Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
Prečo chodíš k lekárovi v Holandsku ? :-))
Na zaklade coho si usudila, ze hovorim o Holandsku? Tam maju tiez svoje problemy, ale taka pakaz bieloplastova nekompetentna, arogantna a neempaticka aku tu vidavam, to je ine kafe.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
mohla si sa vyjadriť k tomu,ako sa ku mne správala neurologička.....aj som to čakala,a ty nič.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To je medzi Tebou a neurologičkou,čo ja s tým.Ked sa Ti nepáči,neplať a zmen lekára.Máš na to právo.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
Prečo chodíš k lekárovi v Holandsku ? :-))
Na zaklade coho si usudila, ze hovorim o Holandsku? Tam maju tiez svoje problemy, ale taka pakaz bieloplastova nekompetentna, arogantna a neempaticka aku tu vidavam, to je ine kafe.
Koškokrát si tam bol u lekára?U nás vídavam pakáž kdekoľvek telekomunikácie nevynímajúc.:-))
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

BXLmiami
taiko
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
Prečo chodíš k lekárovi v Holandsku ? :-))
Na zaklade coho si usudila, ze hovorim o Holandsku? Tam maju tiez svoje problemy, ale taka pakaz bieloplastova nekompetentna, arogantna a neempaticka aku tu vidavam, to je ine kafe.
Koškokrát si tam bol u lekára?U nás vídavam pakáž kdekoľvek telekomunikácie nevynímajúc.:-))
BXL, prepáč, ale tu na SK ste si lekári /väčšina - česť výnimkám/ urobili z ľudí biznis.....a vrav si čo chceš.....
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) My?Nebol to náhodou zákon z roku 1995 ktorý donútil,ano donútil celú primárnu sféru ísť do sukromia?Kde ste vtedy boli pacienti naš,že ste to dovolili?:-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Chorvátsko patrí k najobľúbenejším turistickým cieľom dovolenkujúcich českých občanov. Dovolenku tam každý rok trávi vyše 600-tisíc Čechov.
čo bojíš,Slovákov sa to netýka
No asi aj hej ...slováci nenosia k moru paštéky .
Šrac chcel možno iba Májku . Lenže paštéka nebyla k máni , tak si vzal aspoň žemlu .
Klobásku dodal sám ...aj s tatárkou .
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
Prečo chodíš k lekárovi v Holandsku ? :-))
Na zaklade coho si usudila, ze hovorim o Holandsku? Tam maju tiez svoje problemy, ale taka pakaz bieloplastova nekompetentna, arogantna a neempaticka aku tu vidavam, to je ine kafe.
Koškokrát si tam bol u lekára?U nás vídavam pakáž kdekoľvek telekomunikácie nevynímajúc.:-))
Mozno hej, len pakaz v telekomunikaciach nevrieska po pacientoch, neklame rodinnym prislusnikom, necaka na vsimne, nevyhovara sa bolest hlavy, ked nevie odpovedat na otazky, nedava pacientom jest biele pecivo ked maju hnacku/zapchu atd, atd
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

BXLmiami
:-)) My?Nebol to náhodou zákon z roku 1995 ktorý donútil,ano donútil celú primárnu sféru ísť do sukromia?Kde ste vtedy boli pacienti naš,že ste to dovolili?:-))
BXL, nemyslela som tým, že ste museli začať "súkromne" pracovať, ale sa tak chováte k ľuďom-pacientom /vravím česť výnimkám!!!/ - hlavne, že farmaceutické firmy Vám zaplatia do kešene - to, že mnohým viac lieky ublížia ako pomôžu radšej nevravím...vidíte iba vidinu zisku....a nevrav, že musíte platiť ambulanciu, sestričku, a ostatné náklady.....o tom snáď každý súdny človek vie...
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No žiadny rozdiel,Slovensko je Slovensko,nemôže byť gloriola len okolo lekárov,vymykali by sa z priemeru.A čo by si potom takí nevinní a bezuhonní počali s tými arogantnými a rozdrapenými pacientmi čo sa sem chodia vadiť? :-))).
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
No žiadny rozdiel,Slovensko je Slovensko,nemôže byť gloriola len okolo lekárov,vymykali by sa z priemeru.A čo by si potom takí nevinní a bezuhonní počali s tými arogantnými a rozdrapenými pacientmi čo sa sem chodia vadiť? :-))).
Pocuj doktorka a nevies kto zacal debatu, (cii vadenie, ako Ty hovoris) tymto?
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

BXLmiami
O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))
BXL, vždy si budeš chrániť iba vlastné rady.....niet o čom....
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš

BXL, nemyslela som tým, že ste museli začať "súkromne" pracovať, ale sa tak chováte k ľuďom-pacientom /vravím česť výnimkám!!!/ - hlavne, že farmaceutické firmy Vám zaplatia do kešene - to, že mnohým viac lieky ublížia ako pomôžu radšej nevravím...vidíte iba vidinu zisku....a nevrav, že musíte platiť ambulanciu, sestričku, a ostatné náklady.....o tom snáď každý súdny človek vie...
Prečo zovšeobecňujete ???
To sa proste nedá !
Ak mám za seba povedať ( a nie raz som už spomenul ) , tak by som mohol dať len a len kladné hodnotenia na tých " mojich " lekárov ...pomer klady - zápory by boli asi 99 - 1 % .
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
evuš

BXL, nemyslela som tým, že ste museli začať "súkromne" pracovať, ale sa tak chováte k ľuďom-pacientom /vravím česť výnimkám!!!/ - hlavne, že farmaceutické firmy Vám zaplatia do kešene - to, že mnohým viac lieky ublížia ako pomôžu radšej nevravím...vidíte iba vidinu zisku....a nevrav, že musíte platiť ambulanciu, sestričku, a ostatné náklady.....o tom snáď každý súdny človek vie...
Prečo zovšeobecňujete ???
To sa proste nedá !
Ak mám za seba povedať ( a nie raz som už spomenul ) , tak by som mohol dať len a len kladné hodnotenia na tých " mojich " lekárov ...pomer klady - zápory by boli asi 99 - 1 % .
Nuz pravdu mas. Opravujem sa. Pakazou mozem nazvat 99% lekaroch, ktorych som stretol za posledneho 1,5 mesiaca co som na Slovensku a ktorym sme museli zverit clena rodiny. I ja som vsk stretol 2, ktori boli odborne fundovani, empaticki a snazili sa pomoct ako najviac mohli.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Práve som telefonovala na pobočku SP u nás, v zapadákove.....
dvihla mi pani, považovala som ju za múdru, sčítanú, moja otázka znela, či si môžu poberatelia starobných dôchodkov požiadať o prepočet dôchodku pri existencii dôchodkového poistenia, hlavne či už k 01072014 alebo až k 01012015?
a jej odpoveď bola, že určite nie, že o tom ani nepočula, že jej nikto ani nič nevravel, že som prvá, ktorá prišla s takouto otázkou, že je to určite blud (z agentúry JPP)
oznámila som jej, že je v platnosti novelizovaný zákon o sociálnom poistení k 01072014, v návrhu zákona to tak ako tvrdím bolo uvedené, ale že som nepostrehla, že asi to bude v platnosti až od 01012015?????
jej odpoveď bola, že nedostali metodický pokyn, tak teda nevie atď......
v takomto prípade volím SP v BA, ozaj nepreháňam ochotná pani mi povedala, že až k 01012015 (vedela aj o termíne 01072014).....
čo si mám myslieť o zamestnancoch v štátnej a verejnej správe????česť výnimkám......
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
No žiadny rozdiel,Slovensko je Slovensko,nemôže byť gloriola len okolo lekárov,vymykali by sa z priemeru.A čo by si potom takí nevinní a bezuhonní počali s tými arogantnými a rozdrapenými pacientmi čo sa sem chodia vadiť? :-))).
Pocuj doktorka a nevies kto zacal debatu, (cii vadenie, ako Ty hovoris) tymto?
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Ja lebo ma baví podpichovať predsa :-))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))

Skoda, ze som, prisla po funuse, ja mozem kludne s ciframi napisat, kolko za co nukaju - nie od novinarov -mne nie samo- preto chodim len do Croatie Dr. ale ved my zijeme tu, naozaj si myslis, ze co je za dverami, medzi 4 ocami, aj tam ostava? Ved kazda stena je dost velka na prilozenie hrnceka
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

BXLmiami
taiko
BXLmiami
No žiadny rozdiel,Slovensko je Slovensko,nemôže byť gloriola len okolo lekárov,vymykali by sa z priemeru.A čo by si potom takí nevinní a bezuhonní počali s tými arogantnými a rozdrapenými pacientmi čo sa sem chodia vadiť? :-))).
Pocuj doktorka a nevies kto zacal debatu, (cii vadenie, ako Ty hovoris) tymto?
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Ja lebo ma baví podpichovať predsa :-))

...a v konečnom dôsledku sa iba sama "pajedíš"
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Až na to že sa bavím a nie pajedím.:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať