Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
kopretinka
no,zase perla vypotená v rádiu............"spevák má UMELÚ protézu".... ja som teda neumelú protézu ešte nevidela
O tretích zuboch si už počula?
Nedávno som niekde čítala účinky blesku na ľudí čo prežili. Jednému mužovi narástol tretí chrup. Boli tam i iné uzdravenia, ale asi preto blesky vyhľadávať nebudeme. :-)
Škoda, že Deedee130 vtedy buchač zastavi, začala dievčina vyťahovať Teslu, buchy to nezvládol, a ja zasa jeho reakciu. Ľudí treba nechať rozprávať, inak sa nič nedozviete. Nech je to čokoľvek, selekciu si robte sami. Ale nie cenzurovať, umlčovať max. oponovať.
O elektrine sa veľa nevie a ani pre istotu nehovorí.
Ja som sa len pýtal .
...a nebol som osamotený v názoroch .
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-233612.html

Deedee len niečo spomenula a nič iné .
Ja keď niečo vravím , tak podložím argumentami .
http://www.porada.sk/t244077-aku-hod...ml#post2553015

...a iné veci - skutočnosti som zvládol a nie nejaké debaty na nete .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Monica Vitti, už iba jej hlas bol fantastický,aspoň pre mňa. Tá vedie u mňa z Moník.
A čo toto?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
kopretinka
no,zase perla vypotená v rádiu............"spevák má UMELÚ protézu".... ja som teda neumelú protézu ešte nevidela
O tretích zuboch si už počula?
Nedávno som niekde čítala účinky blesku na ľudí čo prežili. Jednému mužovi narástol tretí chrup. Boli tam i iné uzdravenia, ale asi preto blesky vyhľadávať nebudeme. :-)
Škoda, že Deedee130 vtedy buchač zastavi, začala dievčina vyťahovať Teslu, buchy to nezvládol, a ja zasa jeho reakciu. Ľudí treba nechať rozprávať, inak sa nič nedozviete. Nech je to čokoľvek, selekciu si robte sami. Ale nie cenzurovať, umlčovať max. oponovať.
O elektrine sa veľa nevie a ani pre istotu nehovorí..
korela,ja tu poukazujem na blbosť moderátorky,a nechápem,čo s tým majú spoločné tretie zuby......a elektrina.......
1 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

korela
kopretinka
no,zase perla vypotená v rádiu............"spevák má UMELÚ protézu".... ja som teda neumelú protézu ešte nevidela
O tretích zuboch si už počula?
Nedávno som niekde čítala účinky blesku na ľudí čo prežili. Jednému mužovi narástol tretí chrup. Boli tam i iné uzdravenia, ale asi preto blesky vyhľadávať nebudeme. :-)
Škoda, že Deedee130 vtedy buchač zastavi, začala dievčina vyťahovať Teslu, buchy to nezvládol, a ja zasa jeho reakciu. Ľudí treba nechať rozprávať, inak sa nič nedozviete. Nech je to čokoľvek, selekciu si robte sami. Ale nie cenzurovať, umlčovať max. oponovať.
O elektrine sa veľa nevie a ani pre istotu nehovorí.
Počuj.

O bleskoch netrep. Že niekedy aj pomohli / uzdravili.
To museli byť od toho blesku najmenej 3 metre

Obyčajných 22kV je schopných zmeniť chlapa na pečienku.

Takže pár MV si radšej ani nepredstavuj akú má silu
- mechanickú
- elektrickú
- tepelnú
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Boli ste niekto včera na Luciu v KE ? Bolo to supéééér, zase som na chvíľu omladla
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Až taký veľký bol preplatok? Zvyčajne pri preplatkoch sa ľahko dýcha. Nemýliš si preplatky a nedoplatky?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
No daj
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze je to nezverejnitelne , ale dolezita je aj vyska preddavkov Napisem len, ze dovcu si uzijeme bez obmedzeni
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
No daj
tipnem :

609
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

alaya1
Myslim, ze je to nezverejnitelne , ale dolezita je aj vyska preddavkov Napisem len, ze dovcu si uzijeme bez obmedzeni
vyúčtovanie je strašne jednoduché

porovnáš sumu preddavkov so sumou spotreby
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Emka Roman
lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
No daj
tipnem :

609
ta vedla, jak ta jedla
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

alaya1
Emka Roman
lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
No daj
tipnem :

609
ta vedla, jak ta jedla
Co uz z tohto robite tipovaciu kancelariu! Bud bezokolkov napis, alebo sa na take prispevky vyser!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bettylou
lujza.j
http://m.topky.sk/cl/10/1399517/Dram...eni-policajti-
...a toto...co,uz o radiator o mrezu...nic,predpokladam ze apač....
hehe aJ JA som chcela vyskočiť pred 2 týždňami, bolo nízko ale poliš, ma zložil dole, o nič nešlo, ale držali ma tam pre nič za nič 4 hod, a ja som mala doma syna, nie som apač a už sa ty luji zobuď
Preco sa mam zobudit...uz som sa skladala na zabiteho kolegu mal stalu sluzbu a zabil ho predvedeny....
O tvojej skusenosti ani preco zaco nic neviem.....a kazdy ma vzdy svoju pravdu....
Co to som si uz zazila.....asi viem preco !
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ok peace, chrániť a pomáhať
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

erik555
alaya1
Emka Roman
lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo vyuctovanie za byt....az som to musela predychat...uf
lujza, ideme superit, kto predychaval viac ?
No daj
tipnem :

609
ta vedla, jak ta jedla
Co uz z tohto robite tipovaciu kancelariu! Bud bezokolkov napis, alebo sa na take prispevky vyser!
No, Erik, ako kazes, vyser....na take prispevky . Mozem ja za tvoju zvedavost ci inu zlu vlastnost ?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Emka Roman
korela
kopretinka
no,zase perla vypotená v rádiu............"spevák má UMELÚ protézu".... ja som teda neumelú protézu ešte nevidela
O tretích zuboch si už počula?
Nedávno som niekde čítala účinky blesku na ľudí čo prežili. Jednému mužovi narástol tretí chrup. Boli tam i iné uzdravenia, ale asi preto blesky vyhľadávať nebudeme. :-)
Škoda, že Deedee130 vtedy buchač zastavi, začala dievčina vyťahovať Teslu, buchy to nezvládol, a ja zasa jeho reakciu. Ľudí treba nechať rozprávať, inak sa nič nedozviete. Nech je to čokoľvek, selekciu si robte sami. Ale nie cenzurovať, umlčovať max. oponovať.
O elektrine sa veľa nevie a ani pre istotu nehovorí.
Počuj.

O bleskoch netrep. Že niekedy aj pomohli / uzdravili.
To museli byť od toho blesku najmenej 3 metre

Obyčajných 22kV je schopných zmeniť chlapa na pečienku.

Takže pár MV si radšej ani nepredstavuj akú má silu
- mechanickú
- elektrickú
- tepelnú
http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2014030002
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bettylou
ok peace, chrániť a pomáhať
Kazdy vie to svoje....a potom vsetko je o ludoch....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
kopretinka
no,zase perla vypotená v rádiu............"spevák má UMELÚ protézu".... ja som teda neumelú protézu ešte nevidela
O tretích zuboch si už počula?
Nedávno som niekde čítala účinky blesku na ľudí čo prežili. Jednému mužovi narástol tretí chrup. Boli tam i iné uzdravenia, ale asi preto blesky vyhľadávať nebudeme. :-)
Škoda, že Deedee130 vtedy buchač zastavi, začala dievčina vyťahovať Teslu, buchy to nezvládol, a ja zasa jeho reakciu. Ľudí treba nechať rozprávať, inak sa nič nedozviete. Nech je to čokoľvek, selekciu si robte sami. Ale nie cenzurovať, umlčovať max. oponovať.
O elektrine sa veľa nevie a ani pre istotu nehovorí..
korela,ja tu poukazujem na blbosť moderátorky,a nechápem,čo s tým majú spoločné tretie zuby......a elektrina.......
melé zubné náhrady, ku ktorým patria korunky, mostíky, implantáty či snímateľné protézy, nie sú len pánske huncútstvo. Chýbajúci zub nekazí iba estetický dojem, ale znemožňuje správne hryzenie potravy. „Neúplný chrup sa ľahšie preťaží, dôsledkom čoho sa niektoré zuby posunú či preklopia. Čím dlhšie budete s vypĺňaním medzier vyčkávať, tým horšie. Miesto si odvykne od záťaže a kosť sa začne deformovať,“ varuje MUDr. Jozef Fábry, súkromný stomatológ.
http://www.pluska.sk/izdravie/liecba...na-parada.html
Frázy z paralelného slovensko-českého korpusu. Viac informácií.
dobre padnúce umelé chrupy ≈ dobře sedící zubní protézy
http://slovnik.juls.savba.sk/?w=umel...utf-8&oe=utf-8
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať