovať

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

napríklad
- vymazávajú svoje otázky po získaní odpovede
- sú neschopní akceptovať odpovede, ktoré nezodpovedajú ich očakávaniam
- napádajú seriózne odpovedajúcich

aby sme zbytočne nestrácali čas, odpovedaním na ich otázky
Naposledy upravil avalik : 08.12.13 at 19:25 Dôvod: doplnila som po upozornení od Rozalky
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pochváliť
avalik
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
Pepsi, ja neviem kde vidis nejake rozkazovanie???? ... alebo citas len co chces?

... zadala som tuto temu ako tip ... je tu v poslednom case dost nickov, ktore si fakt nezasluzia aby im boli poskytnute odborne rady ... nikto ta nenuti ich otazky ignorovat ... je to len a len na tebe komu budes odpovedat ... a je tiez na tebe ci tuto temu budes citat alebo nie

ja osobne mam v ignoracii este jeden nick - ten som tu nedala, lebo je to vyslovene moje rozhodnutie ... ale privitam tipy na ine nicky, ktore je lepsie po skusenostiach poradakov ignorovat ... a ja, tak isto ako ktokolvek iny, sa rozhodnem, ci im budem radit alebo nie.

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
..

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
avalik
Rozalka
avalik
...
Prosím namiesto 3 bodiek ešte dačo napísať, takto na prvý pohľad to vyzerá tak, že avalik je prvá v poradí, koho treba ignorovať.
Rozalka, doplnila som moj navrh
[QUOTE="avalik"]Pohar[/QUOTE
to čo si ty vobec dovoluješ toto sem písať??
kde je Richard? toto je čo za správanie?
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
Rozalka
avalik
...
Prosím namiesto 3 bodiek ešte dačo napísať, takto na prvý pohľad to vyzerá tak, že avalik je prvá v poradí, koho treba ignorovať.
sama to navrhla, možno aj treba
0 1
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
marjankaj
No ak niekto napíše do otázky, aby rypáci nepísali, tak musí byť každému jasný.
A jedinému, čo normálne odpovie, potom vynadá.
Ja som sa iba zastal ivky70. Inak by som tam ani nepáchol.
veru nemal si páchnuť - zbytočne sa rozvírili komenty....prosím mňa ignoruj - vid rada valčeka
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
pepsikova
avalik
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
Pepsi, ja neviem kde vidis nejake rozkazovanie???? ... alebo citas len co chces?

... zadala som tuto temu ako tip ... je tu v poslednom case dost nickov, ktore si fakt nezasluzia aby im boli poskytnute odborne rady ... nikto ta nenuti ich otazky ignorovat ... je to len a len na tebe komu budes odpovedat ... a je tiez na tebe ci tuto temu budes citat alebo nie

ja osobne mam v ignoracii este jeden nick - ten som tu nedala, lebo je to vyslovene moje rozhodnutie ... ale privitam tipy na ine nicky, ktore je lepsie po skusenostiach poradakov ignorovat ... a ja, tak isto ako ktokolvek iny, sa rozhodnem, ci im budem radit alebo nie.

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
..

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
Pepsi, mas uplnu pravdu. je to vsak vizitka celej porady, dohodnut sa, teraz uz verejne, koho odpalime na Porade. velmi smutne, napr. cakala som iny postoj Richarda.
0 1
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
alaya1
pepsikova
avalik
pepsikova
srska
pepsikova



..navrhujem túto tému vymazať!..
dôvod?
..

..tebe sa páči?..no, môže sa...ale mne osobne príde dosť blbo, aby mi niekto rozkazoval, koho mám ignorovať a na čie otázky neodpovedať!..som snáď nesvojprávna, že sa neviem rozhodnúť, čo čítať a kam písať?..len preto, že niekomu niekto "nesadol" sa má pojašiť celá porada a poraďáci rozhádať?..hnus!..

..pribudlo mi neužitočné!..a toto už smrdí pomstychtivosťou!..nuž, hanba tomu, kto sa dokáže pomstiť takto!..
Pepsi, ja neviem kde vidis nejake rozkazovanie???? ... alebo citas len co chces?

... zadala som tuto temu ako tip ... je tu v poslednom case dost nickov, ktore si fakt nezasluzia aby im boli poskytnute odborne rady ... nikto ta nenuti ich otazky ignorovat ... je to len a len na tebe komu budes odpovedat ... a je tiez na tebe ci tuto temu budes citat alebo nie

ja osobne mam v ignoracii este jeden nick - ten som tu nedala, lebo je to vyslovene moje rozhodnutie ... ale privitam tipy na ine nicky, ktore je lepsie po skusenostiach poradakov ignorovat ... a ja, tak isto ako ktokolvek iny, sa rozhodnem, ci im budem radit alebo nie.

a mas pravdu pomstychtivost tu funguje - zvlast teraz, ked je to anonymne - ale aj tato anonymita sa da urcitymi krokmi zrusit
..

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
Pepsi, mas uplnu pravdu. je to vsak vyzitka celej porady, dohodnut sa, teraz uz verejne, koho odpalime na Porade. velmi smutne, napr. cakala som iny postoj Richarda.
to je úbohý cieľ - niekoho odpáliť...založ si potom vlastnú poradu určite ju budem ignorovať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
alaya1
Pepsi, mas uplnu pravdu. je to vsak vyzitka celej porady, dohodnut sa, teraz uz verejne, koho odpalime na Porade. velmi smutne, napr. cakala som iny postoj Richarda.
Môžte mňa ...
Aj tak som najväčší podžubovač ...rýpem neustále ...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
buchač
alaya1
Pepsi, mas uplnu pravdu. je to vsak vyzitka celej porady, dohodnut sa, teraz uz verejne, koho odpalime na Porade. velmi smutne, napr. cakala som iny postoj Richarda.
Môžte mňa ...
Aj tak som najväčší podžubovač ...rýpem neustále ...
Buchac, robis to aspon verejne,. , ale tato tema je silna kava, mala by byt aj pre prevadzkovatela.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
pepsikova

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
Veronika, nechapem co to do teba voslo?

Tak ako ty, alebo hocikto iny, kto je registrovany na porade, aj ja mam pravo vyjadrit svoj nazor, zalozit otazku, debatu, dat tip, odpovedat na otazky, komentovat. Tak isto mame vsetci pravo ignorovat nejakeho clena porady. Pri registracii nie je podmienka vzdy a za kazdych okolnosti reagovat na otazky/debaty.

Ak ti tato tema nevyhovuje - ignoruj ju. Ja ti neupieram pravo sa slobodne rozhodnut. Ja neklikam namiesto teba na tuto temu - ty sama si sa rozhodla ju citat.

Ja vyuzivam pravo slobodne sa vyjadrit - neporusujem ziadny zakon.



Ak ti moje prispevky z nejakeho dovodu nesedia, mas moznost v nastaveniach si dat moj nick do nezelanych = ignorovat ma.



Na zaver si dovolim citovat z netu:

"Z hľadiska ľudskej komunikácie sa v sociálnej psychológii za ignorovanie považuje zámerné odmietanie reagovať (napríklad na otázku, dotaz alebo kritiku) a vyjadriť sa tak k danému problému. Dôvodom môže byť napríklad pohŕdanie daným človekom alebo pocit urazenosti voči danému človeku. Ignorovanie však môže byť aj snahou vyhnúť sa konfliktu s daným človekom."

Zvýraznené je dôvodom zalozenia tejto témy. Ak toto niekto nechape, tak sorry, nedam sa vtahovat do dalsich konfliktov.
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Pochváliť
avalik
pepsikova

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
Veronika, nechapem co to do teba voslo?

Tak ako ty, alebo hocikto iny, kto je registrovany na porade, aj ja mam pravo vyjadrit svoj nazor, zalozit otazku, debatu, dat tip, odpovedat na otazky, komentovat. Tak isto mame vsetci pravo ignorovat nejakeho clena porady. Pri registracii nie je podmienka vzdy a za kazdych okolnosti reagovat na otazky/debaty.

Ak ti tato tema nevyhovuje - ignoruj ju. Ja ti neupieram pravo sa slobodne rozhodnut. Ja neklikam namiesto teba na tuto temu - ty sama si sa rozhodla ju citat.

Ja vyuzivam pravo slobodne sa vyjadrit - neporusujem ziadny zakon.



Ak ti moje prispevky z nejakeho dovodu nesedia, mas moznost v nastaveniach si dat moj nick do nezelanych = ignorovat ma.



Na zaver si dovolim citovat z netu:

"Z hľadiska ľudskej komunikácie sa v sociálnej psychológii za ignorovanie považuje zámerné odmietanie reagovať (napríklad na otázku, dotaz alebo kritiku) a vyjadriť sa tak k danému problému. Dôvodom môže byť napríklad pohŕdanie daným človekom alebo pocit urazenosti voči danému človeku. Ignorovanie však môže byť aj snahou vyhnúť sa konfliktu s daným človekom."

Zvýraznené je dôvodom zalozenia tejto témy. Ak toto niekto nechape, tak sorry, nedam sa vtahovat do dalsich konfliktov.
akým právom druhých nahováraš na ignoráciu mojich príspevkov?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
Pohar
avalik
pepsikova

..z akého dôvodu si ty vôbec dovolíš niekoho ignorovať?..máš snáď vyššiu právomoc, ako normálny človek, čo sem príde, napíše, vymaže?..čo si to vôbec dovoluješ, dať verejný návrh na ignorovanie niekoho na porade!..ako si správne napísala, je len a len na nás, čo budeme čítať a na koho reagovať!..tak nám láskavo neupieraj právo rozhodnúť sa slobodne a koho máš ty v paži, si nechaj pre seba!..nijako ti neslúži ku cti také správanie ako je ignorácia!..a ,môžeš byť aj trikrát prvá po Bohu na zem spadnutá na porade, nemáš právo zadávať takéto témy!!..
Veronika, nechapem co to do teba voslo?

Tak ako ty, alebo hocikto iny, kto je registrovany na porade, aj ja mam pravo vyjadrit svoj nazor, zalozit otazku, debatu, dat tip, odpovedat na otazky, komentovat. Tak isto mame vsetci pravo ignorovat nejakeho clena porady. Pri registracii nie je podmienka vzdy a za kazdych okolnosti reagovat na otazky/debaty.

Ak ti tato tema nevyhovuje - ignoruj ju. Ja ti neupieram pravo sa slobodne rozhodnut. Ja neklikam namiesto teba na tuto temu - ty sama si sa rozhodla ju citat.

Ja vyuzivam pravo slobodne sa vyjadrit - neporusujem ziadny zakon.



Ak ti moje prispevky z nejakeho dovodu nesedia, mas moznost v nastaveniach si dat moj nick do nezelanych = ignorovat ma.



Na zaver si dovolim citovat z netu:

"Z hľadiska ľudskej komunikácie sa v sociálnej psychológii za ignorovanie považuje zámerné odmietanie reagovať (napríklad na otázku, dotaz alebo kritiku) a vyjadriť sa tak k danému problému. Dôvodom môže byť napríklad pohŕdanie daným človekom alebo pocit urazenosti voči danému človeku. Ignorovanie však môže byť aj snahou vyhnúť sa konfliktu s daným človekom."

Zvýraznené je dôvodom zalozenia tejto témy. Ak toto niekto nechape, tak sorry, nedam sa vtahovat do dalsich konfliktov.
akým právom druhých nahováraš na ignoráciu mojich príspevkov?
Pohar,kde je tvoj nick v tých komentoch?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
arizona


Veronika, ved Richard o tejte zmene informoval TU http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
Prave som dosla na Poradu a pozeram, ze za tento prispevok, ktorym som chcela Veronike pomoct som dostala uz druhy neuzitocny bod.
Veronike ten link pomohol,nastavenia uz ma zmenene, co sme si aj vydiskutovali mimo tejto temy.
Prosim tych dvoch "minuskovacov", aby sa neskryvali za anonymitu,aby boli ferovi a napisali oddovodnenie, co im na tom prispevku tak vadilo. Najdete odvahu ?
1 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
arizona
arizona


Veronika, ved Richard o tejte zmene informoval TU http://www.porada.sk/t229645-nove-na...tifikacii.html
Prave som dosla na Poradu a pozeram, ze za tento prispevok, ktorym som chcela Veronike pomoct som dostala uz druhy neuzitocny bod.
Veronike ten link pomohol,nastavenia uz ma zmenene, co sme si aj vydiskutovali mimo tejto temy.
Prosim tych dvoch "minuskovacov", aby sa neskryvali za anonymitu,aby boli ferovi a napisali oddovodnenie, co im na tom prispevku tak vadilo. Najdete odvahu ?
ja tam vidim len jedno minusko - asi to bude rovnake ako u mna - dotycna osoba sa chce kazdy den pripomenut a tak minuskuje ... ja uz mam minimalne 3x minuskovane prispevky od tej istej osoby
0 1
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Pochváliť
Myslím, že už stačilo na túto tému. Etiketa porady existuje, všetko, čo tu bolo povedané je v nej. Kto nechce, nemusí reagovať na otázky. A ak už reaguje, nech je to vecné a k téme bez zbytočného osočovania. Verejne vyzývať na ignoráciu je podľa mňa nevhodné.

Tému zatváram.
7 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 9, Posledný príspevok: 07.12.13
  2. Príspevkov: 47, Posledný príspevok: 25.11.07
  3. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 11.02.06
  4. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 08.03.05
  5. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 20.11.04