Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Re: Pn a povinnosť zamestnanca

....s tým že je chopný do práce od 14.7.2008.

a ja sa neviem donútiť chopiť sa práce ani dnes
Naposledy upravil ZEvina : 05.08.08 at 13:28 Dôvod: doplnenie názvu príspevku
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Aj takto sa dá napísať slovo "dobropisom": dobrborpisom

Autor preklepu som ja.

apo
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Tak dnes sa mi podarilo toto: príspevok na udranie občana...
- a oni ho chcú len udržať
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
mirpo Pozri príspevok
Tak dnes sa mi podarilo toto: príspevok na udranie občana...
- a oni ho chcú len udržať

dobré........
.. a jeden sa môže udrať, aby udržal občana...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ten kto ma peniaze a cas, tak aj skridla sa da srobovat. Ma prdlisovane otvory. Pri hrebeni sa tiez srobuju.
A potom uz neodfukne.....

0



akéže sú to otvory?...aspoň,že ich neodfúkne...
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

arizona Pozri príspevok
Ten kto ma peniaze a cas, tak aj skridla sa da srobovat. Ma prdlisovane otvory. Pri hrebeni sa tiez srobuju.
A potom uz neodfukne.....

0



akéže sú to otvory?...aspoň,že ich neodfúkne...
Vietor asi škridlu neodfúkne, ale pokrývač by nemal požívať veľa strukovín, lebo tie prdlisované otvory môžu narobiť veľa neplechy.

apo
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

aj takto sa dá napísať : správa z výkonu srávy
keď som to uvidela na schôdzi až som zamrzla, lebo to takto bolo zverejnené vo vchodoch.
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

z vlastnej tvorby - úhrada PHM krtou
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Krásny list z preklepov stiahnutý z Porady ... Autori preklepov Poraďáci, autor listu ??? pán Mihál.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Ako vyžiť čiernu reďkovku?
Včera
02:17 PM

nooo... da sa vselijako
0 0
Bea16 Bea16

Bea16 je offline (nepripojený) Bea16

A prosím " kaktúru vydanú " máte niekto? ( a to som sa na to 8 mesiacov pozerala, kým som si to všimla!!! )
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

ReklamaNávšetvnosť a reklama na Porada.sk

- úvodná strana
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Re: Opravné priznanie k DPH
Prosim Vas može sa podať opravné DP ked sa ohlásila daňova konterola ale ešte nie je podpísany protokol o danovej kontrole?


...aj ja ich nazývam všeliako, ale konterola???
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Tí naši zbláznení zákonodarcovia sa neustále vŕtajú v zákone 511/1992 takže neviem naisto. Ale pri posledných dvoch daňových kontrolách som do podpisu preberacieho protokolu mohol podať dodatočné DP, pri prvom prípade mi to poradili práve pri začatí DK keď som sa informoval na možnosť odpočítať daň, na ktorú som prišiel pri kompletovaní dokladov k DK.

Posledná zmena je pokiaľ viem postavená tak, že do podpisu ukončenia daňovej kontroly je možné ešte urobiť úkon k uplatneniu nároku na odpočet dane. Po ukončení DK je možné podať dodatočné DP s nárokom na odpočet dane ale iba na doklady, ktoré neboli kontrolované, domnievam sa že to prichádza do úvahy v takom prípade, že chcem odpočítať daň z dokladu, ktorý nebol zaúčtovaný, inak si to neviem predstaviť.


Poznámka:
V otázke je uvedené opravné DP, predpokladám že otázka sa týka dodatočného DP.
apo
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
apo, ale toto je odľahčovacia téma, teda srandy ... a otázka, na ktorú si odpovedal, nie je otázkou, ale príkladom na preklep.
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Rozalka Pozri príspevok
apo, ale toto je odľahčovacia téma, teda srandy ... a otázka, na ktorú si odpovedal, nie je otázkou, ale príkladom na preklep.
Pardón, mal som otvorené dve okná a tak sa dostala odpoveď do inej témy, ale keď hovoríme o bláznivých zákonodarcoch tak je to tiež tak trochu na pobavenie.

apo
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

apo Pozri príspevok
Pardón, mal som otvorené dve okná a tak sa dostala odpoveď do inej témy, ale keď hovoríme o bláznivých zákonodarcoch tak je to tiež tak trochu na pobavenie.

apo
... a niekedy aj poriadne do plaču
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

http://www.cas.sk/clanok/86617/jamni...ocializme-bez-biliniek-a-divadla.html
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ja som dnes videla pekný preklep - opučenie, namiesto poučenie . Veľmi sa mi to slovo páči.... asi ho budem používať
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

apo Pozri príspevok
Tí naši zbláznení zákonodarcovia sa neustále vŕtajú v zákone 511/1992 takže neviem naisto. Ale pri posledných dvoch daňových kontrolách som do podpisu preberacieho protokolu mohol podať dodatočné DP, pri prvom prípade mi to poradili práve pri začatí DK keď som sa informoval na možnosť odpočítať daň, na ktorú som prišiel pri kompletovaní dokladov k DK.

Posledná zmena je pokiaľ viem postavená tak, že do podpisu ukončenia daňovej kontroly je možné ešte urobiť úkon k uplatneniu nároku na odpočet dane. Po ukončení DK je možné podať dodatočné DP s nárokom na odpočet dane ale iba na doklady, ktoré neboli kontrolované, domnievam sa že to prichádza do úvahy v takom prípade, že chcem odpočítať daň z dokladu, ktorý nebol zaúčtovaný, inak si to neviem predstaviť.
Poznámka:
V otázke je uvedené opravné DP, predpokladám že otázka sa týka dodatočného DP.
apo
Rozalka Pozri príspevok
apo, ale toto je odľahčovacia téma, teda srandy ... a otázka, na ktorú si odpovedal, nie je otázkou, ale príkladom na preklep.
a ja čítam, čítam...a hľadám nejaký srandovný preklep!Ešte raz čítam a čudujem sa,čo je tam smiešne
Potom posuniem ďalej a jééé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať