Zavrieť

Porady

Oznámenie na DÚ o zrážkovej dani

Chcela by som sa spýtať, aký je termín na podanie oznámenia o zrážkovej dani na DÚ - po spracovaní každej dohody alebo po skončení mesiaca, alebo stačí ako prehľad - kvartálne?
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

sobubo
Včera mi volala tetuška z daňového , že zrážkovú daň za 12/2006 zrazenú v 01/2007 som už nemal oznamovať, ÁNO

ale ju mám zahrnúť do Prehľadu za 1Q/2007. ÁNO

Tiež mi tvrdila, že daňový bonus sa bude po novom odpočítavať aj zo zrážkovej dane. toto neovládam - ale pozri posledné témy o d.b. tam to určite je diskutované;
Neviete niekto o tom niečo?
Tiež neviem, čo s konštantnými symbolmi. Mám to deliť, alebo to posielať spolu pod 1144? uhradiť každú daň zvlášť príslušným VS
Zase je tu klasický chaos na začiatku roku, kedy nikto nič nevie a po pol roku to začnú kontrolovať a penalizovať, či sme z krištálovej gule vyčítali správny postup.
Meškáš , už sa to tu všetko prebralo.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

písali sme naraz....
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Pokiaľ som mala v poslednom kvartáli prihlásených brigádnikov, jedného tri dni a druhého mesiac ale nevyplatila som im žiadnu mzdu mám povinnosť poslať nejaký prehľad alebo hlásenie na daňový úrad ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

victoria Pozri príspevok
Pokiaľ som mala v poslednom kvartáli prihlásených brigádnikov, jedného tri dni a druhého mesiac ale nevyplatila som im žiadnu mzdu mám povinnosť poslať nejaký prehľad alebo hlásenie na daňový úrad ?
http://www.porada.sk/t34309-p3-dohod...lad-na-du.html
0 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

oznámenie sa bude davať v štvrtrocnom prehlade na DU od januara
0 0
bendo bendo

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník
Ahojte, chcem sa Vás opýtať, či ste už niekto obdržali pozdrav z DÚ v hodnote 2.000,-Sk za nepredloženie takéhoto oznámenia o zrážkovej dani, ktoré sa podávalo v r. 2006...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať