Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
tak tomu rozumiem ešte menej!
Ach Tanče, tak teraz nerozumiem ja, prečo tomu rozumieš ešte menej.

...ja zas nerozumiem prečo firma na predaj ovocia a zeleniny má názov ,,DobryEx"...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Ach Tanče, tak teraz nerozumiem ja, prečo tomu rozumieš ešte menej.
čo je na tom že nerozumiem tomu čo je DobrysEX? ...

danushka Pozri príspevok
...ja zas nerozumiem prečo firma na predaj ovocia a zeleniny má názov ,,DobryEx"...
...snáĎ dobrý aj po expozícii???
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ivana Š Pozri príspevok
Tanče, sú dva príspevky, v ktorých ide o písmenko S
jeden bol č. 549 od Georeo o firme DobrýEx
a druhý č. 555 od elli - čakaj 6 skúnd
No ale ani toto nesedí, lebo veď v prísp. 549 ide o písmenko S, (čomu, ako som už uviedla - nerozumiem) a v 555 o písmenko E.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
čo je na tom že nerozumiem tomu čo je DobrysEX? ...

...snáĎ dobrý aj po expozícii???
Preboha Tančeééé, vylez z tej jaskyne už konečne, už nechoď na víkend do chalúpky v lese, kocúrik si bez Teba nejakú myšku ulapí, lupni niečo naEX, na výkladový slovník kašlííííí moja, takéto niečo nemmôže povedať taký tajfún ako TY - PÚ.

...prosím nevšímajte si ostatní vrchný citát, to bol preklep...
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Dnes ráno môj syn nechcel ísť do škôlky, lebo mu pani učiteľka včera povedala, že mu zašije ústa... Ale - vyjasnili sme si to.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Robili sme inventarizáciu majetku, na jednej predložke nebolo inventárne číslo. A miesto slova predložka som bez okuliarov prečítala slovo predkožka.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
anklar Pozri príspevok
Chobot si fakt zasluhuje ocenienie. Však, padro?
tak ano alebo nie nie?


VladoaKatka Pozri príspevok
Dnes sme kúpili dvoch kaprov. Keď sme prišli domov dali sme ich do vane a napustili vodu. Prezvonila som mladých, aby doviedli vnúčku. Poslednú dobu stále sa hárá - že chytá ryby, hádže švihadlo cez sedačku - a tomu hovorí, že chytá ryby....
aj nas pes sa hara ale nechyta ryby so svihadlom
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Preboha Tančeééé, vylez z tej jaskyne už konečne dala som na teba a vyrazila som do Česka aby som chytila poslednú historickú pečiatku na hranici. \ale nič, ani neprišli do busu, a ani cestou nebol žiaden dobrý \ex. , už nechoď na víkend do chalúpky v lese, kocúrik si bez Teba nejakú myšku ulapí, lupni niečo naEX -smola - nempijem, na výkladový slovník kašlííííí moja, takéto niečo nemmôže povedať taký tajfún ako TY - PÚ. - akože by nie? Príroda je nevyspyteteľná
Naposledy upravil Tanče : 21.12.07 at 19:54
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

jajkach Pozri príspevok
bežne sa mi stane, že napíšem bankové polopatky alebo bankové popaltky
ja mám zas bankové polpatky
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak asi sa mi po tých sladkých Vianociach poriadne pokazil zrak. Čítam názov témy "Nepečená cukrovka". Hmmm, je aj pečená? Alebo je to nepečená cukrovinka?
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Eulalia Pozri príspevok
Tak asi sa mi po tých sladkých Vianociach poriadne pokazil zrak. Čítam názov témy "Nepečená cukrovka". Hmmm, je aj pečená? Alebo je to nepečená cukrovinka?

Tak mne sa to zasa podarilo prečítať ako " Napečená cukrovinka" a hádala som, ktože nám ju chce ponúknuť.


Jarka
-------
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

jamis Pozri príspevok
Tak mne sa to zasa podarilo prečítať ako " Napečená cukrovinka" a hádala som, ktože nám ju chce ponúknuť.


Jarka
-------
Jarka, asi by som takú ponuku s vďakou odmietla. Ešte sa nepojedlo všetko, čo bolo pred Vianocami napečené a už ďalšie.... veď to budem musieť držať diétu celý rok, aby som zhodila všetky tie kilá....
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Eulalia Pozri príspevok
Jarka, asi by som takú ponuku s vďakou odmietla. Ešte sa nepojedlo všetko, čo bolo pred Vianocami napečené a už ďalšie.... veď to budem musieť držať diétu celý rok, aby som zhodila všetky tie kilá....
Evka, tak tento problém nemám. Celé Vianoce mám doma napáskovaného vnuka a ten sa postaral o to, aby sa dačo nepokazilo. Už nič nie je na ponúknutie a piecť sa mi veru už nechce. Takže Nový rok bude bez cukroviniek. Aj tak dobre.

Jarka
------
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Práve som prečítala namiesto "príjmy z prenájmu" príjmy z PORCELÁNU. A zároveň som si spomenula na český film, len neviem presne názov, ale boli tam dievčatá, čo pracovali v sklade s porcelánom :-)
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

michelle84 Pozri príspevok
Práve som prečítala namiesto "príjmy z prenájmu" príjmy z PORCELÁNU. A zároveň som si spomenula na český film, len neviem presne názov, ale boli tam dievčatá, čo pracovali v sklade s porcelánom :-)
Holky z porcelánu
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mne sa dnes toto objavilo na obrazovke:

Nefunkčne zadaná Blog. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi

Alebo Blog je ženského rodu?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

liba2:
"Tu nováčikovia vyjadrujú svoje pocity z fungovania porada.sk - ale nakladú otázky. "


Tak toto je preklep.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Na jarmoku predavali koksove cukriky...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ajale Pozri príspevok
Na jarmoku predavali koksove cukriky...
A nakúpila si si? Aj do zásoby?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

ajale Pozri príspevok
Na jarmoku predavali koksove cukriky...
Ty kokso! Také hocikde nekúpiš...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať