Zavrieť

Porady

Chiropraktik János Olajos v BA

Uvedeneho pana som v BA navstivila v polovici aprila 2014. O dva dni po tomto "napravani" som v noci dostala obrovske busenie srdca, ze to som v zivote este nezazila a naozaj som si myslela, ze udrela moja posledna hodina.....toto sa v noci zopakovalo niekolkokrat za sebou....cely tyzden po naprave sa mi tocila hlava, bolo mi na odpadnutie, na zvracanie a dokonca som dostala hnacky....po tyzdni som isla svojej obvodnej lekarke, ktora mi na busenie srdca dala lieky a hned ma poslala za rehabilitacnou lekarkou, ktora ma nastastie hned zobrala, inak neviem, ci by som to vydrzala.....odblokovala mi chrbticu a takmer okamzite sa mi polepsilo.....po tyzdni sa busenie srdca opat zopakovalo, takze som opat hned musela utekat k rehabilitacnej lekarke a zistila, ze este som mala zablokovany aj hrudny kos a rebra.....2 tyzdne chodim na cvicenia chrbtice, masaze a ultrazvuk. Uz sa to dost lepsilo, ale stale citim, ze este nieco nie je v poriadku, lebo udery srdca dost citim, ked som v klude, lezim alebo sedim a to som před napravou chrbtice nikdy takto necitila....predpokladam, ze este je nieco asi zablokovane, ak by mi vedel niekto poradit, co sa da este urobit, budem vdacna, lebo psychicky toto cele dost zle znasam… Obvodna lekarka mi na 10 dni napisala Cardinal na busenie srdca, zevraj potom by to malo prejst, ale neviem….Takze u mna dana „naprava“ nebola prilis stastne riesenie, uz nechcem takyto stav nikdy zazit…
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
Jurivo
Kratšia noha nie je problém. Skôr tá dlhšia. Tá sa totiž vysúva z bedrového kĺbu hlavne keď sa často a dlho sedáva s prekríženými nohami alebo keď je spazmus v štvorhrannom svale chrbta (quadratus lumborum).. S Dornovou metódou vám dlhšiu nohu skrátim za pár sekúnd :-)
chcela by som vyskúšať dornovu metódu,v mojom okolí som nikoho nenašla........
0 0
hauke hauke

hauke je offline (nepripojený) hauke

Pochváliť
CHCEM VAROVAT všetkých pred návštevou tzv.chiropraktika a pseudo liečitela Jánosa Olajosa.Ak si vážite svoje zdravie,nikdy k nemu nechodte a neriskujte.Hovorím z vlastnej skúsenosti.Bol som u neho a tak mi rozbil celu krčnú a hrudnú chrbticu,že som mesiac mal triašky,bolesti,nemohol vôbec pohnúť krkom a další mesiac ma dával do poriadku tentokrát už lekár chiropraktik,ktorý mi dal stavce na miesto.Lekár mi povedal,že tento Olajoš mi rozbil celý vegetatívny systém tela a mal som šťastie,že to nedopadlo horšie.Bola to pre mňa nočná mora,ktorú neprajem nikomu.Našťastie mi pomohol chiropraktik,ale lekár a postupne sa z toho dostávam.Takže radím radšej za cenu NEZDANENYCH 80 eur,ktoré si zoberie a ešte vám poškodí zdravie,radšej chodte na masáž,alebo vyhladajte odborníka,ktorý má certifikát a nesie za to aj zodpovednosť.
1 0
Jurivo Jurivo

Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

Pochváliť
korela
Jurivo
Kratšia noha nie je problém. Skôr tá dlhšia. Tá sa totiž vysúva z bedrového kĺbu hlavne keď sa často a dlho sedáva s prekríženými nohami alebo keď je spazmus v štvorhrannom svale chrbta (quadratus lumborum).. S Dornovou metódou vám dlhšiu nohu skrátim za pár sekúnd :-)
Ja som si pozrela celé video, pred pár rokmi by som to ešte tiež nezvládla. To predĺženie nohy, resp. asi správnejšie by bolo vyjadriť sa, že obe nohy dosiahli rovnakú dĺžku, ukázal na dvoch ženách. Bolo to evidentné, išlo o cca 2 cm, čo je dosť.
Dá sa Dornovou metódou vyrovnať výška pliec? Kde pôsobíš?
Nerovnaká výška pliec je spôsobená zlým postavením lopatiek, pravdepodobná príčina je skolióza.Dá sa pomôcť Dornovou metódou ale v tomto prípade by bol účinnejší SM sysém.
0 0
Čepo Čepo

Čepo je offline (nepripojený) Čepo

Pochváliť
Ja som u neho bol asi pred mesiacom v Poprade a vôbec mi nepomohol, pripadalo mi to jak také divadlo!!! Už by som v živote k nemu nešiel a neverím, že skutočne niekomu pomohol. Týmto ho vyzývam aby mi vrátil peniaze 80,-eur čo som mu zaplatil za nič !!! Som na polovičnom invalidnom za 121,-eur a s toho som mu obetoval tých 80,-.tel.0905582987
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
Čepo
Týmto ho vyzývam aby mi vrátil peniaze 80,-eur čo som mu zaplatil za nič !
0 0
Kisan Kisan

Kisan je offline (nepripojený) Kisan

Pochváliť
Tiež som bol u neho nedávno s bolesťami bedrového kĺbu a vôbec mi nepomohol. Naviac pani Erika stále sa bavila v čakárni s jeho druhou asistentkou a nestarala sa aby prekladala moju komunikáciu s ním a musel ju viac krát volať kým vždy prišla. Tiež si myslím, že aspoň časť sumy z 80,- € by mali vrátiť. mám dojem, že pozná určité bolestivé body, ktorými zapôsobí na človeka. Zistil som, že príčinu môjho problému vôbec nenašiel. Neskontroloval ani stavce, či niektorý nie je posunutý.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Pochváliť
ďakujem, že tu vznikla táto téma, pretože moja matka má veľké problémy s chrbticou a ja som ju nahovárala tiež ku chiropraktikovi, ale nie je to "OLAJOŠ", ale už nie som taká nadšená pre takéto liečenie, vďaka
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Pochváliť
Čepo
Ja som u neho bol asi pred mesiacom v Poprade a vôbec mi nepomohol, pripadalo mi to jak také divadlo!!! Už by som v živote k nemu nešiel a neverím, že skutočne niekomu pomohol. Týmto ho vyzývam aby mi vrátil peniaze 80,-eur čo som mu zaplatil za nič !!! Som na polovičnom invalidnom za 121,-eur a s toho som mu obetoval tých 80,-.tel.0905582987
No tak to pŕŕ. Akože za nič? Zmúdrel si a to je často viac, ako všetky peniaze sveta
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pochváliť
Ferdosondo
Čepo
Ja som u neho bol asi pred mesiacom v Poprade a vôbec mi nepomohol, pripadalo mi to jak také divadlo!!! Už by som v živote k nemu nešiel a neverím, že skutočne niekomu pomohol. Týmto ho vyzývam aby mi vrátil peniaze 80,-eur čo som mu zaplatil za nič !!! Som na polovičnom invalidnom za 121,-eur a s toho som mu obetoval tých 80,-.tel.0905582987
No tak to pŕŕ. Akože za nič? Zmúdrel si a to je často viac, ako všetky peniaze sveta
0 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Pochváliť
Nehádžme ich všetkých do jedného vreca - ja mám veľmi dobrú skúsenosť - klop, klop - mala som zablokovanú krčnú chrbticu, ani som nemohla hlavou pohnúť, strašné bolesti to boli - šla som k chiropraktikovi (nie k vyššie menovanému, ale normálnemu MUDr.) a musím povedať, že to bola úžasná úľava, keď mi pomohol... na druhý deň ma síce bolel celý chrbát po naprávaní, ale stálo to za to, lebo to prešlo a ja som mohla otáčať hlavou bez tých príšerných bolestí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
DANAK1
Nehádžme ich všetkých do jedného vreca - ja mám veľmi dobrú skúsenosť - klop, klop - mala som zablokovanú krčnú chrbticu, ani som nemohla hlavou pohnúť, strašné bolesti to boli - šla som k chiropraktikovi (nie k vyššie menovanému, ale normálnemu MUDr.) a musím povedať, že to bola úžasná úľava, keď mi pomohol... na druhý deň ma síce bolel celý chrbát po naprávaní, ale stálo to za to, lebo to prešlo a ja som mohla otáčať hlavou bez tých príšerných bolestí.
Nemýľme si pojmy s dojmami !!!

Chiropraxia je liečebná metóda manuálneho posúvania /”naprávania”/ postihnutých kĺbov, väzív a svalov, najmä chrbtice a jej účinku na nervový systém. Zahŕňa súbor manipulačných techník, založených na prirodzenom pohybe časti tela riadený terapeutom, ktoré umožňujú napravenie kĺbov ako aj nekĺbových kostných spojení a zároveň svalov.
Základy tejto techniky tvorí podporenie samoliečebnej schopnosti organizmu a prepojenosť chrbtice s telesnými funkciami. Úlohou terapeuta je dostať toto prepojenie do rovnováhy – nápravou kĺbov a platničiek, upravením polohy chrupaviek. Terapeut lieči bolesti chrbta, krížov, krčnej chrbtice, hlavy, zlepšuje ohybnosť kostrového svalstva a má vplyv na zlepšenie neurologických funkcií tela ako celku.
-------------------------------------------------
Sú terapeuti - chiropraktici viacero úrovní.
1. So vzdelaním
- MUDr
- kurz
2. So vzdelaním východného typu
3. So vzdelaním, o ktorom si dotyční myslia, že ich oprávňuje takúto činnosť vykonávať a získali ho
-darom z nebies
- zdedili po mamkinej sesternici bratrancovéj babky milenca a ten mal psa, ktorý vedel preťahovať poriadne....
- iným spôsobom
1 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 07.03.14
  2. Príspevkov: 11, Posledný príspevok: 13.01.14
  3. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 21.10.13
  4. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 24.09.13