Zavrieť

Porady

Kontrola na DPH

žena
Pozdravujem všetkých, ktorí sa radia prostredníctvom porady.
Chcem sa opýtať, tých ktorí už mali daňovú kontrolu na DPH, čo všetko budú odomňa žiadať /samozrejme okrem dokladov,kde sa nachádza DPH a dovoz/.
Mám z toho strašný strach!!!
Čakám rýchlu odpoveď. Vlastas
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ešte som o takom zvyku nepočula... vriacim rumom? oh, ta to musí byť "tuhô" :-)))
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pohoda (že, swan), dobre to ráno zahreje a nabudí na konanie dobrých skutkov. Rád spomínam na dobré zvyky Ruda Kalvastra (Magnezitka Košice).
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!!
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Už 18. Zastavte niekto tú bohapustú krádež!
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ricij
Už 18. Zastavte niekto tú bohapustú krádež!
Ricij, nevieš, že dnes veľa ľudí žije vo virtuálnom svete, preto tie virtuálne lentilky tak chutia.
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

aká škoda,že som vstúpila až dnes 19.10.2004 Ďakujem vám všetkým,že som sa tak dobre zabavila na úvod mojej práce. ááá pardón, dovolila som si šľohnúť z tej oranžovej lentiločky.Fúúú, to bude dnes vrtula..
Ááá, kedyže v Košiciach??????...ehm, rada ba som sa pridala
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

ricij
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!!
Ricij, ja som sa len pozrela, keďže som si nič nevypýtala. Ale je krááásna! ( som zvedavá, či sa priznajú aj tí ostatní jedenásti)
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
valeriam
Ricij, ja som sa len pozrela.
Že len pozrela, zjedla si ju!
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
bazalka
Ááá, kedyže v Košiciach??????...ehm, rada ba som sa pridala
15.12. budeme na školení p. Mihála. Rád ťa tam ako poraďáčku stretnem.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

ricij
No počkať poraďáci, prídem do práce a vidím 12 videní lentilôček. Ak dobre počítam MickyA, Anita, Luckasari, Luba a Majus je 5 osôb a Beata je len jedna. Viete mi povedať akoto (a vôbec ako), že ste si vy dvanásti rozdelili 2 lentilky, či dokonca len jednu? MickyA, Anita, Luckasari, Luba, Majus (+ZuzankaA a Vladan) vy ste si ich zarobili a iní vám ich berú!!!
To neva, ja sa rada podelím, nech sa aj iným oči popasú...
...a žalúdok škŕka....
Je inak pravda, že ja som si vyslúžila len jednu lentilku, ale moja maškrtnosť ma nútila mrknúť aj na tie 2.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Mne sa nechcelo rátať (stačí že musím rátať DPH!!!) na koľko mám nárok a tak som pažravo zhltla obetri (oba obrázky 2+1=3). Mea culpa. Hrdlo bolí stále. Ale že vraj smiech lieči takže si idem túto krásnu debatu v rámci šetrenia Zajacoviek (20 Sk) prečítať zo zdravotných dôvodov znovu. Ozaj neviete niekto ako sa skenuje na kopírkach Minolta? Rada by som do Porady pridala písomné stanovisko od VZP ku poisteniu zamestnanca-cudzinca z EU - a totá mašina nie a nie robiť, čo od nej chcem! Mám ju novú odvčera a ešte sa len oťukávame. Ale že skenuje viem naisto - tomu technikovi včera to išlo! Len ako? Je to typ Dialta Di20II.

Ľuba
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Luebchenko, sa ty zaškolíš, neboj sa! Inak je pozitívne, že ešte nemáš tú mašinu ani jeden deň, a už myslíš na nás, poraďákov. Podozrenie vo mne skrslo -že si si ju obstarala kôli nám???
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

kde a o ktorej? prídem (ak ma šéf pustí...ale asi hej, veď to je veľmi dôležité školenie..že?)
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

priznávam, aj ja som mrkla-kukla-stiahla obetri lentilkyyyy

priznávam sa preto, aby ti, ricij, sedela "inventúra"

tak sladký deň nám všetkým
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Že sedela inventúra hi, hi. Tu je zlodejov také kvantum, že kradnú rýchlejšie ako stačím chytať.
0 0
Luba Luba

Luba je offline (nepripojený) Luba

Ony sú tie lentilky dosť nadrozmerné, takže by sa dalo podeliť trochu aj s tými, čo si neobjednali. Ale keď ich počet narastie tak, ako počet videní tejto témy, tak neviem-neviem... Šak z nich ništ neostane! Žeby si, ricij, ešte dokúpil zo jednu škatuľku, pre prípad rozkradnutia...? Ja som sa teda napokon tiež kukla na všetky 3, čo už... Som bola zvedavá, či sú tie 2 inej farby :-) Pekné sú. Ale som koštovala iba z tej, čo je 1 !
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
No ricij, zdá sa mi, že si to nejak neustriehol Ja som z tej lentilky ani neochutnala a už bola fuč! Hlásim spôsob dopravy: Jednoznačne osobné doručenie
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Luba
Žeby si, ricij, ešte dokúpil zo jednu škatuľku, pre prípad rozkradnutia...?
To som predvídavo urobil už včera. Aj do scanera by som ich rozsypal a potom pojedol, ale Richard to nastavil tak, že len malé súbory sa dajú natiahnuť. Takže milí poraďáci, musíte sa uskromniť. Nie mojou vinou pravdaže.
Majus: 15.12. možno pojde severnou trasou p. Mihál. Stopárku už berie, prečo nie aj lentilku?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Riči - tá trasa bola do Martina. Do KE 15.12. sa presúvam vzdušnou čiarou a je mi ľúto, stopárky tým pádom neberiem.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Jozef Mihál
Riči - tá trasa bola do Martina. Do KE 15.12. sa presúvam vzdušnou čiarou a je mi ľúto, stopárky neberiem.
Hä, ani zo vzduchu? Z čoho potom žijete? To nič, dnes bol dlhý deň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať