Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Na fejsbúk niesom precitlivený a bol som tam už všeličo , aj k....t, namyslený, primitívny debil,všetko je vec názoru - ale najnovšie som sa na na stránke jednaj našej europoslankyne dozvedel, že som RASISTA !!! Ja, čo nemám problém rozdať na východe ,ked som u svokry, cigánskym deťom v osade 3 balíky cigariet, JA, čo som s černochmi hrával badminton, tak ja som RASISTA..., a pani europoslankyna to ešte im aj lajkuje...- pritom som najčistejšia duša na tomto svete---neviem, poniektorí o mne vedia veci, čo neviem o sebe ani ja sám :-)))
Stano - zle robíš..... cigánčatám cigaretle? Šak sa tak vyúdia, že ich potom ani červíky v zemi nebudú chcieť rozkladať na biologickú hmotu a ostanú tam miesto zaberať......
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stanislav 1975
Na fejsbúk niesom precitlivený a bol som tam už všeličo , aj k....t, namyslený, primitívny debil,všetko je vec názoru - ale najnovšie som sa na na stránke jednaj našej europoslankyne dozvedel, že som RASISTA !!! Ja, čo nemám problém rozdať na východe ,ked som u svokry, cigánskym deťom v osade 3 balíky cigariet, JA, čo som s černochmi hrával badminton, tak ja som RASISTA..., a pani europoslankyna to ešte im aj lajkuje...- pritom som najčistejšia duša na tomto svete---neviem, poniektorí o mne vedia veci, čo neviem o sebe ani ja sám :-)))
Stanko ja tomu fb neviem prísť na chuť
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap
Stanislav 1975
Na fejsbúk niesom precitlivený a bol som tam už všeličo , aj k....t, namyslený, primitívny debil,všetko je vec názoru - ale najnovšie som sa na na stránke jednaj našej europoslankyne dozvedel, že som RASISTA !!! Ja, čo nemám problém rozdať na východe ,ked som u svokry, cigánskym deťom v osade 3 balíky cigariet, JA, čo som s černochmi hrával badminton, tak ja som RASISTA..., a pani europoslankyna to ešte im aj lajkuje...- pritom som najčistejšia duša na tomto svete---neviem, poniektorí o mne vedia veci, čo neviem o sebe ani ja sám :-)))
Stanko ja tomu fb neviem prísť na chuť
Súhlas s tebou - ja nielenže nemám chuť, ale ani tam nie som - a neubudlo zo mňa
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
pavol54
priestrel oboch kolien by bol keby Rusi povedali ak cudzí žoldáci neodídu z Ukrajiny tak zmrazia účty týmto firmám v Rusku : ..... a bolo by po vojne a zase sa pobavím niekto mi tu naseká neužitočných
Smutné je, že všetko to vyhrážanie, sankcie, žvásty o demokracii, sú divadlom pre verejnosť. Na ktoré doplácajú ľudia. Životmi na Ukrajine, u nás ekonomickými stratami. Hlavne, že šetríme ako blázni na všetkom. Ale za cudzie mocenské záujmy sa od nás žiada, aby sme sa hádam aj zruinovali.
pamätáš ako som písal ešte na jar že mám z toho vývoja nepríjemný pocit a tie komentáre niektorých okolo, a dnes už aj politici sami priznávajú že sa jedná viac o geopolitický konflikt ako o lacný chlieb pre Ukrajincov a preto nesmú ani za nič na svete priznať pravdu ani partikulárnu v jednotlivých skutočnostiach už strácajú celkom tvár pred národmi ale im asi na tom nezáleží.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
Stanislav 1975
Na fejsbúk niesom precitlivený a bol som tam už všeličo , aj k....t, namyslený, primitívny debil,všetko je vec názoru - ale najnovšie som sa na na stránke jednaj našej europoslankyne dozvedel, že som RASISTA !!! Ja, čo nemám problém rozdať na východe ,ked som u svokry, cigánskym deťom v osade 3 balíky cigariet, JA, čo som s černochmi hrával badminton, tak ja som RASISTA..., a pani europoslankyna to ešte im aj lajkuje...- pritom som najčistejšia duša na tomto svete---neviem, poniektorí o mne vedia veci, čo neviem o sebe ani ja sám :-)))
Stanko ja tomu fb neviem prísť na chuť
že čo to je?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pavol, však sa len pozri do vedľajšej témy, aké sú tam názory. Nevidieť, nepočuť, ešte ak seba. To je to najlepšie v živote! A keď, tak si pohovoriť tak maximálne o receptoch, psoch, dovolenkách, o celebritách. To sú tie najdôležitejšie témy pre niektorých. A ako správni demokrati, o tom istom by mali s nimi kvákať všetci ostatní!!!
6 5
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra mas aj odomna neuzitocne, myslim, ze v temach o psoch si sa nakvakala aj ty dost . Kazdy ma moznost pisat co chce a kde chce. Citavam ta dlhsie, som znechutena. Taka zmena. P.S. mna osobne politika absolutne nezaujima, naucila som sa selektovat a to, co ja zmenit nemozem, neriesim. Lebo su to len prazdne slova, vety, litanie.Riexim realne veci v svojom zivote a to napr. aj co dam jest svojej rodine a kde s nou napr. budem dovolenkovat. A tu mozem najst pre mna uzitocne informacie.
Naposledy upravil alaya1 : 31.08.14 at 15:37
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
bjuty smis
pmajap
bjuty neviem komu to patrilo, ale moji susedia približne v mojom veku robili kŕmičov na JRD, zarábali každý 13 tis Sk, čo na ten čas za soc. bol rozprávkový peniaz a ja na projekcii 1500 Sk moja mama mi to do konca života neuverila
napíš nám prosím v ktorých rokoch to bolo...

ale už teraz viem, že tolko nezarábali....ani zdaleka....
Predpokladám, že asi v sedemdesiatych, max. osemdesiatych.
Tiež sa mi zdá ten plat 13 tis. na osobu príliš vysoký, neverím. Fantazmagória.
Na druhej strane som vždy s údivom rozmýšľala nad tým, ako rýchlo sa pohla výstavba nových rod. domov na vidieku. Mestskému človeku sa mohlo iba snívať. Mal každý záhradu a ušetril, to je fakt, ale i tak.
Tiež ale poznám ako chodili nedružstevníci v noci na družstevné do poľa a úroda sa predávala medzi kolegami. Dom nový krásny, ľahšie sa šetrilo. A v nedeľu do kostola.
Vždy som si myslela, že v tej dobe boli najviac platené práce vo výškach (z robotníckych zamestnaní a baníci.) Teda okrem hercov, spevákov a niektorých žiadaných ľudí z kultúry.
Vraví sa..." Kto neverí,nebude spasený "...

Na výstavbu nových domov sa treba pozrieť z iného hľadiska.
Kým teraz aj na to zabitie klinca je potrebné stavebné povolenie, onehdá to tak nebolo.
Tiež je to aj o tom ..." Iný kraj, iný mrav "..

Teraz si necháva skoro každý na kľúč dom postaviť.
Neviem síce, ako to bolo v iných končinách Slovenska, no na Východnom bolo bežným javom, že hrubá stavba sa vytiahla za 2 ( dva ) mesiace. Zišla sa rodina, priatelia a hajde makať. Jeden pomohol druhému a naopak. Cena práce sa pri stavbe domu nerátala. Robilo sa za jedlo a pitie. Dnes sa za robotu platia neskutočné pálky...môžem povedať aj z vlastných skúseností.

Robili sa aj tie zlodejiny, no dá sa povedať, že v malom. Dnes sa kradne hlavne vo vrcholovom managmente.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....a tiež v "malom"..... (pod 10000€ - to ani "krádež" nie je.... vyššie sumičky = presúvanie financií....)
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1
Petra mas aj odomna neuzitocne, myslim, ze v temach o psoch si sa nakvakala aj ty dost . Kazdy ma moznost pisat co chce a kde chce. Citavam ta dlhsie, som znechutena. Taka zmena.
Prečo by som nekvákala o psíkoch? Je to tak prirodzená téma pre mňa, ako politika, kultúra, spoločnosť, atď.. Lenže medzi nami dvomi je podstatný rozdiel. Ja nikoho nevyzývam na to, o čom má písať a o čom nie, o akých témach sa tu môže hovoriť.. A tiež sa nevyjadrujem ku všetkému a každému. Ty ma sleduješ? Mám pre teba radu. Nesleduj ma, nesleduj každého, nebudeš musieť byť znechutená!
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Asi si predosly prispevok nepisala, ci uz zabudla co tam je? A mas pravdu, asi najlepsie bude nevsimat si ta. Mala som o tebe iny nazor, ale zial, inteligencia okolo teba teda neisla ani nahodou. A myslim si, ze .....a necham to tak.
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Na fejsbúk niesom precitlivený a bol som tam už všeličo , aj k....t, namyslený, primitívny debil,všetko je vec názoru - ale najnovšie som sa na na stránke jednaj našej europoslankyne dozvedel, že som RASISTA !!! Ja, čo nemám problém rozdať na východe ,ked som u svokry, cigánskym deťom v osade 3 balíky cigariet, JA, čo som s černochmi hrával badminton, tak ja som RASISTA..., a pani europoslankyna to ešte im aj lajkuje...- pritom som najčistejšia duša na tomto svete---neviem, poniektorí o mne vedia veci, čo neviem o sebe ani ja sám :-)))
Hm.........

Ty rozdávaš cigarety deťom v osade?...a ešte sa tým aj chváliš?
Černoch a badminton? ..a kde, v buši a či niekde v Pééétržke?

Rasista nie je ten, kto činí Tvojím spôsobom.

Ja dám cigánskym deťom (obec, kde mám chalupu) radšej cukríky.
Ja dám cigánom radšej zarobiť, ako hrať badminton.

...a rasista ?
Nuž vedz, Stano, že ja ním aj svojím spôsobom som.

P.S.:
Svokra a návšteve týždeň-dva ??? Nebolo by od veci skúsiť si to opačné garde. Iné a inak by si točil......
Nie nadarmo železo nosím na opasku.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Pavol, však sa len pozri do vedľajšej témy, aké sú tam názory. Nevidieť, nepočuť, ešte ak seba. To je to najlepšie v živote! A keď, tak si pohovoriť tak maximálne o receptoch, psoch, dovolenkách, o celebritách. To sú tie najdôležitejšie témy pre niektorých. A ako správni demokrati, o tom istom by mali s nimi kvákať všetci ostatní!!!
Nuž sorry.....

Nevidieť, nepočuť, neslýchať....ale aj áno, čoby aj nie.
Čo sme si, to sme si. Na námestiach sa predsa štrgotalo ( ja nie, na ičoviny som nemal čas) za iným cieľom.
Nemusíme kvákať ako demokrati, alebo aj hej...to je jedno.
Len si myslím, že ísť za jedným ľavičiarskym baranom tiež nie je tá najprávnejšia voľba.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1
Asi si predosly prispevok nepisala, ci uz zabudla co tam je? A mas pravdu, asi najlepsie bude nevsimat si ta. Mala som o tebe iny nazor, ale zial, inteligencia okolo teba teda neisla ani nahodou. A myslim si, ze .....a necham to tak.
Čo alayka... keď nemáš argumenty, tak príde na pretras inteligencia? Jáj, veď som zabudla, ty si expert na inteligenciu a tvoja pochopiteľne tu vytŕča z radu. Jednoducho na Porade si IQ-áč a môžem ti len skryto závidieť.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mam pocit, ze ta petra, ktora prispievala do tem o psoch bol iny clovek,ako ten, co tu pise teraz..To je vsetko z mojej strany. Dam prednost veceri s rodinou, ako "argumentovat" nejakemu nicku. :-)
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1
Mam pocit, ze ta petra, ktora prispievala do tem o psoch bol iny clovek,ako ten, co tu pise teraz..To je vsetko z mojej strany. Dam prednost veceri s rodinou, ako "argumentovat" nejakemu nicku. :-)
Výborne, Alaya, povečeraj so svojou rodinkou, prajem ti dobrú chuť! A ja si dávam osobný trest - nevečerať- za to, že som si dovolila tu, v tejto vzácnej téme, napísať niečo, čo sa tebe nepáčilo.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ok, vodu mozes :-)
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1
Ok, vodu mozes :-)
Ako dobre, už som chcela aj bez vody...
Alaya, keď si ma už tak zmasakrovala mínuskami, tak ja tebe tiež niečo na oplátku. Krásnu gruzínsku pieseň zo staručkého filmu , v ktorom sa z učiteľa a vojaka stal nakoniec partizán.

4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešil ma Doc. Fico, a jeho postoj k sankciám proti Rusku, darmo, pán docent nieje glupota , on si vie vypočítať kolko je 2+2+6- však len bulo nevidí, že vlastne tie sankcie niesú proti Rusom, ale proti nám...
naopak sklamal ma Ing. Kaník a tie jeho bláboly- sa mi nechce veriť,že štiavničan je schopný vypotiť také lapsusy, v Štiavnici som prebýval nejaké 3 roky a tam sú celkom dobrí a múdri ľudia ( len sa tam veľa chlasce :-), ale Ľudo ako keby nebol štiavničan ,ale padol rovno z Jupitera...aj ľutujem,že som sa minule ubytoval v tom jeho hoteli slávnom :-)
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra dala som ti jeden nesuhlas, to som zverejnila, nemam potrebu sa s tebou tu natahovat, idem radsej "kvakat" do tem o vareni , psoch a dovolenkach :-)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať