Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555
erik555
Co je toto za stat??? Hlavne, ze "vedenie" statu sa ma fajn...
http://aktualne.atlas.sk/stat-ma-pro...o-a-ekonomika/
Co je toto za stat??? c. 2
Ked citam Matovicove odpovede, tak ta politika je naozaj silna kava...hrabat, hrabat, hrabat a ozobracovat, ozobracovat, ozobracovat!
Cepy, vidly, lopaty?! A uz nie iba na robotu!
http://aktualne.atlas.sk/dozvieme-sa...tm_campaign=hp
To akože chceš povedať čo ?
Že Igorko má okolo hlavy gloriolu a či korunu z tŕnia...že hotový spasiteľ ?
Lebo on vraví, že sa má kde aj vrátiť, má ten svoj biznis.

Lenže to o sebe vravel ( vraví ) aj ten jeho bývalý stranícky šéf.
Tiež sa nejak nepohodli a šéfko ( bol ) je v inej plnke ako Igorko.


Ja som vždy vravel a aj vravím to jediné.
Ak by sa každé ( predvolebné alebo aj iné ) sľuby splnili aspoň na tých 50 % ( päťdesiat percent ! ) , tak sme už solídne ďaleko...ako onehdá pán preceda Mečiarovie povedali, skoro Švajc by tu bol. Absolútne nezáleží, či boli pri moci červení, modrí, zelení alebo aj ružovučkí...
Ale takto ???
Veď s určitou nadsádzkou sa dá tvrdiť, že tie sľuby svojim voličom dodržiava, holt maďar, Béla Bugár.
...a nie je to smutné ???
5 1
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
Dobre rano stara mama.....a igorko je tiez pekny onyý.....
ja som davno zobudeny ...ale igorko to aspon na plnu hubu, nez ostatny zatlkat a zatlkat a pritom kradnut a kradnut a dalej ozobracovat tento stat a ozobracovat
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

buchač

To akože chceš povedať čo ?
Že Igorko má okolo hlavy gloriolu a či korunu z tŕnia...že hotový spasiteľ ?
Lebo on vraví, že sa má kde aj vrátiť, má ten svoj biznis.
Este to aby spasitel...ale sa aspon nehra na miluckeho a za chrbtom zlodej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A z toho mas co?!...
A potom.....volby sa blizia....a on je saso,ktory sa lubi....
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
A z toho mas co?!...
A potom.....volby sa blizia....a on je saso,ktory sa lubi....
Ja urcite nic...a nemysli si, ze ho pojdem volit Ja len, ze aspon niekto z parlamentu poukaze na "system"...nic viac som tym nechcel.

Aj tento system PALEC je humorny Ked sa tak na nu pozeram, tak mi ide zaludok vyvratit
0 0
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

co ma dnes rozculilo? vlastne uz dlho? ze v tejto bananareoublica uz pomaly nic nefunguje.okrem toho aj to, ze moje dva krasne 10 rocne kruspany napadol nejaky sajrajt , nejaka vijacka kruspaniova, co pred 2 rokmi ani nevedela kde je slovensko...a je z nich holozer...ostal bez listov.
co ma potesilo? je toho malo, zacinam sa tesit len z malickosti. napr. ze velmi sa dari floxom,gladiolam, bobkovemu listu, levanduli a takisto curry...momentalne nic ine.a samozrejme rdosty mi dodavaju moji milovani psici... ziadne velke potesitelne veci sa v tomto state nekonaju...uz davno nie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Teš sa, že sa vieš tešiť aj z "malých" vecí
Niektorí sa nevedia tešiť ani z veľkých "vecí".
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

erik555
erik555
Co je toto za stat??? Hlavne, ze "vedenie" statu sa ma fajn...
http://aktualne.atlas.sk/stat-ma-pro...o-a-ekonomika/
Co je toto za stat??? c. 2
Ked citam Matovicove odpovede, tak ta politika je naozaj silna kava...hrabat, hrabat, hrabat a ozobracovat, ozobracovat, ozobracovat!
Cepy, vidly, lopaty?! A uz nie iba na robotu!
http://aktualne.atlas.sk/dozvieme-sa...tm_campaign=hp
Mne ho stačí vidieť, nie ešte tak čítať alebo počúvať, a mám problém, aby som nevidela ešte aj novoročnú kapustnicu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palce si ukazuje vsetci...nie len lasacka..len tych neukazuju.....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

cocker.ba
co ma dnes rozculilo? vlastne uz dlho? ze v tejto bananareoublica uz pomaly nic nefunguje.okrem toho aj to, ze moje dva krasne 10 rocne kruspany napadol nejaky sajrajt , nejaka vijacka kruspaniova, co pred 2 rokmi ani nevedela kde je slovensko...a je z nich holozer...ostal bez listov.
co ma potesilo? je toho malo, zacinam sa tesit len z malickosti. napr. ze velmi sa dari floxom,gladiolam, bobkovemu listu, levanduli a takisto curry...momentalne nic ine.a samozrejme rdosty mi dodavaju moji milovani psici... ziadne velke potesitelne veci sa v tomto state nekonaju...uz davno nie.
No vidíš ako je pojem šťastia rozmanitý, ja by som rada zlikvidovala min. dva desaťročné krušpány v skalke, už vytláčajú všetko a vykopať sa nedajú, zničila by som pol skalky. Taká potvorka by bodla.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Palce si ukazuje vsetci...nie len lasacka..len tych neukazuju.....
Pokiaľ ukazujú palce, ešte ako tak to ide.
Lenže politici pravidelne ukazujú následne po voľbách iný prst a nie iba svojim nevoličom.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.shmu.sk/sk/?page=66
Keď mrak, tak jeden, ale poriadny. Dobrý, hustý. Čo sa tu deje, a zbytok SK úplne čistý.

30.07.2014 14:00

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

erik555
buchač

To akože chceš povedať čo ?
Že Igorko má okolo hlavy gloriolu a či korunu z tŕnia...že hotový spasiteľ ?
Lebo on vraví, že sa má kde aj vrátiť, má ten svoj biznis.
Este to aby spasitel...ale sa aspon nehra na miluckeho a za chrbtom zlodej.
Kto je pankhart na strednej, takým zväčša ostáva. (To vo všeobecnosti, Matoviča som ako puberťáka nepoznala.) Spomeňte si na svojich spolužiakov. Alebo ešte mne sa osvedčilo, tichá voda, brehy myje.
.
Ja som Matoviča v jeho v 26- 27? spoznala, už vtedy bol riadny výkuk.
To si akou dedukciou k tomu prišiel?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erik555
erik555
Co je toto za stat??? Hlavne, ze "vedenie" statu sa ma fajn...
http://aktualne.atlas.sk/stat-ma-pro...o-a-ekonomika/
Co je toto za stat??? c. 2
Ked citam Matovicove odpovede, tak ta politika je naozaj silna kava...hrabat, hrabat, hrabat a ozobracovat, ozobracovat, ozobracovat!
Cepy, vidly, lopaty?! A uz nie iba na robotu!
http://aktualne.atlas.sk/dozvieme-sa...tm_campaign=hp
Poradím ti. NEČÍTAJ to! A budeš mať pokoj.....
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

To sa neda https://www.facebook.com/lenka.dale/...04763402791479
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A wo co go tam? Bo na Ksichtobúk nechodím....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A wo co go tam? Bo na Ksichtobúk nechodím....
...wo to gooou :


Ďalší poslanec s nulou na konte vlastnej zákonodarnej iniciatívy! Dušan Galis (SMER-SD) je možno futbalová legenda, ale parlamentnou legendou sa stane akurát tak možno v neaktívnosti. Dušan Galis je totiž ďalším poslancom z ešte nekončiaceho zoznamu GINN, ktorý za toto funkčné obdobie nespravil v parlamente okrem hlasovania nič, to znamená že mu svieti 0 v akýchkoľvek legislatívnych či pozmeňovacích aktivitách, aj v otázkach na Hodine otázok či interpeláciách... A napriek biednym výkonom v parlamente mu štát platí najdrahšie poslanecké kancelárie. Za 2 kancelárie uhradila NR SR 24 570 eur!, čím je D. Galis absolútnym rekordmanom v drahom prenájme. Podľa výsledkov je však len ďalším poslancom - zatiaľ sme okrem neho zverejnili jeho spolustraníckych kolegov A. Hambálka a V. Matejičku - ktorý chodí do parlamentu akurát stláčať hlasovacie tlačidlá a inak nevykazuje činnosť. Ale "tešme sa" - na rozdiel od dvoch spomínaných kolegov, plánuje zmenu.
“Doteraz som nepredložil nič, nie, ale predložím. Teraz ideme robiť v septembri, októbri zákon o športe s Čechmi… A ideme tam dať, aby bývalí olympionici a športovci, čo boli majstri sveta, Európy, aby dostali po 65 rokoch nejaké peniaze.” GINN musí skonštatovať, že D. Galis sedí v parlamente od roku 2006. Štát mu vyplatil okolo 200 000 eur. A toto bude jeho prvý návrh zákona, na ktorom sa spolupodieľa.... Ufff.
A pozor - okrem poslancovania je D. Galis aj splnomocnencom vlády pre mládež a šport. Na rozdiel od iných vládnych splnomocnencov, ktorí keď potrebujú si auto musia na pracovné účely požičať, je privilegovaný! Vládne auto nielenže má kedykoľvek k dispozícii, on ho využíva aj na mimopracovné účely a je dokonca s majákom!

Foto: tvnoviny.sk, auto s majakmi plus 1 den
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Len o to? Šak to "bežná" realita všedných dní našich posrancov...... Škoda sa nad tým rozčuľovať - len vredy chytíš...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nie = aspoň máš koho voliť [/QUOTE]

Neblázni, maďar nenie som ...ale už som svojho času aj nad tým uvažoval.
0 0
Berushka45 Berushka45

Berushka45 je offline (nepripojený) Berushka45

Čo sa mi dnes stalo
- připálila jsem pečené maso a brambory k tomu. Oběd nic moc. Hold - když někdo dělá víc věcí najednou, je vysoká pravděpodobnost, že to ta dopadne :-)

Co me rozculilo
- moje tříletá dcera, která ani v tomto čase ještě nespí, a nemá ani snahu usnout. :-(

Co ma potesilo
- stránky http://www.iba-pre-zeny.sk zaměřené na výrobu matrací pro ženy s prsními implantáty. Ne, že bych ji potřebovala, ale potěšilo mě, že stále někdo myslí i na problémy žen (i když je to asi výrobní strategie).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať