Zavrieť

Porady

pozvanie na kavu

Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Viem ze teraz je najviac roboty, ale v pondelok 27. 3. 2006 budem v Rbk, mam tam pracovne stretnutie o 13,30.

Preto vsetky Ruzombercanky z porady pozyvam na kafeeeee(popripade aj caj, pre tie ktore kavu nepiju ), dievcata treba troska aj relaxovat, pol hodinky Vas nezabije...

PS. Alenka mozem Ta zobrat domkov, ak nepojdes v nejaku nerozumnu dobu...
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nóó pokúsim sa. Ako šofér šoférovi? Takže vojeme do Ružomberka, prvá svetelná križovatka rovno, ďalšia, stále rovno:p , smer Žilina. A máme tu križovatku na DK tu odbočíme doľava ( tesne pred nemocnicou ). A teraz prejdeme okolo evanjelického kostola, stále rovno okolo okr. súdu, tu odbočíme doľava ( je to druhá ulička od nášho prvého odbočenia ) . No a na konci máme po ľavej strane veľké parkovisko. A odtiaľto vidíme aj veľkú ružovú budovu "hotel Kultúra". Zaparkujeme, prípadne zatelefonujeme a my si vás už vyzdvihneme. :p :p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ď, je to jasné .
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Babulky, ja robím na tej odbocke pri Okresnom súde. Oproti na druhej strane, kde je cestovka FIFO. Susedíme s ňou. Ak by ma chcela prísť teda niektorá pozrieť alebo vyzdvihnúť.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Alenka vobec neviem kde je okresny sud, sak ale ti zavolam a ty si po mna prides
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Daska
Alenka vobec neviem kde je okresny sud, sak ale ti zavolam a ty si po mna prides
Dáška a ja som čo od macochy? Môžeš zavolať keď budeš hotová u klienta. Vyzdvihnem ťa a môžeme prepadnúť Alenku v kancelárii.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ahojte, tak sme dokávičkovali. Mali sme vzácnu návštevu z Bratislavy Jožka Mihál. Musím priznať, že je naozaj super.
Naposledy upravil Simonab : 29.03.06 at 05:50
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Simonka, potešenie na mojej strane.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Fotky hádam Simonka neskôr priloži, ale ak Ťa to naozaj zaujíma, kto je kto, a nevieš sa dočkať, tak pozri túto tému:
http://www.porada.sk/t17194-p5-nove-...oravakov-.html
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Otváram túto tému. Dievčatá tu niekde spomínali, že by sme sa mali stretnúť. Majka navrhni niečo. Mňa nič nenapadá a piatok čochvíľa na obzore.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Hm, baby, ak to nebude do konca týždňa, nemôžem sa pridať... V pondelok idem na dovolenku. Takže šup-šup... zorganizujme, nech je to ešte v piatok... Ak sa Vám dá, samozrejme.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
alušik
Hm, baby, ak to nebude do konca týždňa, nemôžem sa pridať... V pondelok idem na dovolenku. Takže šup-šup... zorganizujme, nech je to ešte v piatok... Ak sa Vám dá, samozrejme.
aj ja by som sa s vami chcela stretnúť. už som písala inde v téme, že od piatku som v Ružomberku.
A nemohli by sme sa stretnút niekde von? Ja budem mať so sebou aj psíka.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

ajacik
aj ja by som sa s vami chcela stretnúť. už som písala inde v téme, že od piatku som v Ružomberku.
A nemohli by sme sa stretnút niekde von? Ja budem mať so sebou aj psíka.
By nebolo zlé, vonku je teraz krásne. A ja psíkov zbožňujem. Rozmýšľam teraz kde by sa dalo posedieť vonku. Majkáááá. Ozvi sa. Alenka kde by si navrhla ty? Sa mi zdá že niekde za gymplom je pizzéria tam sa dá aj vonku sedieť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
By nebolo zlé, vonku je teraz krásne. A ja psíkov zbožňujem. Rozmýšľam teraz kde by sa dalo posedieť vonku. Majkáááá. Ozvi sa. Alenka kde by si navrhla ty? Sa mi zdá že niekde za gymplom je pizzéria tam sa dá aj vonku sedieť.
porozmýšľam,ozvem sa. Aj hore v K.dome sa dá posedieť na terase a sme v centre diania.:p
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Melnick
porozmýšľam,ozvem sa. Aj hore v K.dome sa dá posedieť na terase a sme v centre diania.:p
K. dom - to je ten hotel Kultura, alebo nieco ine?
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Dobre sa sedí aj v Alžbetke- je tam záhrada
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Takže, Poraďáčky, zajtra o 15.00 hod. v hoteli Kultúra hore na terase. Počakáme sa dole pred hotelom, tak len info pre opozdilcov, aby nás nehľadali... Komu vyhovuje, príďte... :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Poprosili by sme potom aj stretko zdokumenovať ........
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
alušik
Takže, Poraďáčky, zajtra o 15.00 hod. v hoteli Kultúra hore na terase. Počakáme sa dole pred hotelom, tak len info pre opozdilcov, aby nás nehľadali... Komu vyhovuje, príďte... :p
ja sa teším :p
Mohol by mi niekto poslat svoje t.c. na SS? Keby som sa stratila
dakujem.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No s tou fotodokumentáciou to bude asi problém. Dievčatá sa veľmi fotiť nechcú. Ale niečo vám namaľujeme, aby ste mali aspoň akú takú predstavu. Okrem toho Zitka, tiež sa môžeš ozvať, keď pôjdeš do Rbk navštíviť brata. Dáke stretko by sme zorganizovali aj na tvoju počesť.
Baby ak súhlasíte s fotom napíšte, inak nechám foťák doma.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
No s tou fotodokumentáciou to bude asi problém. Dievčatá sa veľmi fotiť nechcú. Ale niečo vám namaľujeme, aby ste mali aspoň akú takú predstavu. Okrem toho Zitka, tiež sa môžeš ozvať, keď pôjdeš do Rbk navštíviť brata. Dáke stretko by sme zorganizovali aj na tvoju počesť.
Baby ak súhlasíte s fotom napíšte, inak nechám foťák doma.
Simonka , chcela by som vyraziť počas dovolenkového obdobia na návštevu a to určite sa Vám ozvem ........dávam slovo, slovíčko
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať