Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Excise Duty
lujza.j
tak to je úplne presné
Obdivujem, ako niektorí Slováci dokážu kádrovať a zovšeobecňovať správanie iných národov. Pokiaľ ide o nás Slovákov, netreba chodiť ani do cudziny, stačí vyjsť z domu. Alebo si napríklad prečítať diskusné príspevky na Porade...
to bol k čomu postreh?? je to video kde si robia srandu česi sami zo seba.. prečo do toho pletieš slovákov??
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a okrem toho, myslíš si že len slováci kádrujú?? čudoval by si sa..
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
S tým súhlasím, i ja sa tiež často správam inkognito.
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Žabinka
a okrem toho, myslíš si že len slováci kádrujú?? čudoval by si sa..
Nie, nemyslím si nič. Ja len, že čo nechceš, aby robili tebe, nerob ty inému a nemaj obavy, ja som to video pochopil.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Excise Duty
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
S tým súhlasím, i ja sa tiež často správam inkognito.
ak idem s deckom /výnimočne/....len na seba kukneme.....nemám potrebu na seba upozorňovať....aj tak dobre vedia kto je odkiaľ.....
a v HR...čo viem všetko po HR
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://aktualne.atlas.sk/novodoba-ce...tm_campaign=hp

parááda...
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

lujza.j
Excise Duty
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
S tým súhlasím, i ja sa tiež často správam inkognito.
ak idem s deckom /výnimočne/....len na seba kukneme.....nemám potrebu na seba upozorňovať....aj tak dobre vedia kto je odkiaľ.....
a v HR...čo viem všetko po HR
Ty si do šeckého taká hrrrrrrr ?
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

alaya1
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
Anglicky?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

erik555
alaya1
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
Anglicky?
anglicky.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pobavilo:chvíľu bez dozoru,galéria,že toto človek prežije bez ujmy na zdraví,hehe...
http://tn.nova.cz/clanek/andilci-neb...g_image_number
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
erik555
alaya1
lujza.j
no vieš o mne napr. na pláži nik nevie , že odkiaľ som....nevrieskam ..nie je ma plná pláž...a v At v lidli nevrieskam po predajni, aby všetky SK predavačky vedeli " zlató zobral si minerálku"...
Lujza podobne. Ja ani slovensky s rodinou na dovolenkach nehovorim na verejnosti.
Anglicky?
anglicky.
a preco nemozete na dovolenkach hovorit tak ako vam huba narastla? to sa hanbite, ci ki fras?
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

my sa na dovolenke rozprávame pekne po slovensky.. tam kde chodíme do gr nechodí veľa slovákov.. a keby aj, tak mi to nevadí, že má rozumejú.. len raz sa stala zábavná príhoda.. ležíme potichúčky na pláži, chystáme vitamín d, keď zrazu okoloidúci turisti pristúpili až priamo k nám, a pán sa pýta môjho muža: dobrý deň, nie ste vy pán... boli to ľudia z krupiny..
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hanbiť sa za vlasť je ako hanbiť sa za vlastnú matku, ktorá mi dala život.
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

kukučka
Hanbiť sa za vlasť je ako hanbiť sa za vlastnú matku, ktorá mi dala život.
Co trieskas!
Kolkym ludom dali "matky" zivot a vychovavali ich v domovoch, alebo iny rodinny prislusnici! Hanbil by som sa za taketo "matky"!
To iste plati aj na vlast.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Erik, tomu,čo ty tu najčastejšie píšeš sa vraví srať do vlastného hniezda.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Hanbiť sa za vlasť je ako hanbiť sa za vlastnú matku, ktorá mi dala život.
veru tiez mi pride divne, ze preco by som na dovolenke nemal so Slovakom hovorit po Slovensky. Ale ludia su vselijaki. Raz sme sa prihovorili v NL v obchode Slovakom, elbo sme ich poculi a oni na nas anglicky Nuz hanbili sa, ze su Slovaci
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555
kukučka
Hanbiť sa za vlasť je ako hanbiť sa za vlastnú matku, ktorá mi dala život.
Co trieskas!
Kolkym ludom dali "matky" zivot a vychovavali ich v domovoch, alebo iny rodinny prislusnici! Hanbil by som sa za taketo "matky"!
To iste plati aj na vlast.
Ber všeobecne a nie konkrétne ...
Ale ak vezmeme konkrétnejšie , tak nech sa hanbia za svoje matky tí , ktorých je väčšina ( 99,99 % ) v tých decákoch ...špecifikovať snáď nemusím , ale kľudne poviem , že sa jedná o rómov ( cigánov , degešov ) - čochvíľa to každý desiaty občan tejto republiky .

Vlasť a hanbenie sa za ňu ?
Niekto sa hanbí , niekto uteká z nej ... všeobecnejšie povedané , že nie je tu úcta k vlasti , patriotizmus .
Videl som nie raz , vidieť nie raz . Príklad ?
Ak niekto nevie dať úctu štátnej hymne pri určitej štátnej a oficiálnej príležitosti ?
Na druhej strane ale tú istú hymnu reve na plné hrdlo pri začiatku medzištátneho športového zápasu ???

Hanbím sa za takýchto ...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

kukučka
Erik, tomu,čo ty tu najčastejšie píšeš sa vraví srať do vlastného hniezda.
A co??? Ja sa netajim, ze mi je tento nas korupcny system protisrsti! Ja s tym nemam problem, ze si serem do "vlastneho hniezda"...snad sa nebudem usmievat, ze sa mi tento pajzel paci! Nerozumiem takymto ludom ako si ty!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
erik555
kukučka
Erik, tomu,čo ty tu najčastejšie píšeš sa vraví srať do vlastného hniezda.
A co??? Ja sa netajim, ze mi je tento nas korupcny system protisrsti! Ja s tym nemam problem, ze si serem do "vlastneho hniezda"...snad sa nebudem usmievat, ze sa mi tento pajzel paci! Nerozumiem takymto ludom ako si ty!
Co ma skorumpovany system spolocne s vlastou? Som myslel, ze skorumpovani su ludia, nie vlast, ci?
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať