Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

majitelka butiku sa strasne zacala smiat a povedala mi ze: vy ste uctovnicka, ze?
povedala som jej totiz "prosim, ukazte mi radsej nejake cele plavky, tieto podvojne plavky - to uz je iba pre mladsie ako som ja"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
majitelka butiku sa strasne zacala smiat a povedala mi ze: vy ste uctovnicka, ze?
povedala som jej totiz "prosim, ukazte mi radsej nejake cele plavky, tieto podvojne plavky - to uz je iba pre mladsie ako som ja"
No, tak sa prezradiť !:pPrezradila si naraz dve veci.:p
0 0
Metodik Metodik

Metodik je offline (nepripojený) Metodik

prispievateľ do odborných časopisov, večný odporca nelogických výkladov zákona ...viac
Pripájam aj ja svoj jeden trapas v živote:
Keď som začínala, šéf mi pridelil jedného klienta a zároveň mi o ňom povedal, že sa volá Ing.Mačiatko. Lenže to mi povedal ráno a klient mal prísť až poobede. Klient prišiel a počas celého stretnutia som ho oslovovala Ing.Kocúrik. Ani brvou nepohol, ani raz ma neopravil. Takže ja pán Kocúrik sem, pan Kocúrik tam , dokonca som zakričala na sekretárku, že by som poprosila kávu pre Ing.Kocúrika. Ten hurónsky smiech zo sekretariátu som pokladala za to, že počuli nejaký dobrý vtip.
Až keď odchádzal, vymenili sme si vizitky a ja som vlastne zistila prečo sa na tom sekretariáte smiali.Momentálne patrí medzi mojich top klientov a na tejto epizode sa veľakrát schuti zasmejeme.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Metodik
Pripájam aj ja svoj jeden trapas v živote:
Keď som začínala, šéf mi pridelil jedného klienta a zároveň mi o ňom povedal, že sa volá Ing.Mačiatko. Lenže to mi povedal ráno a klient mal prísť až poobede. Klient prišiel a počas celého stretnutia som ho oslovovala Ing.Kocúrik. Ani brvou nepohol, ani raz ma neopravil. Takže ja pán Kocúrik sem, pan Kocúrik tam , dokonca som zakričala na sekretárku, že by som poprosila kávu pre Ing.Kocúrika. Ten hurónsky smiech zo sekretariátu som pokladala za to, že počuli nejaký dobrý vtip.
Až keď odchádzal, vymenili sme si vizitky a ja som vlastne zistila prečo sa na tom sekretariáte smiali.Momentálne patrí medzi mojich top klientov a na tejto epizode sa veľakrát schuti zasmejeme.
Možno je to tým, že kocúrikovia majú radi mačiatka:p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tweety
No, tak sa prezradiť !:pPrezradila si naraz dve veci.:p
aaaale nie, prezradila som iba to, cim sa zivim ... to druhe netreba prezradzat, skor by som povedala, ze sa to neda uz ani zatajit staci jeden pohlad
0 0
Metodik Metodik

Metodik je offline (nepripojený) Metodik

prispievateľ do odborných časopisov, večný odporca nelogických výkladov zákona ...viac
Ale najväčší trapas v živote som zažila, vtedy keď som viezla svoju dcéru do školy. Mala so vyjsť z vedľajšej cesty na hlavnú čo bolo takmer nemožné, kvôli hustému prudu vozidiel. Za mnou stál netrpezlivý šofér, ktorý okrem vytrubovania pridal aj slovné invektíva typu"sliepka, no ženská na ceste," , ktoré naberali na grádoch. Nakoniec sa zaradil tesne vedľa mňa a neustále ma atakoval, až som to nevydržala a ukázala som mu vztýčený prostredný prst na ruke, kedy ostatné prsty smerujú smerom do dlane a pridala pár šťavnatých slov. Tým by to malo všetko končiť, lenže nekončilo.Po príchode do práce ma volal šéf k sedeniu s novým klientom.Vošla som do kancleárie a skoro som odpadla. Oproti mne sedel môj starý známy z cesty.Šéf si všimol naše vzájomné rozpaky a opýtal sa " Vy sa poznáte?" No a naša odpoveď :
" Krátko, ale veľmi intenzívne" Doteraz je nielen mojim klientom, ale aj veľmi dobrým kamarátom.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

ayya
majitelka butiku sa strasne zacala smiat a povedala mi ze: vy ste uctovnicka, ze?
povedala som jej totiz "prosim, ukazte mi radsej nejake cele plavky, tieto podvojne plavky - to uz je iba pre mladsie ako som ja"

jéééémine, toto bolo dobré
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...teraz mi prišla na rozum jedna situácia z predchádzajúcej roboty. Kútiky mi ťahá do úsmevu aj keď vtedy mi moc do smiechu nebolo...kolegynka sa aj nahnevala...

V práci sme boli viacčlenný kolektív tzv. THP pracovníkov. Neviem akou náhodou sa takto stretli 4 "baby" s priezviskom začínajúcim na písmeno K. Kaštierová, Kmeťová, Kriváňová, Kušnierová. Denne hodili vyše 50 podpisov, tak napríklad na príjemky si to skracovali a každá píslala iba K Každá ho písala ináč. Keď som tam nastúpila, bola som čerstvo von zo školy, ovládajúca teóriu...no a tie ich "káčka" mi pripadali rovnaké. Pri evidovaní faktúry som si všimla nejakú nezrovnalosť na nej, tak som išla do vedľajšej kancelárie s tým, že "ktorá K podpisovala toto a nevšimla si že tento údaj je tam zlý?" Zostalo tam hrobové ticho. Na to som len vypotila: "Prepáčte!" a zdúchla som...

0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Aj mne sa jeden podaril, už dávno( ešte za Franz Jozefa ). Mala som 10-11 rokov. Bola som na práydninách u tety. Teta mi jedného dňa dala do ruky peniaze a poslala kúpiť vložky. Cestom do obchodu som premýšľala čo to môže byť a nakoniec som usúdila. že som zle rozumela. Vošla som do obchodu a suverénne som si vypýtala VLOČKY. ALe beda! Predavač začal dávať otázky. Aké. vločky, na čo...... Ja že neviem......, že mňa poslali......
Podľa mojej hotovosti sa predavač rozhodol, že to budú mydlové a okrem toho tie aj najviac kupujú
0 0
teta Mony teta Mony

teta Mony je offline (nepripojený) teta Mony

Aj mne sa zadarilo, do objednávky som namiesto uvoľňovacie roztoky, napísala uvľňovacie ROZKROKY.
Dodnes si zo mňa robia srandu či som už aspoň jeden našla.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Všimli ste si novú tému - o kominukácii???
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tie rozkroky sú pekné
Ale Ayyine podvojné plavky sa asi stanú legendou porady, už som si ich všimla aj v ďalšej téme
Ayya, dúfam, že sa teraz na mňa nenahneváš:p :p :p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Eulalia
Tie rozkroky sú pekné
Ale Ayyine podvojné plavky sa asi stanú legendou porady, už som si ich všimla aj v ďalšej téme
Ayya, dúfam, že sa teraz na mňa nenahneváš:p :p :p
heeej? jasne ze sa nenahnevam, ved by som to sem inak nepisala, ... a kde to najdem? skusim cez vyhladavanie


doplnenie: nenasla som prezrad prosim, kde to najdem? vdaka
Naposledy upravil ayya : 16.06.06 at 15:57
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Marianna01
Všimli ste si novú tému - o kominukácii???
vsimli sme si to
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ayya
heeej? jasne ze sa nenahnevam, ved by som to sem inak nepisala, ... a kde to najdem? skusim cez vyhladavanie


doplnenie: nenasla som prezrad prosim, kde to najdem? vdaka
nepamätám, keď objavím, dám vedieť, len som to zaregistrovala, že to je už aj niekde inde:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marianna01
Všimli ste si novú tému - o kominukácii???
Až teraz som pochopila, prečo si to dala do tejto témy
Z toho vidno, aký je človek nepozorný a ako povrchne číta - v tomto prípade som to ja, ten nepozorný čitateľ
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
ayya
...nenasla som prezrad prosim, kde to najdem? vdaka
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=178
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

vdaka
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vidím, že AVO je šikovnejšia, predbehla ma, teraz som to tam objavila
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ako to má byť správne?

Vanda alebo vnada?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať