Zavrieť

Porady

pozvanie na kavu

Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Viem ze teraz je najviac roboty, ale v pondelok 27. 3. 2006 budem v Rbk, mam tam pracovne stretnutie o 13,30.

Preto vsetky Ruzombercanky z porady pozyvam na kafeeeee(popripade aj caj, pre tie ktore kavu nepiju ), dievcata treba troska aj relaxovat, pol hodinky Vas nezabije...

PS. Alenka mozem Ta zobrat domkov, ak nepojdes v nejaku nerozumnu dobu...
Usporiadat
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

alušik
Baby-jagy, zase ak s nejakým termínom nevyrukujem ja, tak asi nikto. Takže navrhujem
UTOROK o 15.00 pred Kultúrou?
To ma mrzí ale v utorok určite nemôžem. Som sama doma a nemá mi kto postrážiť deti. Vo štvrtok by som asi mohla. Ale na mna sa nespoliehajte.
Prajem Vám príjemný pokec.
Ahojte
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Julča
To ma mrzí ale v utorok určite nemôžem. Som sama doma a nemá mi kto postrážiť deti. Vo štvrtok by som asi mohla. Ale na mna sa nespoliehajte.
Prajem Vám príjemný pokec.
Ahojte
Pridi aj s detmi...
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Čas sa posúva na 15,15 pred Kultúrou... Babenky moje, ja viem, že každá máte toho veľa. Každý máme veľa vecí, ktoré sa stíhať jednoducho musia. Ja to teda chápem. Bola by som však úprimne rada, ak by ste si čas čo i len na chvíľočku našli. Prosíííím, rada by som Vás videla aj osobne, komunikácia po telefóne mi akosi nestačí.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Účasť potvrdzujem na 99,99% Maja
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Situácia sa zmenila, aj ja prídem na 90%.
Už sa teším.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Aj Anka príde. Chytila som ju pod krk a nemohla ináč,len prisľúbiť účasť.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dievčatá, tak ste ma potešili... Naozaj som úprimne rada, že Vás uvidím.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jankasm
Ahojte, môžem sa pridať?

Pre Dasku: Alenka mi spomínala, že ideš autom. Zvezieš ma?
Janka,dúfame ,že budúce stretko budeš aj Ty medzi nami.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dievčatá, som rada, že sme sa stretli. Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Melnick
Janka,dúfame ,že budúce stretko budeš aj Ty medzi nami.
No v to pevne dúfam aj ja. To je fakt ako naschvál. Keď si to človek doma zariadi, malú som nechala na starosti manželovi, tak to musí prekaziť robota. Inokedy končím v pohode aj o 14.00 ale včera samozrejme do 16.00. No ale termíny sú termíny, nedalo sa odísť.
Už mám v kalendári poznačený dátum 8.12.2006, takže dúfam, že to tentokrát vyjde. :p
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

alušik
Dievčatá, som rada, že sme sa stretli. Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.
súhlasím, pri takomto stretnutí sa pookreje na duši i na tele a to nám treba, teśim sa že som poznala Jarku a ešte raz Ti ďakujem Mirka
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
alušik
Dievčatá, som rada, že sme sa stretli. Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.
Alenka, sice som tento datum navrhovala ja, ale ja budem asi v Oraviciach...., tak teraz Vam baby neviem presunieme to alebo sa zaobidete bezo mna...
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Daska
Alenka, sice som tento datum navrhovala ja, ale ja budem asi v Oraviciach...., tak teraz Vam baby neviem presunieme to alebo sa zaobidete bezo mna...
Daska, dáme iný dátum, napis kedy Ti bude vyhovovať a nejako to zladíme.....
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
o tyzden skor alebo neskor, t. j. 1,12, alebo 15,12,
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Keďže na predošlom stetku sme si povedali, že 15.12. bude už asi dosť zhon pred sviatkami, tak ja navrhujem radšej ten skorší termín 1.12.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Jej fakt? Ja isto prídem hlavne kvôli srdečnosti zúčastňujúcich sa, ale teda prioritou budeš Ty, možno pochopím o čom to tu celé točíš.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 22.11.06 at 07:45
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ja myslím, že jumper by rád prišiel hlavne kvôli Majke. No ale úprimne - moc tomu neverím, že sa ukáže...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Alenka, neber mi ilúzie, veď hádam aspoň trošku aj kvôli Tebe, mne a aj ostatným. On je skutočný gentlmen, isto by nedal prednosť len jedinej keď ju aj tak prezentuje ako pána a dokonca by neváhal vykasať aj rukávy, aby dokázal svoju pravdu. :p Vieš, ja som aj tak akosi presvedčená že témy,ku ktorým sa dnes už nikto akosi nehlási niekto predsa musel založiť a to znamená, že ktosi sa zane "hanbí".Ja to už chápem asi tak, že má preštudované, občítané všetky témy a podľa uváženia a v rámci "študentskej" srandy nás tu pravidelne navštevuje pod rôznymi nickmi a potom si píše a prispieva podľa vôle. Veď prečo aj nie? Len keby to bolo vždy také zrozumiteľné ako v témach toaletný papier, aj v tej čo sa písalo o tom ako žiarli na poradu/poraďáčky/ tuším nejaká mia...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Alenka, neber mi ilúzie, veď hádam aspoň trošku aj kvôli Tebe, mne a aj ostatným. On je skutočný gentlmen, isto by nedal prednosť len jedinej keď ju aj tak prezentuje ako pána a dokonca by neváhal vykasať aj rukávy, aby dokázal svoju pravdu. :p Vieš, ja som aj tak akosi presvedčená že témy,ku ktorým sa dnes už nikto akosi nehlási niekto predsa musel založiť a to znamená, že ktosi sa zane "hanbí".Ja to už chápem asi tak, že má preštudované, občítané všetky témy a podľa uváženia a v rámci "študentskej" srandy nás tu pravidelne navštevuje pod rôznymi nickmi a potom si píše a prispieva podľa vôle. Veď prečo aj nie? Len keby to bolo vždy také zrozumiteľné ako v témach toaletný papier, aj v tej čo sa písalo o tom ako žiarli na poradu/poraďáčky/ tuším nejaká mia...
Elenka, ale ten toaleťák stál za to, aspoň sme mali ďalšiu tému, na ktorej sme sa mohli vyblázniť a zasmiať..
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Ak sa nájdu na "Porade" vranovčania, ohláste sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať