Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
kukučka
... Keby normalne noviny pisali pravdu, nevznikali by "konspiracne".
.
Nerozlišujem, akú nálepku má médium. Hlúposti sa píšu aj v mainstreamových médiách aj v alternatívnych. Preto si informácie preverujem. Pokiaľ ide o informácie, ktoré sa vydávajú za vedecké, je to o to ľahšie.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
kukučka
Štúdia ukazuje, že očkované deti majú o 420% vyššie riziko ADHD ako neočkované


PS.
Tak ako vzdy, moj milovany minuskovac,skor ako si to precitas, ocakavam minusku
Skús hodiť očko sem:
http://www.oatext.com/Journal-of-Tra...cience-JTS.php

Journal of Translational Science (JTS) is an open access journal with comprehensive peer review policy and a rapid publication process.
...
JTS welcomes direct submissions from authors: Attach your word file with e- mail


Inými slovami, Journal of Translational Science zverejní každý článok, ktorý dostane.
Tak je. A ta studia bola viackrat stiahnuta kvoli nepresnostiam. Bolo by seriozne, keby to Z&M zmielilo. Inak robi celej teme medvediu sluzbu.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Katy a R
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...PGlh-BkIzUnIEQ
- ešte zaujímavý koment na konci článku - od Kennedyho jr.
Hmmmm, vyzera ze svedsky parlament ma zatemnene mozgy, uveril bludom najvyssieho rangu, sprta sa, do coho sa nerozumie, dal sa zmanipulovat a podlahol protivakcinacnym bludom.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.

A o svedskom parlamente si myslim svoje - hlasy volicov su dolezitejsie, ako zdravie deti.

Si zastanca neockovania - tak neockuj, myslim, ze mas syna- ak dostane napr.osypky- stane sa neplodnym- potom ti podakuje.
Naposledy upravil alaya1 : 04.06.17 at 09:06 Dôvod: dopln.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
korela
Ja vnímam výroky od takýchto ľudí v zmysle, kto vyššie sedí, dovidí ďalej. Určite majú väčší prístup k informáciám, ako ostatní smrteľníci. Tak prečo ich ignorovať?
Otázne je - sú tie informácie správne? Nerobia - neprekrúcajú informácie len preto, aby získali prospech pre seba, svoju firmu, firmu, kde pracujú?
Koľko už bolo takých i onakých článkov a nakoniec sa ukázalo, že sú to bludy a výmysly a to len preto, aby niekto miliardy nahrabal?
To mi nejak nesedi. Kto nahrabe miliardy, ked sa nebude povinne ockovat ?
Nehrabu sa miliardy prave tym, ze sa prikaze povinna administracia 100000000000 vakcin celemu svetu ?
Naposledy upravil taiko : 04.06.17 at 09:10
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.
nuz len som vyjadril potesenie nad rozhodnutim svedskej vlady a zaroven, som, ako si spravne poznamenala, poukazal na Tvoj prispevok.
Skusme ale zamerat na podstatu. Svedska vlada versus alaya z porady
2 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
Katy a R
Ing. Ľubomír Janoška
Katy a R
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...PGlh-BkIzUnIEQ
- ešte zaujímavý koment na konci článku - od Kennedyho jr.
PS - to, čo tam povedal o vakcíne, platí aj pre bežné potraviny
... to čo povedal Kennedy je len ako zaujímavosť (aj keď výstižné) ... článok je podstatný - informácia o rozhodnutí jednej vlády.
Ak je to pravda, tak podľa textu ide o to, že nebolo schválené povinné očkovanie, nie že bolo zakázané. Seriózne médium si nedovolí takýto "posun" od obsahu k nadpisu. Ale však aj úroveň komentárov niečo naznačuje.
A ak je to pravda, ešte stále to neznamená, že švédski poslanci vedia, o čom hlasujú. To by boli prví na svete
Mne pride podstatne, ze media, ktore povazujeme za seriozne, tuto spravu neuverejnili. Teda ja som to aspon nepotrehol.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.
nuz len som vyjadril potesenie nad rozhodnutim svedskej vlady a zaroven, som, ako si spravne poznamenala, poukazal na Tvoj prispevok.
Skusme ale zamerat na podstatu. Svedska vlada versus alaya z porady
Uroven tvojho prispevku hodnotit nebudem, kazdy si urobi usudok sam.
Rozdiel medzi mnou a svedskym parlamentom je v tom, ze ja si volicske hlasy nahanat nemusim.

Robim ine, myslim, ze zasluzne veci.Nech sa paci, mozes sa presvedcit sam.

Niekedy treba naozaj odlisovat, co je uz nemiestne, ani na takejto nic neriesiacej internetovej stranke.
4 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.
nuz len som vyjadril potesenie nad rozhodnutim svedskej vlady a zaroven, som, ako si spravne poznamenala, poukazal na Tvoj prispevok.
Skusme ale zamerat na podstatu. Svedska vlada versus alaya z porady
Uroven tvojho prispevku hodnotit nebudem, kazdy si urobi usudok sam.
Rozdiel medzi mnou a svedskym parlamentom je v tom, ze ja si volicske hlasy nahanat nemusim.

Robim ine, myslim, ze zasluzne veci.Nech sa paci, mozes sa presvedcit sam.

Niekedy treba naozaj odlisovat, co je uz nemiestne, ani na takejto nic neriesiacej internetovej stranke.
Neviem o zasluznych veciach, ktore robis, tak sa k nim vyjadrovat nejdem. Vidim len to co pises a robis na porade a k tomu sa rad vyjadrim.
PS: ak je stranka nic neriesiaca, tak co potom riesis ? Naco tu vlastne prispievas ?
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vyjadruj sa kolko chces, len prepac, ze to uz citat nebudem, mam prijemnejsiu napln dna, snad to prezijes. Uzivaj.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.

A o svedskom parlamente si myslim svoje - hlasy volicov su dolezitejsie, ako zdravie deti.

Si zastanca neockovania - tak neockuj, myslim, ze mas syna- ak dostane napr.osypky- stane sa neplodnym- potom ti podakuje.
skus vynechat zo svojich prispevkov mojho syna. Este je malicky a nedokaze sa este voci zlu branit.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Vyjadruj sa kolko chces, len prepac, ze to uz citat nebudem, mam prijemnejsiu napln dna, snad to prezijes. Uzivaj.....
pravda je , necitaj. Rob prijemnejsie veci. Ved stranka aj tak nic neriesi
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

To bol priklad, ak si nepochopill..Nehladaj zlo tak, kde nie je, ak by som napisala, ze neockuj synceka, robis dobre, to by bolo OK? Asi hej. nema to vyznam, prekrutis, ako chces.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
To bol priklad, ak si nepochopill..Nehladaj zlo tak, kde nie je, ak by som napisala, ze neockuj synceka, robis dobre, to by bolo OK? Asi hej. nema to vyznam, prekrutis, ako chces.
ja som myslel, ze uz si uzivas prijemnejsich veci
PS: Ty nepis o mojom syncekovi nic. Tak to bude najlepsie. To bude OK
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
Katy a R
Ing. Ľubomír Janoška
Katy a R
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...PGlh-BkIzUnIEQ
- ešte zaujímavý koment na konci článku - od Kennedyho jr.
PS - to, čo tam povedal o vakcíne, platí aj pre bežné potraviny
... to čo povedal Kennedy je len ako zaujímavosť (aj keď výstižné) ... článok je podstatný - informácia o rozhodnutí jednej vlády.
Ak je to pravda, tak podľa textu ide o to, že nebolo schválené povinné očkovanie, nie že bolo zakázané. Seriózne médium si nedovolí takýto "posun" od obsahu k nadpisu. Ale však aj úroveň komentárov niečo naznačuje.
A ak je to pravda, ešte stále to neznamená, že švédski poslanci vedia, o čom hlasujú. To by boli prví na svete
Mne pride podstatne, ze media, ktore povazujeme za seriozne, tuto spravu neuverejnili. Teda ja som to aspon nepotrehol.
Jedni to neuverejnili, druhí to skreslili.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.
nuz len som vyjadril potesenie nad rozhodnutim svedskej vlady a zaroven, som, ako si spravne poznamenala, poukazal na Tvoj prispevok.
Skusme ale zamerat na podstatu. Svedska vlada versus alaya z porady
Nie vláda, ale parlament. Snáď neveríš, že rozumejú tomu, o čom rozhodujú.
Ala má určitú kvalifikáciu a prax, ktorú poslanci nemajú.
A má aj zodpovednosť, ktorú poslanci nemajú.
V tomto kontexte sa mi nechce veriť, čo si napísal. Pripadá mi ako nepremyslená podpásovka.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ing. Ľubomír Janoška
Nie vláda, ale parlament. Snáď neveríš, že rozumejú tomu, o čom rozhodujú.
Ala má určitú kvalifikáciu a prax, ktorú poslanci nemajú.
A má aj zodpovednosť, ktorú poslanci nemajú.
V tomto kontexte sa mi nechce veriť, čo si napísal. Pripadá mi ako nepremyslená podpásovka.
---------
... nuž podľa teba švédsky parlament, či vláda (aj iné parlamenty... napr rakúsky) určite nerozumejú o čom rozhodujú - ale hlavne že náš parlament tomu rozumie dokonale!
...
no a fakt neviem - načo sa to vôbec rozbehlo smerom vzájomného urážania - priložila som len jeden článok - kto chce si ho môže prečítať, môže ignorovať, môže sa na to vys....bodnúť, môže patrične "ohodnotiť (-)" - alebo nečítať vôbec.
Nikto ti tvoj názor neberie - ale to ešte neznamená, že ten tvoj názor je jediný správny. Nikto nemôže mať iný? - a ostatných, ktorí majú iný názor treba znevážiť,
Ja keď nebudem chcieť čítať niektoré príspevky - tak ich jednoducho neprečítam ... a nebudem to tu všetkým oznamovať (načo je to dobré?).
Naposledy upravil taiko : 04.06.17 at 21:59 Dôvod: uprava citovania
4 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Katy a R
Ing. Ľubomír Janoška
Nie vláda, ale parlament. Snáď neveríš, že rozumejú tomu, o čom rozhodujú.
Ala má určitú kvalifikáciu a prax, ktorú poslanci nemajú.
A má aj zodpovednosť, ktorú poslanci nemajú.
V tomto kontexte sa mi nechce veriť, čo si napísal. Pripadá mi ako nepremyslená podpásovka.
---------
... nuž podľa teba švédsky parlament, či vláda (aj iné parlamenty... napr rakúsky) určite nerozumejú o čom rozhodujú - ale hlavne že náš parlament tomu rozumie dokonale!
...
no a fakt neviem - načo sa to vôbec rozbehlo smerom vzájomného urážania - priložila som len jeden článok - kto chce si ho môže prečítať, môže ignorovať, môže sa na to vys....bodnúť, môže patrične "ohodnotiť (-)" - alebo nečítať vôbec.
Nikto ti tvoj názor neberie - ale to ešte neznamená, že ten tvoj názor je jediný správny. Nikto nemôže mať iný? - a ostatných, ktorí majú iný názor treba znevážiť,
Ja keď nebudem chcieť čítať niektoré príspevky - tak ich jednoducho neprečítam ... a nebudem to tu všetkým oznamovať (načo je to dobré?).
Ak som urazil niektorého z diskutérov porady, ospravedlňujem sa. Nie som si vedomý žiadneho slovného útoku na spoludiskutérov.


To nič nemení na tom, že kolektívne orgány vrátane parlamentov (a NRSR určite nie je výnimkou) a ich členovia nenesú žiadnu zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Väčšina poslancov nerozumie odborným témam ako sú napríklad medicínske témy, pretože na to jednoducho nie sú kvalifikovaní. Od toho majú stanoviská odborníkov, ktorými sa riadia alebo neriadia.
Naposledy upravil taiko : 04.06.17 at 21:59 Dôvod: uprava citovania
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
alaya1
Taiko, aku hodnotu ma tento tvoj prispevok, okrem toho, ze nim statocne poddzubujes, k teme ockovania.
nuz len som vyjadril potesenie nad rozhodnutim svedskej vlady a zaroven, som, ako si spravne poznamenala, poukazal na Tvoj prispevok.
Skusme ale zamerat na podstatu. Svedska vlada versus alaya z porady
Nie vláda, ale parlament. Snáď neveríš, že rozumejú tomu, o čom rozhodujú.
Ala má určitú kvalifikáciu a prax, ktorú poslanci nemajú.
A má aj zodpovednosť, ktorú poslanci nemajú.
V tomto kontexte sa mi nechce veriť, čo si napísal. Pripadá mi ako nepremyslená podpásovka.
1. Ja tomu verím, čo napísal
2. Ja ale aj pevne verí, že nešlo o nepremyslenú podpásovku...skôr opačne.

To je niečo podobné, ako keby som vyslovil názor, že holanďan je inteligent...ale ide skôr o opačný názor.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ing. Ľubomír Janoška
To nič nemení na tom, že kolektívne orgány vrátane parlamentov (a NRSR určite nie je výnimkou) a ich členovia nenesú žiadnu zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Väčšina poslancov nerozumie odborným témam ako sú napríklad medicínske témy, pretože na to jednoducho nie sú kvalifikovaní. Od toho majú stanoviská odborníkov, ktorými sa riadia alebo neriadia.
Ak by išlo o odborníkov bez postranných úmyslov, bolo by to skvelé a keby mali aspoň oni skutočne pravdivé informácie, na základe ktorých by sa rozhodovalo.
Ja to vnímam zasa tak, ako bolo uvedené vyššie "A o svedskom parlamente si myslim svoje - hlasy volicov su dolezitejsie, ako zdravie deti."
Pridám, niekomu ide o hlasy, inému o peniaze alebo dokonca nobelovku. Komu z nich záleží na ľuďoch vo všeobecnosti? Stačí si uvedomiť činnosť jedného starca, čo chce zmeniť svet.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať