Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ja som nepochopila, prečo jej ho vzali.
Nepochopila? No jednoducho - bol zadržaný VP, kým nezacáluje pokutičku. Potom vrátia a zo systému zadržanie vymažu. Ale asi tu niekto (rozumej - štátny "orgán") na niečo zabudol - vymazať zo systému zadržanie a furt to tam svieti. No a pri kontrole hliadke vyskočí "Zadržaný VP" - tak zoberú znova. A už nezisťujú ďalej. A ako poznáme ich evidenciu - ani tú pokutu (skôr zaplatenú!) v systéme nebudú mať evidovanú.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.csfd.cz/film/311019-stejna-srdce/

HBO
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už chápem, ď. Povznes sa nad tým, uberáš si zo zdravia. Dotiahneš to, bude pokoj. Ste zdravé, to je podstatné. Ostatné sa dá všetko prežiť. Drobnosti.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ľudská oblosť a bordel tam kde nemá byť má zvykne rozhodiť....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak som to zvládla....po tomto filme si može človek myslieť, že aj ten AIDS majú amíci na svedomí.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
Och jo, môj sa našťastie holí.... Neviem si predstaviť, že by som sa bozkávala s ježkom
http://www.doba.sk/2014/07/15/novy-t...-svojej-brade/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Clovek je este clovekom...

http://www.cas.sk/clanok/288756/rozr...nnu-akciu.html
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz mi to decko ukazovalo davnejsie...mile...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
videjko pekné,len čas by mohol dávať aktuálnejšie veci,nie z 5.3.2012
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Clovek ma byt clovekom stale a je jedno, aky je datum,.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no to hej,ale neverím,že sa nič človečie nestalo už dva a pol roka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj - holky! A či vy viete vôbec, že tie pseudonoviny len vyhrabú niečo staré z archívu a capnú to ako "novinku"? Je to bulvár, nemajú o čom písať. Tak tam dr*nústarinu spred dvoch rokov. Okrem toho - často preberajú "zaručene čerstvé" správy z rôznych pochybných zdrojov, ktoré ani neoveria!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja viem,preto to píšem
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Jááááj - holky! A či vy viete vôbec, že tie pseudonoviny len vyhrabú niečo staré z archívu a capnú to ako "novinku"? Je to bulvár, nemajú o čom písať. Tak tam dr*nústarinu spred dvoch rokov. Okrem toho - často preberajú "zaručene čerstvé" správy z rôznych pochybných zdrojov, ktoré ani neoveria!
No, necakala som taku reakciu. Je mi jedno, ake stare to je. Islo mi o clovecenstvo - asi sa umysel nepochopil, alebo nechcel. Radsej poddzubovat!.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
misoft
Jááááj - holky! A či vy viete vôbec, že tie pseudonoviny len vyhrabú niečo staré z archívu a capnú to ako "novinku"? Je to bulvár, nemajú o čom písať. Tak tam dr*nústarinu spred dvoch rokov. Okrem toho - často preberajú "zaručene čerstvé" správy z rôznych pochybných zdrojov, ktoré ani neoveria!
No, necakala som taku reakciu. Je mi jedno, ake stare to je. Islo mi o clovecenstvo - asi sa umysel nepochopil, alebo nechcel. Radsej poddzubovat!.
úmysel sa pochopil...........ja som len podotkla,že neverím,že sa nič človečie nestalo už dva a pol roka .......tak kto nepochopil....?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

reagovala som na teba??
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopírovala si misofta,lenže ja som tiež písala,že je to staré.nejdem sa s tebou doťahovať
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ťažko povedať, či ma to rozčúlilo, skôr by som povedala, že ma to šokovalo. Prístup pokladníčky v banke.
Bola som v pobočke jednej banky v jednej z mestských častí BA objednať zahraničné peniažky. Také, aké bežne v pobočkách nemajú, ale na bankových kurzových lístkoch sú uvedené, asi ich máva v trezore len centrála, alebo možno treba dávať požiadavku do NBS. To je jedno, nešlo o nejakú miestnu menu z rovníkovej Afriky. Najprv na mňa pokladníčka pozerala, čo to vlastne chcem a potom som skoro spadla z nôh, keď mala snahu poslať ma cez pol mesta do niektorej pobočky do mesta si zájsť...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tie mínusky som alaye nedala ja.......aby sa tu niekto nesnažil zas vyprovokovať odvetu......karasova robota......asi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať