Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko
kopretinka
taiko
kopretinka
som sa hneď ráno vytočilakontrolujem účtenku zo včerajšieho nákupu a že kuracie stehná cena za kilo 2,80 a na na regáli bola výpredajová cenovka 1,99 kuaaaaaa.
No sak aky problem, chod do obchodu, odfot regal s cenou, otrieskaj im to o hlavu a zavolaj aj SOI
komu to otrieskam? svojmu nadriadenému?
Pockj, to sa stalo vo vasom obchode? To nemyslis vazne.
Nuz ked sa bojis, tak to daj vybavit susede.
mám teraz dva dni voľno,nebudem tam utekať kvoli tomu,bus nie je tiež zadarmo.pozajtra si tú cenu zistím najprv v systéme,aby som mala dôkaz.ani suseda to nevybaví,ak tam nebude tá inkriminovaná cenovka
No myslim, ze pozajtra to uz cele bude prd platne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
kopretinka
som sa hneď ráno vytočilakontrolujem účtenku zo včerajšieho nákupu a že kuracie stehná cena za kilo 2,80 a na na regáli bola výpredajová cenovka 1,99 kuaaaaaa.
No sak aky problem, chod do obchodu, odfot regal s cenou, otrieskaj im to o hlavu a zavolaj aj SOI
to jej prd pomôže, bol som v našom anglickom že bôčik akcia, pri pokladni účtuje iný a ja že prečo "lebo ste si zobrali ten neakciový" TAK SOM IM HO NECHAL NA POKLADNI. Takže môžu tvrdiť že mali aj neakciové len si to kupujúci zamenil.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
kopretinka
som sa hneď ráno vytočilakontrolujem účtenku zo včerajšieho nákupu a že kuracie stehná cena za kilo 2,80 a na na regáli bola výpredajová cenovka 1,99 kuaaaaaa.
No sak aky problem, chod do obchodu, odfot regal s cenou, otrieskaj im to o hlavu a zavolaj aj SOI
to jej prd pomôže, bol som v našom anglickom že bôčik akcia, pri pokladni účtuje iný a ja že prečo "lebo ste si zobrali ten neakciový" TAK SOM IM HO NECHAL NA POKLADNI. Takže môžu tvrdiť že mali aj neakciové len si to kupujúci zamenil.
akciovy je ten co mu vcera vyprsala doba spotreby?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Peggynka
kopretinka
som sa hneď ráno vytočilakontrolujem účtenku zo včerajšieho nákupu a že kuracie stehná cena za kilo 2,80 a na na regáli bola výpredajová cenovka 1,99 kuaaaaaa.
Neskoro,hehe...Účtenky kontrolujem hneď za kasou...
všade kopec ľudí,dýchajú ti na krk,ponáhľala som sa do roboty....
ak je akcia vždy pozerám na displej
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
kopretinka
som sa hneď ráno vytočilakontrolujem účtenku zo včerajšieho nákupu a že kuracie stehná cena za kilo 2,80 a na na regáli bola výpredajová cenovka 1,99 kuaaaaaa.
No sak aky problem, chod do obchodu, odfot regal s cenou, otrieskaj im to o hlavu a zavolaj aj SOI
to jej prd pomôže, bol som v našom anglickom že bôčik akcia, pri pokladni účtuje iný a ja že prečo "lebo ste si zobrali ten neakciový" TAK SOM IM HO NECHAL NA POKLADNI. Takže môžu tvrdiť že mali aj neakciové len si to kupujúci zamenil.
akciovy je ten co mu vcera vyprsala doba spotreby?
no to ani vo sne ale môže byť od iného výrobcu, v inej úprave.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://www.cas.sk/clanok/286926/dovo...-dve-deti.html

cim dalej, tym lepsie.-
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ze Ta to bavi, tieto titulky
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko, co ma mas prosim ta tak v zuboch ? . bavi, nevabi, problem? Idem tam na dovcu, tak ma to zaujima, ci nemoze?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko, co ma mas prosim ta tak v zuboch ? . bavi, nevabi, problem? Idem tam na dovcu, tak ma to zaujima, ci nemoze?
Jujuuuj, ja Ta nemam v zuboch, to ani nahodou .
Len ma udivuje ci nie je dost negativnej energie medzi nami, ze nam takychto tituliek treba citat. Cas je pre mna hnoj, tak ma zaujima, ake maju ludia pohnutky to citat.
Okrem toho, ako znasilnena Ceska a dve zranene deti ovplyvnia Tvoj rozhodovaci ci aky proces?
Reku ze ci si pred dovolenkou nechces radsej precita http://croatia.hr/en-GB/Homepage
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Chorvátsko patrí k najobľúbenejším turistickým cieľom dovolenkujúcich českých občanov. Dovolenku tam každý rok trávi vyše 600-tisíc Čechov.
čo bojíš,Slovákov sa to netýka
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka
Chorvátsko patrí k najobľúbenejším turistickým cieľom dovolenkujúcich českých občanov. Dovolenku tam každý rok trávi vyše 600-tisíc Čechov.
čo bojíš,Slovákov sa to netýka


Moja zlata, si ma ukludnila teda
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
no sak to je v poradku, Kazdeho zaujima nieco ine, len ja furt nerozumiem, reco ludia radi citaju, ci pozeraju o nestastiach inych. Ale asi je to nad moje chapanie
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Alaya, čo sa bojíš - nie si ani dieťa a nemáš ani 28 , navyše si Slovenka
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
Alaya, čo sa bojíš - nie si ani dieťa a nemáš ani 28 , navyše si Slovenka
no si jej dala teraz , ........ze nemas ani 28
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evus tak to mas pravdu , Snad mam dost kil, aby som sa na tej lodi udrzala
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
no sak to je v poradku, Kazdeho zaujima nieco ine, len ja furt nerozumiem, reco ludia radi citaju, ci pozeraju o nestastiach inych. Ale asi je to nad moje chapanie

Mne to tak nepride, asi som na nestastia v zivote ludi trenovana a zvyknuta. Som odosobnena.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
alaya1
taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
no sak to je v poradku, Kazdeho zaujima nieco ine, len ja furt nerozumiem, reco ludia radi citaju, ci pozeraju o nestastiach inych. Ale asi je to nad moje chapanie
asi preto že si ešte neokúsili rukami ohmatať zopár drsných smrťákov, potom by ich tá zvedavosť prešla
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tak som si klikla na komentár k tomu článku (1),pobavil ma:
Vykašlite sa na Chorvátsko. Všetkých Vás srdečne pozývam na Bukovskú priehradu. Záruka dobrovoľného sexu a nezrazenia sa lodí
6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
alaya1
taiko - Citam, co mi pride pod ruku a nemyslim si, ze je to zrovna rozosievanie negat. energie, aspon to tak nevnimam. Ale tiez by som nebola stastna byt znasilnena a ani by ma nepotesilo, ak by nejaky blbec natrepal do nasej "lodky".. Co tegba nezaujima, ineho mozno hej. Ja co nechcem, necitam a nesledujem.
no sak to je v poradku, Kazdeho zaujima nieco ine, len ja furt nerozumiem, reco ludia radi citaju, ci pozeraju o nestastiach inych. Ale asi je to nad moje chapanie
asi preto že si ešte neokúsili rukami ohmatať zopár drsných smrťákov, potom by ich tá zvedavosť prešla
mozno alebo sa len potrebuju uisit, ze im sa dobre vodi a polutovat ostatnych
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať