Zavrieť

Porady

tajné pomstychtivé mínuskovanie

Richard,

fakt ma už štve,ako sa tu niekto potichu mstí v téme,v ktorej sa spomenie pes.To,že si spravil mínuskovanie tajné,to je najväčšia chyba na porade.na všetko ostatné som si už zvykla.Ale toto je rana pod pás ľuďom,ktorí sa snažia tu niekomu poradiť a radia dobre.

Kedysi si písal,že ak niekto bude pomstychtivo mínuskovať,že mu zrušíš túto možnosť.

nejde o moje mínusky,na tie kašlem,ide mi o pomstu,ktorá je očividná,ale nie voči mne (zatiaľ)

Ale kašleš na to,tak isto,ako si sľúbil vytvoriť zoznam moderátorov.

Možno Ti vyhovuje,keď sa tu robí zlá krv medzi užívateľmi.

nečakám,že budeš akokoľvek reagovať,tak isto,ako si nereagoval ani na ten zoznam moderátorov.Ale musela som Ti to napísať.

edit:doplnenie do textu
Naposledy upravil kopretinka : 03.02.14 at 14:09
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak teda, nechcem vyryvat, ale ak majitel stranky dal moznosti na hodnotenie, tak asi ocakaval a vyzyval k tomu, ze sa budu pouzivat a kazdy si ich pouziva podla svojho nazoru. Niektori vykrikuju, ked dostanu, ale cusia ked rozdavaju .
A ze uz vadia aj tie o definovani komentu, nie odpovede, no, ak to niekomu tak pride, tak asi to tak ponima.
A ked niekto nechce radit a byt napomocny zdarma, nikto ho nenuti, aby na stranke zotrvaval.
2 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

alaya1
Tak teda, nechcem vyryvat, ale ak majitel stranky dal moznosti na hodnotenie, tak asi ocakaval a vyzyval k tomu, ze sa budu pouzivat a kazdy si ich pouziva podla svojho nazoru. Niektori vykrikuju, ked dostanu, ale cusia ked rozdavaju .
A ze uz vadia aj tie o definovani komentu, nie odpovede, no, ak to niekomu tak pride, tak asi to tak ponima.
A ked niekto nechce radit a byt napomocny zdarma, nikto ho nenuti, aby na stranke zotrvaval.
no ked nechces vyryvat tak nevyryvaj .... skus citat s porozumenim, klikni si na ten link, pozri si odpovede a skus abstrahovat od toho, ze som to pisala ja
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mínusky je treba brať ako mínus, takto, - , mínus tejto porady! Je síce pravda, že číslo členov porady neustále stúpa, rastie. Ale je aj pravda, že kopec členov už na poradu ani nečukne, klikne. Osobne, mňa mínuska poteší, ak je objektívna. Ak nie, isto poteší jeho, udávateľa, či zadávateľa mínusky ...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ak to niekto hodnotil ako koment, je to jeho vec, skus trocha akceptovat aj nazor inych a ked ti to nevyhovuje, ze je tu dana tato moznost hodnotit anonymne odhlas sa zo stranky.
1 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Obrazne, v dnešnej dobe je treba prehltnúť, kde čo pre prežitie. A bolo to v inej dobe iné? Bude to iné? Keď tu už nebudeme, ľudia, život, ĽUDSTVO áno?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

alaya1
Ak to niekto hodnotil ako koment, je to jeho vec, skus trocha akceptovat aj nazor inych a ked ti to nevyhovuje, ze je tu dana tato moznost hodnotit anonymne odhlas sa zo stranky.
alaya a ty skus prosim ta akceptovat to, ze mam rovnake pravo tu pisat ako ty ... ak mas problemy s mojimi prispevkami, tak ich necitaj a to, kedy sa ja odhlasim zo stranky, nechaj laskavo na mna

ja neupieram nikomu pravo hodnotit prispevky, dokonca akceptujem aj to, ze su anonymne ... Richard ale pisal:

Richard
Napíš mi konkrétne kde a ak je to častý jav a robí to neoprávnene tak zruším dotyčnému možnosť hlasovať.
- takze som konkretne napisala a Richard nereaguje

toto je tema o tajnom pomstychtivom minuskovani, ak si si nevsimla
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

avalik
alaya1
Ak to niekto hodnotil ako koment, je to jeho vec, skus trocha akceptovat aj nazor inych a ked ti to nevyhovuje, ze je tu dana tato moznost hodnotit anonymne odhlas sa zo stranky.
alaya a ty skus prosim ta akceptovat to, ze mam rovnake pravo tu pisat ako ty ... ak mas problemy s mojimi prispevkami, tak ich necitaj a to, kedy sa ja odhlasim zo stranky, nechaj laskavo na mna

ja neupieram nikomu pravo hodnotit prispevky, dokonca akceptujem aj to, ze su anonymne ... Richard ale pisal:

Richard
Napíš mi konkrétne kde a ak je to častý jav a robí to neoprávnene tak zruším dotyčnému možnosť hlasovať.
- takze som konkretne napisala a Richard nereaguje

toto je tema o tajnom pomstychtivom minuskovani, ak si si nevsimla

Valika, správne!

Nie len alaya má svoju hlavu, každý ju má, aj to čo v nej má. Má každý práva podľa pravidiel tejto stránky? Má! Môže mínuskovať? Môže, každého? Môže! Len to, čo šéf uzná za nevhodné sa nemôže, prípadne jeho prisluhovači, moderátori, uznajú za nevhodné ...

A čo všetko je vhodné na tejto stránke, či aj nevhodné sa príležitostne hodí ... nevadí ...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tajne je kazde minuskovanie a ci pomstichtive? To zalezi na uhle pohladu. Riadim sa tym, ze nech prvy hodi kamenom ten, co je bez viny. Ale minat tokko energie pre, pardon, debilitu, sa mi zda zbytocne.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Viete, pani alaya, nazval by som to banalitou, nie debilitou ... a energiu? Každý ju potrebuje, že?

Kameň? Ako dôkaz neviny, ktorí zabije ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž tak ty si maj reklamy a klikaj na ne - ja ich nemám... neklikám.
A sú dve možnosti, ako sa zbaviť reklám - jedna lepšia ako druhá....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - ako myslíš.... Keď som mulo, čo si potom ty?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ach jááááj,

čo už s tebou....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
dorkahovorilka

najmenej 4 roky vám to píšem :

Richard na vás sere = jemu ide o prachy
(už sa zabáva iba tým,aby všetko nové prečítal a aby vylučoval "nevhodné" nicky)

a vy nič

ďalej necháte robiť zo seba handry = použije a odhodí

Aj tento nick zmizne
aj SS

ale urobím iný a SS ti pošlem ešte raz
A vari naozaj? Lebo ja som mu ešte ani cent nedal....
Ja by som sa až takto, prepáč, pri tvojich vedomostiach, ako to dnes s reklamami a klikaním funguje, nezhodila.
Niekedy je lepšie radšej neodpovedať, ako napísať klamstvo, ľudia nie sú hlúpi.
.

Ešte horšie je, keď tu ide v príspevkoch o číre beštiálne vymyslené a intrigami podchytené klamstvo. To už zachádza do dg. Táto veta sa teba netýka.
.
Web beží už samostatne, predpokladám, že má ustanoveného zodpovedného orla, ktorý tu na to dohliada. Ale Porada ako taká sa prentrasformovala do úplnej inej podoby, ako bola predtým. Jej "genius loci" už ťažko povstane z pôvodnej pozície. Treba však priznať, že jej pôvodná podoba bola unikátna, dnes je skôr univerzálna. Ale je to stále Porada.
4 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Nuž tak ty si maj reklamy a klikaj na ne - ja ich nemám... neklikám.
A sú dve možnosti, ako sa zbaviť reklám - jedna lepšia ako druhá....
Kto už umiestni na niektorý cudzí web svoju reklamu, ak by nemala návštevníkov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Kto už umiestni na niektorý cudzí web svoju reklamu, ak by nemala návštevníkov.
A kto už umiestni reklamu v komerčnej televízii, ak by návštevníkov - divákov nemala?
Rozdiel je v tom, že v telke buď prepneš kanál, alebo pretrpíš reklamu, kdežto tu buď strpíš tú reklamu a vyskakovacie okná, alebo použiješ dostupné prostriedky - pozri sa hore - máš tam ABP. Takže reklamy nemáš. Neplatíš, neklikáš. Ten, čo sem dáva reklamy, počíta s tým, že nie každý vie, ako na odstránenie reklám... Okrem toho, tí čo sú tu dlhšie, majú od správcu stránky časť reklám vypnutú....
korela
Treba však priznať, že jej pôvodná podoba bola unikátna, dnes je skôr univerzálna. Ale je to stále Porada.
.... pretože je od slova radiť, poradiť, nie od slova v rade, v poradí.....
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Kto už umiestni na niektorý cudzí web svoju reklamu, ak by nemala návštevníkov.
A kto už umiestni reklamu v komerčnej televízii, ak by návštevníkov - divákov nemala?
Rozdiel je v tom, že v telke buď prepneš kanál, alebo pretrpíš reklamu, kdežto tu buď strpíš tú reklamu a vyskakovacie okná, alebo použiješ dostupné prostriedky - pozri sa hore - máš tam ABP. Takže reklamy nemáš. Neplatíš, neklikáš. Ten, čo sem dáva reklamy, počíta s tým, že nie každý vie, ako na odstránenie reklám... Okrem toho, tí čo sú tu dlhšie, majú od správcu stránky časť reklám vypnutú....
korela
Treba však priznať, že jej pôvodná podoba bola unikátna, dnes je skôr univerzálna. Ale je to stále Porada.
.... pretože je od slova radiť, poradiť, nie od slova v rade, v poradí.....
Misoft, tu nejde o to, či si niekto vypne reklamy alebo nie, ale že každý, kto navštívi Poradu, tak zvýši čísla návtevnosti stránky. Veď to sa aj graficky znázorňuje a zaznamenáva sa automaticky čas, kedy človek klikol. a plno iných vecí čo si majiteľ webu sleduje. Čo tu dnes motáš stále okolo... :-)
A k pôvodnej Porade iba to, že bola homogénna a erudovaná. Ja viem, začiatočnícka základňa hlavne pre účto sa už rozbehla, tak k tomuto muselo zákonite prísť do formy aká je dnes, a bude sa stránka stále vyvíjať podľa aktuálnosti.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vetsina reklam funguje platbou za pocet preklikov /tv by s podobneho principu radost nemali,asi preto preventivne ju vysielaju mnohe stanice akokeby paralelne/
stranky sa vyvijaju a modernizuju,ci vzdy je to prospesne je otazne
format porady zostava aj napriek zmenam unikatny,len skoda ze sa trochu vymkol povodnemu zameru,ale to je aj o spravani uzivatelov,konkurencii socialnych sieti a inymi subj.faktormi a v tom aspekte minuskovanie je zanedbatelny problem,ktory vynika len kvoli chovaniu niektorych jedincov a ich absurdnom spravani
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čím vyššia návštevnosť - lepšie SEO, optimalizácia SEO. A lepšie SEO = skôr sa nájde vo vyhľadávacích algoritmoch (napr. Google). Reklama s tým nemá nič spoločné....
Reklama - ako trisetri naznačil - kliky - t.z. návštevnosť reklamnej stránky = zvyšovanie SEO. A za to platia tomu, kto si to na svoj web zavesí....
Ale ak sa reklamy blokujú - nie sú viditeľné, nekliká sa na ne = SEO nerastie....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ani ego a ani nič iné ...
Hodnotím ako každý iný...či ?

Ale podľa mňa predsa nenormálne, ak na jednoduchú otázku odpovedáš siahodlhou citáciou zákona.
...a toto robíš pravidelne...a ani nehovorím, že zákon ako taký - bez vysvetlenia je dopytujúcemu sa na dve veci.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať