Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
Ak hľadáš komentár k príspevku, ktorý bol vymazaný, tak s vymazaním príspevku sa maže aj komentár, neviem, či ho nájdeš.
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre.
Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod.
Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach.
Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila.
Téma: Je to týranie?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre. Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod. Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach. Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila. Téma: Je to týranie?
Asi aj preto, lebo komentáre bez úvodu - začiatku, sú len hŕbou textu bez ladu a skladu......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
buchač
korela
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.
Čítam aj ja tieto podpichovačné slová ... sú oveľa horšie , ako moje expresíva .
Pritom slovo lieči ...


Čo s tým má BXL ???
Nie je to o človeku , jednicovi , lekárovi ...???
Lebo ak lekár vzišiel z určitého prostredia , tak sa aj tak správa . Nie raz platí moje obľúbené :

" Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si , že je torta ! "

...a čo vravím tiež ?

Za vysokoškolské štúdium by sa malo platiť . Bezpodmienečne !
Svoje zdôvodnenie som už nie raz dal .

...a to SME ???
Už to nie je to , čo bývalo ... pomaly horšie jak Topky .
No, nerozlíšim žart, však áno.
Ja som písala pre BXLmiami, pretože sa "ponosovala", že SME jej nič nepripravilo vo štvrtok na čítanie.
Tak som jej posunula reálnu situáciu. A keby vedela, aký má ten človek ukončený odbor (rovnako ako aj ten lekár), on by mohol lekára odrovnať za sekundu, lenže pre svoj nadhľad nad situáciou mu to nestálo zato, plus foter ktorý za ním stojí a dirigoval celý proces vyšetrení, pretože sa to neudialo v mieste bydliska, kde je známy. A stále sa nevie, kde dg vyústi. Tak sa k pacientovi chovám slušne a nerýpem do neho.
.
Aký vláda také školstvo, aké školstvo, takí absolventi. Česť výninkám, ktorí študovali na prestížnych školách či v bývalom Československu, alebo teraz vonku. Plus z akej rodiny.
A ak by si chcel poslať spätnú odozvu na erb, čo z neho mám dnes? Ani sa neunúvaj, prosím ťa. Minulosť. Žijeme teraz a tu.
Nielen školstvo, aj veda, aby to bolo komplet.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Nie, nenájdem ho. Je možné, že si čítala odpoveď, ktorá bola zmazaná a tým pádom aj moje dva príspevky. Iba nechápem, ak je to k veci, prečo sa mažú aj komentáre. Napísať totiž ako odborník odpoveď na zadanie spochybňujúc pisateľa zadania, je v tejto téme úplný nezmysel. Tam ide o podanie pomocnej ruky, nech to písal ktokoľvek z rodiny, čo sa na to utrpenie musí pozerať. To je fakt na riešenie, a nie podozrievanie voľného prázdninového času, kedy bol založený nick a pod. Prosto. Hľadala sa odvaha. Zatiaľ iba dve odpovede, ale 9 súhlasov. Ak ešte tento fakt u tejto osoby nezaváži, nech sa nad sebou zamyslí v odborných témach. Petermikuláš, nick psycholog, ludmilla, a iní čo sa vzdialili z Porady, boli veľkým prínosom svojimi erudovanými radami. Petermikuláš občas zájde, aby som ho tu nechtiac nevylúčila. Téma: Je to týranie?
Asi aj preto, lebo komentáre bez úvodu - začiatku, sú len hŕbou textu bez ladu a skladu......
Veď dobre, človek sa učí po celý život. Pochopila som.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo:
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pojdem si pozriet
Každú júlovú a augustovú sobotu so začiatkom o 20:30 hod. sa na Spišskom hrade konajú nočné prehliadky. Najbližšia sa uskutoční 19. júla a bude spojená s ohňovou šou.


2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. . O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. . O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
a myslíš že iné banky robia čo? došla mi faktúra v czk podľa kurzovej kalkulačky 801 podľa banky 814, plus platba do zahraničia
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
alaya1
"Potesila" ma nasa mila Slovenska posta. Dcera si objednala dobierku v Ciech, samozrejme platila tu na poste eurami. Mila posta si zapocitala k dobierke 6 eur za prepocet meny. . O tomto poplatku ich info linka neinformuje.
a myslíš že iné banky robia čo? došla mi faktúra v czk podľa kurzovej kalkulačky 801 podľa banky 814, plus platba do zahraničia
.....pošta ešte používa aj "bulharskú" konštantu.....
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Z toho sa neopijú a bude ma to stáť ešte viac.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale záber je to eňo-ňuňo (i priblížiť sa dá - hezká barva..... )
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Ale záber je to eňo-ňuňo (i priblížiť sa dá - hezká barva..... )
nechutné.........grc
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

toto že je eňo, ňuno? negustiózne
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
nechutné.........grc
...a čo? .....rybičky? Alebo prdélka? Jááááj - babenky - koňovi sa o ovse sníva......
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

misoft
kopretinka
nechutné.........grc
...a čo? .....rybičky? Alebo prdélka? Jááááj - babenky - koňovi sa o ovse sníva......
Duški, u nás sa vraví - prasati sa iba o žite sníva
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Ale záber je to eňo-ňuňo (i priblížiť sa dá - hezká barva..... )
Keby len jedného chlapa týmto "prebudila" - splnilo to účel,hehe...Zdá sa,že viacerých...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No..... a úloha je splnená
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať