Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bettylou
BXLmiami
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
prepáč mám kamarátov z Libanonu a sú normálni ludia
Určite,prečo by neboli?A sú to suniti,šíiti,drúzi,greckokatolíci,maronitskí kresťania,asýrčania,arméni atd?Začali ste niekedy túto tému?Ono od toho sa to celé odvíja.Ako v tej pesničke-ľudia vôbec nie sú zlí,len ľudstvo je príšerné.:-)
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
bettylou
BXLmiami
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
prepáč mám kamarátov z Libanonu a sú normálni ludia
Určite,prečo by neboli?A sú to suniti,šíiti,drúzi,greckokatolíci,maronitskí kresťania,asýrčania,arméni atd?Začali ste niekedy túto tému?Ono od toho sa to celé odvíja.Ako v tej pesničke-ľudia vôbec nie sú zlí,len ľudstvo je príšerné.:-)


Suhlasim.
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Máš pravdu - zavádzajú - ona zabudla dopísať zákonom stanovené prídavky na deti - 5*23,52€= 117.6€, a keď sa to spočíta 650+117,6=767,6€
hehe, ja mám napríklad stanovené min. 30 perc zo životného minima, lebo starý austrálčan aj tak nič nepošle, ale o tú sumu mi znížia živ. min. dávku v hm.núdzi.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Ja si farbim sama a uz by aj trebalo zase...svine sediny uz zase robia kukíky
lui sediny patria k zivotu, prečo ho stále potierať?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.



0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.


predsa k BA
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA
nebolo to na mňa....možem tipovať?!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, mõžeš . Vraj si prečítala moje posledné príspevky à už vie aká som
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA
čo už na to povedať??..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
korela
Skúste uhádnuť, k čomu prihodili túto ilustračnú fotku.


predsa k BA
Si žartovala?
http://www.slovacivosvete.sk/2069/praha-slovenska.php
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
Ja nevychádzam z údivu...od jednej milej poraďáčky som dostala pomenovanie, že som chuderka a z BA
Asi to mas, ako odmenu to BA, my nie BA sme asi ineho rangu, kto vie, ktorym smerom .
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

kukučka
Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno.
Netrep



Monumentálne mám asi iba 3



Poškaj pozriem denníček



Skoro som uhádol = 4
0 1
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

bettylou
dariusko
bettylou
dariusko
bettylou
kopretinka
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.
rozmyslela som si, , píšem ďalej cica

A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????
sa ozval ten pravý
Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov
nemáám tisííc nikov ako ty ch.ju


Dzífče, to si hovor tatovi
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
Nech si pošlú telefónne čísla.....
0903724414

ja nemám čo skrývať
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

kukučka
Evi a nevieš, že sa nemáš dotýkať drôtov, ani na zem spadnutých? A to si ešte počkaj na Milanka, v každej téme iné meno.

ako elektrikár potvrdzujem

PS
A radšej ani opilcov v jarku spadnutých
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
Debilina " Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť "

Pochybujem, že sa z teflonu nejako veľa vyparuje pri normálnom používaní = svoj vzhľad si udrží pár mesiacov až rokov

Možno trošku, keď opekáš "zdravo" = bez oleja - zvrchu panvica nie je chladená a teflon sa začína prepaľovať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať