Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Llívia
korela
erik555
http://aktualne.atlas.sk/iba-kampan-...tm_campaign=hp
Aj ja to tak vidim, ze romsky "problem" velmi dobre vyhovuje politickym stranam. Velmi dobra tema na predvolebne kampane.
A nemohlo by to byť aj inak, ako to vidíš ty? Porozmýšľaj trochu. Kde sa dvaja bijú, víťazí tretí. Nič nie je bezúčelné, nič sa nedeje iba tak samo od seba. Toto čo sa deje, má presný vývoj. A sledujeme to od 89. A problematika akože stojí. Ona nestojí, ona sa práve po celú dobu vyvíja v niekoho prospech.
Rómsky problém veľmi vyhovuje politický stranám. Róm si prdne a sú toho plné "noviny", TV bulvár (TV správy), internet. Čo tam potom, ako tu niekto rozkráda milióny. Čo tam potom, ako sa podvádza pri tendroch. Atakdále atakdále.

Korela, vieš, že sú tu ešte menšie písmenká?
Presne to aj ja tak vidim...To je vsetko iba upriamenie pozornosti na urcity problem..."problem" romsky, pritom velke problemy su inde!!! Rozkradanie statneho rozpoctu, rodinkarstvo v statnej sfere na ukor odbornosti a preto je vsetko nefunkcne. Uz len to, ze minister Richter sa dusuje, ze pre vsetkych nezamestnanych je robota, ale ak on vidi iba robotu za davky a nie normalnu aspon za minimalny plat, tak nieco nie je s tymto systemom v poriadku. Klamstvo, rozkradanie, korupcia! A nie romsky problem!
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Llívia
kalter
Blá blá blá
...Keby si bola FÉRTOVÁ,
tak dáš aj text kde tvoja milovaná...
blá blá blá
Z príspevku som vybrala to, na čo som chcela regovať a s čím súhlasím. Že to ty nechápeš, je tvoj problém.
PS: Ďakujem za mínuska. Inak si sebavedomie zodvihnúť nevieš?
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

kopretinka
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
Ak hrešíš Llíviu zato , že sa baví s Karasom, to potom by si musela hrešiť všetkých, ktorí sa bavia s julysakom, Emkou Roman, panamausom, luboskarom, atď. Na druhej strane jeho registrácie nemajú nič spoločné s tým, či sa s ním niekto baví, alebo nie. On je v tomto sebestačný.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra - včul si napísala pravdu - on trpí (niektorí samomluva) samoodpovedaním, samokonverzáciou
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Parazitológ profesor Dubinský: Šarlatáni ľudí klamú a strašia, aby otvorili svoje peňaženky!



http://zivot.azet.sk/clanok/17836/pa...ampaign=cross#
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kopretinka
Llívia
kalter
Blá blá blá
...Keby si bola FÉRTOVÁ,
tak dáš aj text kde tvoja milovaná...
blá blá blá
Z príspevku som vybrala to, na čo som chcela regovať a s čím súhlasím. Že to ty nechápeš, je tvoj problém.
PS: Ďakujem za mínuska. Inak si sebavedomie zodvihnúť nevieš?
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
Kua, to už ani reagovať na koho ja chcem nemôžem? Vážne si taká naivná, že si myslíš, ak nebudem na neho reagovať ja, tak sem nebude písať?

Neviem, od koho som mala citovať príspevok od Petry, keď v tejto téme nembol a neviem, odkiaľ ho henten skopíroval.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

korela
Keď mne to pripadá ako plytvanie plochy.
Prepáč, mne sa tie krpaté písmenka blbo čítajú.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Petra Nová
kopretinka
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
Ak hrešíš Llíviu zato , že sa baví s Karasom, to potom by si musela hrešiť všetkých, ktorí sa bavia s julysakom, Emkou Roman, panamausom, luboskarom, atď. Na druhej strane jeho registrácie nemajú nič spoločné s tým, či sa s ním niekto baví, alebo nie. On je v tomto sebestačný.
Ona si mňa na hrešenie určite vybrala náhodou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia
korela
Keď mne to pripadá ako plytvanie plochy.
Prepáč, mne sa tie krpaté písmenka blbo čítajú.
Keby len Tebe...
Len je zaujímavé, že niekedy ide o plytvanie plochy a niekedy nie. Raz príspevok malými písmenami a o pár minút, v inom príspevku akože klasika. Toje trochu iné plytvanie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Llívia
Petra Nová
kopretinka
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
Ak hrešíš Llíviu zato , že sa baví s Karasom, to potom by si musela hrešiť všetkých, ktorí sa bavia s julysakom, Emkou Roman, panamausom, luboskarom, atď. Na druhej strane jeho registrácie nemajú nič spoločné s tým, či sa s ním niekto baví, alebo nie. On je v tomto sebestačný.
Ona si mňa na hrešenie určite vybrala náhodou
ty jediná si na neho reagovala.......nepotrebujem nikoho hrešiť,mne je to fuck,len sa potom nesťažujte adminovi,keď vám bude vulgárne nadávať.
1 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kopretinka
Llívia
Petra Nová
kopretinka
prečo na neho reaguješ? neustále sa tu registruje pod novými nickami,bude to robiť dovtedy,kým tu bude niekto,kto bude na neho reagovať
Ak hrešíš Llíviu zato , že sa baví s Karasom, to potom by si musela hrešiť všetkých, ktorí sa bavia s julysakom, Emkou Roman, panamausom, luboskarom, atď. Na druhej strane jeho registrácie nemajú nič spoločné s tým, či sa s ním niekto baví, alebo nie. On je v tomto sebestačný.
Ona si mňa na hrešenie určite vybrala náhodou
ty jediná si na neho reagovala.......nepotrebujem nikoho hrešiť,mne je to fuck,len sa potom nesťažujte adminovi,keď vám bude vulgárne nadávať.
1. Mne vulgárne nenadával.
2. Tu máš jednu, ale nie jedinú, tému, kde na neho nikto nereagoval http://www.porada.sk/t248814-rychla-vypoved.html
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tam nie je od neho nič
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kopretinka
tam nie je od neho nič
Lebo to niekto vymazal.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tak je potom zbytočné sa o tom baviť
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kopretinka
tak je potom zbytočné sa o tom baviť
Keď sa lepšie pozrieš, bol vymazaný kopec jeho príspevkov pod rôznymi nickmi vrátane tejto témy.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Je to už vo Výročiach...... škoda ho, bol skvelý.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Llívia
kopretinka
tak je potom zbytočné sa o tom baviť
Keď sa lepšie pozrieš, bol vymazaný kopec jeho príspevkov pod rôznymi nickmi vrátane tejto témy.
Ale je tu opäť.... pod iným nickom.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety
Je to už vo Výročiach...... škoda ho, bol skvelý.
Nieco podobne sa dalo cakat, roky trpel bipolárnou afektívnou poruchou. Bol to vynimocny clovek s velkym hereckym talentom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať