Zavrieť

Porady

Funguje vám dnes, 24.2.2014 portál Finančnej správy?

Je krátko po 10 hodine a keď sa snažím pripojiť, tak točí a točí... A to nehovorím o tom, ako ide slávna java aplikácia, preklikať sa cez jednu stránku chce trpezlivosť...

Alebo len ja neviem pracovať s PC a ostatným to ide úplne v pohode????
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Mne už sa podarilo odoslať, hurá :-)
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

taiko
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
Tak na toto, myslím, nevie odpovedať nikto.... Pritom je jasné, že nás to zdržiava. To je jedna vec. A keď by sme odoslali niečo oneskorene, tak predpokladám, že by bolo povedané, že netreba nechávať na poslednú chvíľu
Takže asi nám nepomôže nič, len pracovať aj cez víkend, keď treba....
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Podarilo sa mi všetko cez eDane, ale som šťastnááááá

Taiko hádaj čo môžme.....robiť....a oni hádaj čo môžu....pokutovať....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
ja sice nie som uctovnik a ani mepouzivam portal, ale mam otazocku. Co mozete vy uctovnici robit, ak kvoli nefunkcnej stranke a nastrojom financnej spravy, ktore va tato financna sprava nuti pouzivat, nestihate robit svoju pracu. Mozete to nejak reklamovat, ci ziadat o posunutie terminov, ak sa nejako dokaze, ze chyba je na strane financnej spravy?
Nič, len zaplatiť pokutu.
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Ani mne to nešlo od rána, len sa točilo a pod., prešli dve hodiny a s myšlienkou, že mám na to dva dni, skúsila som cez e-dane a tie chvalabohu išli, tak som úspešne odoslala KV a DP DPH.
Mohol by to niekto preposlať médiám, komu máme fakturovať tie hodiny pri PC.
Toto sa fakt nedalo urobiť skôr, lebo v softwaroch nám museli stále dodávatelia účtovníckych programov robiť zmeny a úpravy, a ani my sme to nemohli urobiť skôr, lebo finančná správa stále zverejňovala zmeny v metodických pokynoch resp. nejaké upresnenia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

skvrnka
Ani mne to nešlo od rána, len sa točilo a pod., prešli dve hodiny a s myšlienkou, že mám na to dva dni, skúsila som cez e-dane a tie chvalabohu išli, tak som úspešne odoslala KV a DP DPH.
Mohol by to niekto preposlať médiám, komu máme fakturovať tie hodiny pri PC.
Toto sa fakt nedalo urobiť skôr, lebo v softwaroch nám museli stále dodávatelia účtovníckych programov robiť zmeny a úpravy, a ani my sme to nemohli urobiť skôr, lebo finančná správa stále zverejňovala zmeny v metodických pokynoch resp. nejaké upresnenia.
Lampáreň zrušili, štátnemu "orgánu" a orgánu darmo - oni majú pravdu a keď ju nemajú, platí to prvé......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať