Zavrieť

Porady

Padanie vlasov

Máte niekto problém ako padanie vlasov? Čo vám pomáha v tomto prípade? Kedysi som používala lopúchovú tinktúru alebo vývar z usušeného lopúchového koreňa (dostať kúpiť v špecializovaných obchodoch). Myslím, že mi to pomáhalo, čo máte odskúšané vy?
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Viera123
Dakujem za vyčerpávajúce odpovede , možno je to aj tým, že som si dala na vlasy farbiaci šampón, vlasy mám teraz tmavé a všade ich vidieť... Zeleniny a ovocia myslím je aj v zime dostatok, tie všelijaké obchodné reťazce nás zásobujú v hojnom počte, takže neviem, ale problém s padaním vlasov je asi dosť rozšírený.
Ano, v hypermarketoch je zeleniny a ovocia dost. Ale ja som mala na mysli to, co chuti, akokeby sa na to usmialo slniecko a nie igelit.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

janasv
Ano, v hypermarketoch je zeleniny a ovocia dost. Ale ja som mala na mysli to, co chuti, akokeby sa na to usmialo slniecko a nie igelit.
To bolo dobré :p. Áno, máš pravdu, to je úplne o niečom inom zo záhrady a z obchodu :-)
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Viera123
To bolo dobré :p. Áno, máš pravdu, to je úplne o niečom inom zo záhrady a z obchodu :-)
Hlavne, ze sme sa pochopili.
Vies, moze to byt aj tym samponom, aj stresom. Ale po takej zime, ako bola tato posledna, sa ani necuduj. Ten chlad, mraz a vietor veru urobil svoje nie len na vlasoch ale aj na pleti a na rukach.... Moj "cely clovek" mal tej zimy uz dost. Este prekonat ten posun casu /moj biorytmus je cely v kely-family.../ a uz to bude OK. :p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

janasv
Hlavne, ze sme sa pochopili.
Vies, moze to byt aj tym samponom, aj stresom. Ale po takej zime, ako bola tato posledna, sa ani necuduj. Ten chlad, mraz a vietor veru urobil svoje nie len na vlasoch ale aj na pleti a na rukach.... Moj "cely clovek" mal tej zimy uz dost. Este prekonat ten posun casu /moj biorytmus je cely v kely-family.../ a uz to bude OK. :p
No mne tie vlasy padajú už dávno, ale zima liezla na nervy aj mne... A na tom kely-family som sa dobre pobavila :-)) vďaka...
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Viera123
Keď máš odskúšané, že sú dobré a nepadajú vlasy, tak jasné, že zháňaš tie "svoje". Ešte na niečo sú dobré tie kapsule?
Mám to odskúšané. Možno v tom je aj psychika. Jednoducho som si nanútila, že mi pomôžu a fakt vlasy mi toľko nepadajú a mám dojem, že mi spevneli a vyzerajú bohatšie. Robila som to tak tri možno 4 roky po sebe, pravdupovediac tento rok som si ich ešte ani nekúpila, nakoľko už nemám taký problém s padaním vlasov.
No a ako som už vyššie napísala myslím, že mi pomohli aj na nechty, lebo jeden čas sa mi strašte lámali a mala som ich mäkké. Teraz ich mám v pohode. Ale tak ako všetko aj toto môže byť individuálne. Možno mi chýbal nejaký minerál a spôsobovalo mi to vyššie uvedené problémy. A možno som mala šťastie, že som prišla na to a po užívaní PANTHENOLU mi problémy prestali. Dokedy však neviem. Viem však, že ak by mi znova začali opäť si dám kúru s kapsulami.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Mňa by zaujímalo , či neviete niečo poradiť na veľmi jemné vlasy? Viem , že je to geneticky dané a nejako veľmi sa to ovplyvniť nadá ale aspoň nejaké osvedčeé prípravky , ktoré by pomohli takéto vlasy upraviť. Skúšam všeličo možné z rôznych značiek , no ak je vonku vlhko alebo si vlasy čerstvo umyjem , darmo , že ich vyfúkam, vystužím ,vyformujem, môžem urobiť čokoľvek no keď výjdem z domu, o chvíľu vyzerám ako zmoknuté kura.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ak by si chcela niečo na oslabené vlasy tak je veľmi dobré REGHAR-Walmark tabletky a REGHAR vlasový aktivátor,trochu to pomáha a vlasy by si mala
hustsie a nevypadávajú.Ja som už vyskúšala všetko možné,ale to naozaj
pomáha.
Stačí jedna tabletka denne.Je to dobré aj na pleť a na lámavé nechty.
Ak máš slabé vlasy a jemné nemala by si užívať žiadne laky na vlasy.
Laky vlasy elektrizujú a sú slabšie.Radšej vyskúšaj niečo prírodne.
Aj značka TERMAL je dobrá na vlasy.
Silvia

P.S.Nezabudni že najhoršie na vlasy je neustále farbenie.
Naposledy upravil SilviaS : 04.04.06 at 09:54
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Svoje s vlasmi som si užila aj ja pred štyrmi rokmi. Padali mi strašne, nielen pri česaní, kde som sa pohla, bol samý vlas. A najhoršie bolo, že úbytok vlasov bol dosť viditelný. Nie že by som sa priveľmi sledovala, ale všimlo si to aj moje okolie. V tom období som mala dosť stresu, synovi sa zhoršila astma, muž menil zamestnanie a ani u nás v práci to nebolo ružové. Snažila som sa piť niekoľko šálok žihľavového čaju denne, vlasy som si oplachovala žihlavou. Výsledok - padali stále a z každého česania vlasov som mala strach. Tak som navštívila kožnú lekárku. Naordinovala mi panthenolovú kúru (injekcie - tabletky, ktoré voľne dostať v lekárni sú dosť neúčinné pri výraznom úbytku vlasov), dostala som nejaké zarábané vodičky, ktoré som si vmasírovala do vlasov, doporučila mi kúpiť si v lekárni šampón Triaktivin a výživu vlasov - Krása zdravých vlasov. Trvalo to dosť dlho, vlasy prestali padať, ale aj po niekoľkých rokoch mám miesta (hlavne vpredu), kde mám vlasy dosť riedke. Ale už aspoň nepadajú. Lekárka mi doporučila, aby som nepoužívala fén, vlasy som si nechávala uschnúť volne, žiadna trvalá, farbenie. A hlavne žiaden stres, lenže to sa ľahko povie.
Každopádne, držím palce každému, kto má podobné problémy ako som mala ja, pevné nervy a kľudu, lebo liečba je zdĺhavá.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Silvi, ďakujem za radu, ten Reghar poznám, ja si vlasy nelakujem ani nefarbím, ešte za socíku som pravidelne používala Capilan Q , ten mi veľmi pomáhal. Je ho síce dostať v lekárni aj teraz , no už zďaleka nie je taký dobrý ako predtým.Ja v podstate vlasy ani namám zničené len sú veľmi jemné. A TERMAL nepoznám , to sú nejaké tekuté prípravky alebo tabletky.
Prosím, nemôžeš bližšie popísať?

Viem, že veľmi dobrý je zinok , no ja ho v tabletkovej forme nemôžem užívať, som na neho alergická. Po užití "čistého" ziku v tabletke , dostanem žalúdočné kŕče a silné bolesti hlavy.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Evaman TERMAL dostať kúpiť v lekárni. Termal je vyrobený z termálnej vody a liečivých bylín.
Je to šampón,kondicionér,krém a je to všetko na vypadávanie vlasov
a regeneráciu vlasovej pokožky.Moja mama to vždy užíva a je veľmi
spokojná.Trochu to smrdí ale dá sa to vydržať.Treba to 3 mesiace kombinovať šampón a krém a uvidíš výsledky.
Nie je to ani veľmi drahé všetko okolo 100 korún.
Vyskúšaj pekný den.
Silvia

A ešte jedna dobrá rada na záver veľmi dobré je zmývať si vlasy z odvarom zo žihlavy.Veľmi dobrý je aj šampón z ORIFLAME.Je to šampón
ktorý obsahuje žihľavu a regeneruje vlasy a vlasové korienky.Ja ho
používam stále.
Naposledy upravil SilviaS : 04.04.06 at 11:17
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Ďakujem Silvi.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Evaman
Mňa by zaujímalo , či neviete niečo poradiť na veľmi jemné vlasy? Viem , že je to geneticky dané a nejako veľmi sa to ovplyvniť nadá ale aspoň nejaké osvedčeé prípravky , ktoré by pomohli takéto vlasy upraviť. Skúšam všeličo možné z rôznych značiek , no ak je vonku vlhko alebo si vlasy čerstvo umyjem , darmo , že ich vyfúkam, vystužím ,vyformujem, môžem urobiť čokoľvek no keď výjdem z domu, o chvíľu vyzerám ako zmoknuté kura.
Nie si sama :p. Ja si dávam šampón Elseve - modrý a vtedy cítim,že mám vlasy pevnejšie... ale ako odporúča ďalšia poraďáčka, aj Thermal šampón je dobrý, odporučila mi ho kaderníčka, takže tiež skúšam, aj od toho sa mi zdá, že vlasy sú pevnejšie.
0 0
paulie_sk paulie_sk

paulie_sk je offline (nepripojený) paulie_sk

sklenkova
ja som pila žihlavový čaj a pomohlo,okrem toho cítila som sa super energie za 3
prosimta ako si ho priparavovala ? .... aku zihlavu ..... 1 000 000 dik za odpoved
0 0
paulie_sk paulie_sk

paulie_sk je offline (nepripojený) paulie_sk

prosimvas o naj spôsob ako sa spravi odvar zo zihlavy ... doba varu , mnozstvo proste postup . dakujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
paulie_sk
prosimvas o naj spôsob ako sa spravi odvar zo zihlavy ... doba varu , mnozstvo proste postup . dakujem
paulie pozri si príspevok č .9.
Za pokus to stojí,teraz na jar sú bylinky silné.
Ak nájdem ešte niečo napíšem Ti.
0 0
paulie_sk paulie_sk

paulie_sk je offline (nepripojený) paulie_sk

Melnick
paulie pozri si príspevok č .9.
Za pokus to stojí,teraz na jar sú bylinky silné.
Ak nájdem ešte niečo napíšem Ti.
ooo dakujem
0 0
Šípková Šípková

Šípková je offline (nepripojený) Šípková

Vlasy môžu vypadávať aj vtedy, ak vám dobre nefungujú obličky. Treba piť veľa čistej vody a čaj na čistenie ľadvín, aby sa vyplavili škodlivé látky. Taktiež je dobré popri tom užívať betakarotén spolu so zinkom.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Šípková
Vlasy môžu vypadávať aj vtedy, ak vám dobre nefungujú obličky. Treba piť veľa čistej vody a čaj na čistenie ľadvín, aby sa vyplavili škodlivé látky. Taktiež je dobré popri tom užívať betakarotén spolu so zinkom.
Ono na tom možno niečo bude, vlasy sú čoraz viac namáhané aj vplyvom zlého životného prostredia a niekde sa "posťažovať" musia... Postupne vyskúšam a ohlásim sa, či pomáha. Vďaka aj za ostatných :p.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Viera123
Ono na tom možno niečo bude, vlasy sú čoraz viac namáhané aj vplyvom zlého životného prostredia a niekde sa "posťažovať" musia... Postupne vyskúšam a ohlásim sa, či pomáha. Vďaka aj za ostatných :p.
Škoda len,že sa sťažujú na našich pleciach - vypadnutéchúďatá.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Melnick
Škoda len,že sa sťažujú na našich pleciach - vypadnutéchúďatá.
A my sa ich snažíme "chúdence", ešte aj zlikvidovať!:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať