Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

buchač
Slobodné blaváčky .... šrac pre vás ....

http://ostatne.bazar.sk/9079028-hladam-zenu-vazny-vztah
nejaké má uši nesymetrické
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ach jaj,dnes som nejaká...,no nič...
Užite si romantický víkend (keď máte s kým):
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne taknenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

otras, to už nevedia čo od dobroty? zive zaby na tanieri?

video len pre silne zaludky, ja som to nedokazala dopozerat do konca
http://freefromharm.org/videos/farm-...-of-live-sushi
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

lujza.j
"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne taknenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....
Vydýššš

keby si si ju hneď pri poklanni
pichla tam
doniesla domov
vytiahla
umyla

Mohla si sa fintiť a nie fňukať
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
pozor na túto knihu,je tam zlý preklad jedného receptu,hrozí popálenie,poleptanie hydroxidom sodným!!! nie je to hoax,rozšírte to medzi svojich známych.vydavateľstvo sa k tomu stavia laxne,nezáujem,asi čakajú,kým ich niekto zažaluje.......

http://moderna.alchymistka.eu/2014/0...idom.html#more
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/dom...fatalni-dopad/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dariusko
lujza.j
"potešilo" bola som v DM-ke....že kúpim si tam po dlhom čase špirálu....5,50.....prídem domov...vyložím nákup z dmky.....po čase, že kde v rici mám tu špirálu.....a presne v rici...zabudla som ju v obchode....asi viete ako to dopadlo...ano presne taknenašla sa....asi si ju niekto zobral.....jasné moja chyba....
Vydýššš

keby si si ju hneď pri poklanni
pichla tam
doniesla domov
vytiahla
umyla

Mohla si sa fintiť a nie fňukať
no vydýšš...ja takto nenakupujem, ale ty asi áno ty beťár
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Excise Duty
korela
hubatá
Kurníík, zas ma zobudil kocúr s tým svojim kamarátom kohútom: kohút kikiríka a ciciak ho napodobňuje....... Tak som tu, pijem kávu a bavím sa na tých dvoch. Škoda že nemám kameru, syn má ale zasa nevstane ako kohút a kocúr o 5.00 hod. lebo on tvrdí že to je v podstate o 4.00 hod. a to by fyzicky ani psychicky nezvládol. A tak ich nemá kto natočiť, lebo foto by nebolo to pravé: nepočuť ich hlasy. Nuž takéto divadlo o 4.00 hod. zvládam iba ja - majiteľka slepého kocúra.
Ešteže niekto nechová v blízkosti prasa. Keby začal od rána chrochtať, tak zbohom.
Prasiat alebo jednoducho svíň je plná republika a donekonečna musíme počúvať ich chrochtanie...
No veď práve. Každý človek má v tvári vpísané svoje zviera, aspoň podľa G. Bruna, mne to dosť vychádza.
Najviac sa mi páči to slovo "plná", ešte dodaj, kde a v akej koncentrácii.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

v base to bude mať ťažké......ale je pekný,to je fakt.(ja sa na to pozerám ako fotograf,kdyby něco )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Blaváci,šup šup sem
10362803_669791376419853_3927688751080698714_o.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
nakladala som si sama.... auto ma napadlo...nebola som kuknúť.....tašku tú ich som mala vpredu na zemi....myslím, že mi nepreklopila...ved uvidím...čo už....ja že ušetrím že nekúpim z parfumsu...ale hlavne že som pašteky a oleje do mydlaal eak nie je v aute...tak mi treba...nemala som ju ani v pláne kupovať....inak kúpila som si deo v rozprašovači pod pažu tú ich natur alvende....majú dva druhy je bez aluminiumchloride.....limetka šalvia, a druhú som dala decku...do tej šalviovej si ešte prsknem z tej šalviovej silice od Hanusa.....inak som mala stále pochybnosti, že či to tu on vyrába a vyrába...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Blaváci,šup šup sem
hlavne nech tam nejde moje decko.....už tak raz bolo pri prvom psovi....jeden labroš doma a ona na rukách malú argentínsku dogu...mama nie je krásna.....skoro ma zránik chytil.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
v base to bude mať ťažké......ale je pekný,to je fakt.(ja sa na to pozerám ako fotograf,kdyby něco )
ešte budú o ňom písať ako sa mu babenky zložili na kauciu....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí
na modela to stačí šak on je z mäsa.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
evuš
No, mne sa nepáči, vypadá ako PAKO.... Chlap má byť z mäsa a kostí
na modela to stačí šak on je z mäsa.....
ale čo zo seba vyžaruje, chlap bez charizmy, média už stihli urobiť z ľudských bytostí magorov
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
korela
to je had, na mňa to zapôsobilo horšie ako ten predchádzajúci link, jeho hnusné oči budem mať pred sebou celý deň, to som nepotrebovala, a to som po takom exkluzívnom sne, juj.
.
v dm zvyknú tovar hned nakladat do vrecka, nebudeš mať špirálu zakotúľanú v aute, ak si nebola peši?
nakladala som si sama.... auto ma napadlo...nebola som kuknúť.....tašku tú ich som mala vpredu na zemi....myslím, že mi nepreklopila...ved uvidím...čo už....ja že ušetrím že nekúpim z parfumsu...ale hlavne že som pašteky a oleje do mydlaal eak nie je v aute...tak mi treba...nemala som ju ani v pláne kupovať....inak kúpila som si deo v rozprašovači pod pažu tú ich natur alvende....majú dva druhy je bez aluminiumchloride.....limetka šalvia, a druhú som dala decku...do tej šalviovej si ešte prsknem z tej šalviovej silice od Hanusa.....inak som mala stále pochybnosti, že či to tu on vyrába a vyrába...
Dcéra ma nedávno s ním prekvapila, tiež si ho kupujem. :-)
Moja mama vždy hovorievala, že peniaze boli a vždy budú, mávni nad tou špirálou rukou a uži si v zdraví deň. Nebol to veľký obnos.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať