Zavrieť

Porady

Veľká noc

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
I keď ešte je času dosť , ale predsa ........ Veľa vody,vodky ......




Naposledy upravil Zita5 : 07.04.06 at 09:54
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
[quote=ayya]Ak dovolite, ja pripojim text. Je to podla mna jeden z najkrajsich textov, aky som kedy citala. Vraciam sa k nemu aj mimo tohoto predvelkonocneho obdobia, ale teraz sa zvlast hodi ... tak dufam, ze aj vam prinesie taky zazitok, aky opakovane ja zazivam pri jeho citani ...
a prijemne sviatky zelam vsetkym

p.s.: aby som neporusila autorsky zakon: mam tento text uz dost davno, mozno 6-7 rokov, nepamatam si, odkial som ho stiahla, ale v pamati mi utkvelo meno, ktore tam vtedy bolo uvedene ako autorske: Ivanic ...


Ayya ďakujem. Nečakala som, že na tejto stránke sa stretnem s niečim takým precítením ako zastavenia na Krížovej ceste.
Želám krásne sviatky znovuzrodenia života.
šibačky.jpg  
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

Vsetkym "poradakom" zelam vesele velkonocne sviatky
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prajem všetkým požehnané sviatky, zázračný čas, úľavu všetkým trpiacim.

A na obveselenie takýchto kúpačov
velikonocni-motiv-1.jpg  
1.jpg  
1/1
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pohodu všetkým poraďákom prajem počas veľkonočných sviatkov.
Na obrázok treba kliknúť.
Naposledy upravil DanielaSL : 17.11.06 at 13:16
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Prajem Vám a Vašim rodinám krásnu a požehnanú Veľkú noc, veľa zdravia, radosti, pokoja a pohody, nech pokoj a milosť z tajomstva Kristovho zmŕtvychvstania prenikne Vaše srdcia a naplní Vaše duše.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Želám všetkým kolegom poraďakom pekné vajíčka a aj ten korbáč na tie naše babky. K tomu dobrú šunku.
2218.jpg  
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Veľa vône koláčikov, pritom mnoho korbáčikov. Dobré vínko do skleničky, veľa vody zo studničky. Príjemné sviatky želám všetkým.
0 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Nech Vám šunky dobré chutia,
pívo , víno hlavy mútia ,
vedˇ len raz za dlhý rok máme všetci
Veľkú noc.

Príjemné sviatky jari
0 0
Milka Milka

Milka je offline (nepripojený) Milka

Dobrej šunky, mnoho vajec,
k tomu ešte chleba krajec.

Do pohára vínečka,
k tomu veľa zdravíčka..

Želám krásnu Veľkú noc všetkým poraďakom,
slniečko na oblohe a lásku v srdci...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

No ako trávite po tých dňoch naháňania, chvíle oddychu? Čo všetko ste dnes nemuseli?:p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vierka už od obeda je to super. Najprv návšteva, potom čítanie knihy a pojedanie všetkých tých dobrôt, čo som dva dni chystala. Ešte že aj zajtra je voľný deň.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

DanielaSĽ
Vierka už od obeda je to super. Najprv návšteva, potom čítanie knihy a pojedanie všetkých tých dobrôt, čo som dva dni chystala. Ešte že aj zajtra je voľný deň.
No ani mi nehovor o tom "pojedani" . Čo dobré čítaš?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kvety pre Lauru od Táni Vasilkovej-Keleovej.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

DanielaSĽ
Kvety pre Lauru od Táni Vasilkovej-Keleovej.
Aha, od nej som aj ja dačo čítala dávnejšie, jej knihy sú dobré. A čo si vlastne piekla Ty k Veľkej noci?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Joj Vierka ani už nechcem o tom myslieť, nieto ešte písať. To je vec , ktorú neznášam a nikdy som ku nej nemala vzťah. Ale akosi celý život kvôli deťom sa obetujem a to robím. Tento rok vymyslela dcéra venčeky z odpaľovaného cesta , bábovku - tradične a potom koláč čo sa volá "Prešívaná deka". Jeden plech venčekov vyzeral ako placky...nevydaril sa , plnka sa nám zrazila, trebalo ju popraviť , nervy som mala v háji, ale nakoniec venčeky už u dcéry dnes nemali, kým ona bola v práci , tak nádejný zať ich pojedol. Ani si nevieš predstaviť aká to bola pre mňa odmena.
A knihy Vasilkovej máme doma takmer všetky , mladšia dcéra ju veľmi rada číta...a popri nej aj ja.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

DanielaSĽ
Joj Vierka ani už nechcem o tom myslieť, nieto ešte písať. To je vec , ktorú neznášam a nikdy som ku nej nemala vzťah. Ale akosi celý život kvôli deťom sa obetujem a to robím. Tento rok vymyslela dcéra venčeky z odpaľovaného cesta , bábovku - tradične a potom koláč čo sa volá "Prešívaná deka". Jeden plech venčekov vyzeral ako placky...nevydaril sa , plnka sa nám zrazila, trebalo ju popraviť , nervy som mala v háji, ale nakoniec venčeky už u dcéry dnes nemali, kým ona bola v práci , tak nádejný zať ich pojedol. Ani si nevieš predstaviť aká to bola pre mňa odmena.
A knihy Vasilkovej máme doma takmer všetky , mladšia dcéra ju veľmi rada číta...a popri nej aj ja.
. Tak na to mám aj ja podobný názor, najskôr som si myslela, že ani nebudem piecť, veď nakúpim...(naivne som si myslela), ale potom, keď som videla ochotu mojich "spolubývajúcich" :p, tak som sa do toho v sobotu pustila a večer nevládala stáť na nohách. Tiež som - okrem iného - robila venčeky z odpaľovaného cesta, bolo ich neúrekom, (ale najlepšie idú na odbyt a ešte mi vystal krém asi na ďalších 100 venčekov:p. Takže neviem, či ma nečaká ďalšie pečenie tesne po sviatkoch ).
Hm, zaujímavé je, ako sa nám poväčšine všetkým do toho nechce, ale nakoniec to vzdáme a "ideme do toho". Ešte, že niečo podobné sa odohrá až na konci roka - na Vianoce...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
DanielaSĽ
Joj Vierka ani už nechcem o tom myslieť, nieto ešte písať. To je vec , ktorú neznášam a nikdy som ku nej nemala vzťah. Ale akosi celý život kvôli deťom sa obetujem a to robím. Tento rok vymyslela dcéra venčeky z odpaľovaného cesta , bábovku - tradične a potom koláč čo sa volá "Prešívaná deka". Jeden plech venčekov vyzeral ako placky...nevydaril sa , plnka sa nám zrazila, trebalo ju popraviť , nervy som mala v háji, ale nakoniec venčeky už u dcéry dnes nemali, kým ona bola v práci , tak nádejný zať ich pojedol. Ani si nevieš predstaviť aká to bola pre mňa odmena.
A knihy Vasilkovej máme doma takmer všetky , mladšia dcéra ju veľmi rada číta...a popri nej aj ja.
Daniela Prešívaná deka? Pridaj recept, už názov vyzerá zaujímavo!
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Viera123
No ako trávite po tých dňoch naháňania, chvíle oddychu? Čo všetko ste dnes nemuseli?:p
super relax u Maliny.... počasie vyšlo, boli sme na výlete (strmý kopec smer Prašnica), pozreli sme si osady Valentová aj Rybô. Navštívili sme miesto a pozreli skalu, ktorá sa objavila vo filme (pre pamätníkov) Vlčie diery, pli vodu z prameňa........
je tu kraj na pohľadanie, miestami koniec sveta.... Prašnica, kde nie je elektrina, svieti sa petrolejkami.... popri tom bývanie vo Valentovej hotový luxus.
Pripájam pár fotiek na ilustráciu, ale je to len zlomok toho pekného. Malina pridá ďaľšie, dúfam.
1. Malinin domov (a náš dočasný)
2. na výlete cez lavínky
3. smer osada Prašnica
4. aj toto je smerom na Prašnicu
5. jar prišla aj sem ..... konečne
6 Ryško (znie to ako administrátor?, len pri vyslovení )
Naposledy upravil KEJKA : 17.04.06 at 08:34
U HOLI.JPG  
na vylete cez lavínky.JPG  
smer Prašnica.JPG  
aj to je  smer Prašnica.JPG  
jar je tu.JPG  

Ryško.JPG  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Lidka , krása , krása .......pekne sa o tom píše , len na to treba mať povahu, bývať na samote ......ale inak krásne prostredie , ktoré ma dokáže fascinovať ,pretože hory to je naše.......ale bývať len na krátku dobu ... tak počas dovolenky .... ale dá sa čo Maline závidieť napr. zdravý čerstvý vzduch ,ale bez snehových kalamít .


Pozdrav pre Malinu
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Lidka, ani nevies, ako Ti závidím! Nádhera, musel to byť super relax! To je úplne iný svet, ako tu "dolu". Vďaka za fotky a teším sa na ďalšie od Maliny :-).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať