Zavrieť

Porady

TLAČ SUVAHY V OMEGE- 1000x HELP !!!

Ľudkovia ide ma poraziť prosím tlačí Vám v Omege súvyhu ORIGINÁL výkaz? - mne strany čo sú na šírku odkrajuje prvé číslice - pomožete niekto??? dííík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    sway
    Ľudkovia ide ma poraziť prosím tlačí Vám v Omege súvyhu ORIGINÁL výkaz? - mne strany čo sú na šírku odkrajuje prvé číslice - pomožete niekto??? dííík
    ....nechávam to tu aj keď som to už vyriešila - ak by mali aj iní problém - treba nastaviť pri laserJet tlačiarni najvyššiu kvalitu tlače a je to OK

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    A tlačíš to s označením tej vrchnej bodky - export? Tam by mal byť originálne tlačivo pre DU... To nám aj ukazovala na krosáckom seminári, kadiaľ tlačiť originály.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Lubica3
    A tlačíš to s označením tej vrchnej bodky - export? Tam by mal byť originálne tlačivo pre DU... To nám aj ukazovala na krosáckom seminári, kadiaľ tlačiť originály.
    ano, dík, už to mám všetko OK.

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Sway, a to tlačíš do originálnych tlačív, alebo čiernobiele ako vylezú z programu odovzdáš na daňový úrad?

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Lucy
    Sway, a to tlačíš do originálnych tlačív, alebo čiernobiele ako vylezú z programu odovzdáš na daňový úrad?

    Na daňový odovzdám čierno-biele ako ich vytlačím, ale v tej voľbe - tlač do originálu tlačiva DÚ.Aj výkazy, aj DP.
    Berú to v pohode.

    TLAČ SUVAHY V OMEGE- 1000x HELP !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.